Herman Brusselmans doet schrikbarend relaas: "Al jaren..."

door
Herman Brusselmans doet schrikbarend relaas:

Herman Brusselmans is één van onze meest bekende schrijvers en daarnaast ook al jarenlang een prominent TV-gezicht. De grofgebekte maar sympathieke Brusselmans deed nu een opvallende bekentenis.

Opluchting na helse tijd

Brusselmans ging de laatste maanden een paar keer stevig door het stof na wat 'aangebrande' uitspraken in een column omtrent de gaza-kwestie.

Het leverde hem een rechtszaak op, al werd hij onlangs wel vrijgesproken. Een serieuze opluchting voor de schrijver, die aangaf dat het voorval een stevige impact had op hem en zijn gezin.

"Lenka stelt met die vraag"

Voor Brusselmans zal het sowieso een pittige periode geweest zijn, de man kampt immers al sinds 1981 met angstaanvallen. Zo verklaarde hij bij HUMO. Er volgden bezoeken aan verschillende apothekers, dokters en psychiaters. Sindsdien neemt hij zijn toevlucht tot pillen, twee maal per dag.

Wanneer hij zijn medicatie niet neemt, dan heeft dat meteen gevolgen voor de schrijver. “Dan sluipt er een onrust in mijn lijf die doet denken aan die angstaanvallen van vroeger", zo geeft Brusselmans aan.

Ook vriendin Lenka ziet Herman regelmatig afzien. “Als ik weer eens in een mismoedige bui ben, vraagt ze of ik mijn pillen heb vergeten te nemen. Mijn dokter vindt het niet nodig om te stoppen. Het is een pil die verder onschadelijk is, ze bevat ingrediënten in zeer lage dosissen en heeft geen bijwerkingen.” Aldus de schrijver die ook regelmatig opduikt/opdook als analist bij voetbalwedstrijden.

Vond u zijn doortocht als analist bij voetbalwedstrijden geslaagd?

Meest recent

'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

44
44
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

134
134
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

54
54
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

171
171
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

26
26
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

211
211
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

163
163
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

385
385
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

83
83
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

612
612
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1077
1077
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

358
358
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

301
301
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

310
310
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

468
468
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

486
486
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

398
398
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

99
99
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

230
230
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

992
992
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

231
231
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

361
361

Meer sportnieuws