Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

door
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld naar aanleiding van een artikel. Daarin stond dat de club jeugdspelers 'verplichtte' om naar wedstrijden van het eerste elftal te komen zien, hierbij werden echter belangrijke nuances over het hoofd gezien. Tevens werd ook de naam van Stijn Stijnen door het slijk gehaald, iets waarvoor excuses richting de club en trainer op hun plaats zijn.

LEES OOK: Patro Eisden verbaast: ongeziene uithaal na racismeklacht

Mea culpa richting club en Stijn Stijnen

De naam van Stijn Stijnen werd in het bewuste artikel door onze website gebruikt om meer bereik te krijgen. Een foute inschatting, tevens als de veel te agressieve foto die bij het artikel stond. Wij willen ons dan ook oprecht verontschuldigen bij de heer Stijnen en bij uitbreiding heel de club Patro Eisden Maasmechelen.

Vanuit enkele kranten namen wij enkele passages over omtrent een brief die zou gestuurd zijn naar jeugdspelers van de bewuste club. Daarin werd opgeroepen om de laatste 4 wedstrijden massaal aanwezig te zijn.

Patro was toen nog volop in de running voor promotie en Play-Offs. Dat laatste werd ondertussen knap bereikt, waardoor de club voor het tweede jaar op een rij kans maakt op een sprong richting de Jupiler Pro League. Iets wat grotendeels ook de verdienste is van de voormalig doelman van de Rode Duivels.

Mooi jeugdproject

Er werd verkeerdelijk aangenomen dat deze briefwisseling naar heel de jeugdwerking ging, in de praktijk bleek het enkel om de spelers van de bovenbouw te gaan (+15 jaar). Een belangrijke nuance die niet door ons (en andere media) gelegd werd. Tevens bleek de 'insteek' van de communicatie ook enkel maar een positief doel te hebben: de band tussen club en jeugd nog verder versterken.

Wij betreuren dat we in deze geen contact hadden met de club en haar communicatiekanalen, wat volledig onze fout is. We streven er naar om dit in de toekomst te vermijden en willen hierbij nogmaals onze spijt betuigen richting Patro en de heer Stijn Stijnen.

 

Meest recent

Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

111
111
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

65
65
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

154
154
Tranen bij Benito Raman: spandoek raakt diep in Mechelen

Een pakkend moment in het AFAS Stadion. Ondanks het verlies van zijn vader kwam Benito Raman in ...

499
499
Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Sven Kums is weer even terug bij KAA Gent. De middenvelder is een icoon van de Buffalo’s en de ...

350
350
Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

92
92
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

286
286
RAFC-fan Celine in shock na pikante Metejoor-geruchten

Het glamourkoppel van het moment zorgt opnieuw voor stof tot praten. Sinds kort vormen Metejoor en ...

288
288
'Toby Alderweireld zorgt voor shock: maskers vallen af'

Toby Alderweireld is sinds een paar maanden profvoetballer af. De voormalig Rode Duivel geniet ...

469
469
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

275
275
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

388
388
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

787
787
Vandaag Inside ontploft: Genee, Derksen en Gijp op ramkoers

Bij Vandaag Inside werd vorige week nog uitgebreid gefeest na het winnen van de Gouden ...

83
83
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

636
636
Erik Van Looy in shock na tussenkomst federale politie

Het leek een onschuldige grap in de studio van De Slimste Mens ter Wereld, maar die draaide toch ...

287
287
DIW gaat volledig los op KDB: "Noa Lang niet goed genoeg"

Voor Kevin De Bruyne werd een bezoek aan Nederland dinsdagavond een ware martelgang. Napoli kreeg ...

71
71
Brusselmans haalt snoeihard uit: “Kwelende oude dozen”

Hij is al veertig jaar de enfant terrible van de Vlaamse letteren. Herman Brusselmans — ...

298
298
Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

Hij is de stem van het Belgische voetbal — een man die spanning kan maken uit een ...

120
120
Haatstorm treft Olivier Deschacht: "Is hij het lief van...?"

Voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht ligt zwaar onder vuur. Na een opvallend loyaliteitsparcours ...

215
215
Marc Coucke schaakmat gezet: "In minder dan één minuut"

Hij is een man die niet snel terugdeinst voor risico’s. Miljardair, ondernemer, eigenaar van ...

603
603
Klopp barst in tranen uit: “Het is zó hard…”

De voetbalwereld werd afgelopen zomer opgeschrikt door de dood van Diogo Jota. De voormalige ...

51
51
‘Dag is aangebroken’ – Van Crombrugge en Vanessa breken los

Hendrik Van Crombrugge en Vanessa D'Hooghe pakten goed een jaar geleden de voetbalwereld in ...

328
328
Nainggolan beroert iedereen met spraakmakende biecht

Van dubbele wodka’s tot dubbele bodems: Radja Nainggolan (37) dook maandagavond op in De ...

106
106
Goots schrikt zich rot: Gheysens belt met pikante boodschap

“Ik verslikte me, ook al was mijn koffie al op,” zo liet Goots zopas optekenen bij GVA. ...

591
591
Tom Waes gaat helemaal los: Beelden zetten internet in vlam

Tom Waes kennen we in Vlaanderen als een man van vele talenten en ontelbaar veel uitdagingen. Zo ...

92
92

Meer sportnieuws