Ontmoet Stephanie, de bloedmooie vlam van Radja Nainggolan

401
Ontmoet Stephanie, de bloedmooie vlam van Radja Nainggolan

De laatste weken zorgde Radja Nainggolan er mee voor dat Lokeren uit de degradatiezone klom van de Challenger Pro League. De ervaren middenvelder werd ook kortstondig opgepakt door de politie, net op het moment dat hij bij zijn vriendin zat. Wij stellen de nieuwe vlam van Radja graag aan u voor.

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Drugsbom barst los

Het nieuws sloeg enkele weken geleden in als een bom: voetballer Radja Nainggolan zou betrokken zijn bij een 'grootschalige drugszaak'. Er volgde een huiszoeking bij de voormalig Rode Duivel en die werd zelfs een nacht in de cel gestopt.

Uiteindelijk werd de middenvelder weer vrijgelaten en zou zijn betrokkenheid in de zaak 'miniem' zijn, al moet er hierover nog meer duidelijkheid komen tijdens het onderzoek.

Braziliaanse touch voor Radja

Privé vond Nainggolan een klein jaar geleden het geluk bij Stephanie, een zakenvrouw met Braziliaanse roots. Uit eerdere relaties heeft Radja al vier dochters, nu is er een zoon op komst voor de flegmatieke Antwerpenaar. Dat verklaarde hij zelf vlak nadat hij werd opgepakt in een openhartig interview bij Humo.

Dag Allemaal achterhaalde dat Stephanie actief is in de zakenwereld. Ze is gedelegeerd bestuurder bij een evenementenbureau en heeft eveneens al twee kinderen uit een vorige relatie. De dame zou ook uit een echt 'ondernemersnest' komen waarbij haar papa al verschillende bedrijven onder zijn leiding had.

De 33-jarige vriendin van Nainggolan heeft Portugees-Braziliaanse roots en is geboren in Lier (info: staatsbladmonitor). Haar profielen op sociale media zijn volledig afgeschermd, vermoedelijk omdat ze niet te hard in de kijker wil lopen. De hernieuwde liefde zorgt er alvast voor dat Nainggolan in prima vorm verkeert, getuige zijn goede prestaties bij Lokeren de laatste weken.

Screenshot: Pinterest
Foto: Instagram

Een knappe dame?

Meest recent

Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

5
5
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

8
8
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

28
28
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

38
38
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

194
194
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

40
40
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

39
39
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

82
82
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

74
74
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

124
124
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

152
152
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

55
55
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

318
318
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

774
774
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

87
87
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

27
27
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

169
169
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

84
84
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

170
170
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

209
209
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

393
393
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

710
710
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

262
262
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

206
206

Meer sportnieuws