Herman Brusselmans doet schrikbarend relaas: "Al jaren..."

door
Herman Brusselmans doet schrikbarend relaas:

Herman Brusselmans is één van onze meest bekende schrijvers en daarnaast ook al jarenlang een prominent TV-gezicht. De grofgebekte maar sympathieke Brusselmans deed nu een opvallende bekentenis.

LEES OOK: Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Opluchting na helse tijd

Brusselmans ging de laatste maanden een paar keer stevig door het stof na wat 'aangebrande' uitspraken in een column omtrent de gaza-kwestie.

Het leverde hem een rechtszaak op, al werd hij onlangs wel vrijgesproken. Een serieuze opluchting voor de schrijver, die aangaf dat het voorval een stevige impact had op hem en zijn gezin.

"Lenka stelt met die vraag"

Voor Brusselmans zal het sowieso een pittige periode geweest zijn, de man kampt immers al sinds 1981 met angstaanvallen. Zo verklaarde hij bij HUMO. Er volgden bezoeken aan verschillende apothekers, dokters en psychiaters. Sindsdien neemt hij zijn toevlucht tot pillen, twee maal per dag.

Wanneer hij zijn medicatie niet neemt, dan heeft dat meteen gevolgen voor de schrijver. “Dan sluipt er een onrust in mijn lijf die doet denken aan die angstaanvallen van vroeger", zo geeft Brusselmans aan.

Ook vriendin Lenka ziet Herman regelmatig afzien. “Als ik weer eens in een mismoedige bui ben, vraagt ze of ik mijn pillen heb vergeten te nemen. Mijn dokter vindt het niet nodig om te stoppen. Het is een pil die verder onschadelijk is, ze bevat ingrediënten in zeer lage dosissen en heeft geen bijwerkingen.” Aldus de schrijver die ook regelmatig opduikt/opdook als analist bij voetbalwedstrijden.

Vond u zijn doortocht als analist bij voetbalwedstrijden geslaagd?

Meest recent

Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

0
0
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

30
30
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

18
18
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

46
46
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

137
137
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

23
23
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

189
189
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

174
174
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

81
81
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

47
47
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

130
130
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

223
223
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

348
348
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

134
134
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

76
76
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

61
61
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

67
67
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

167
167
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

153
153
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

397
397
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

86
86
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

37
37
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

148
148

Meer sportnieuws