Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

door
Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

Celine Van Ouytsel won in 2020 Miss België en inmiddels is de Vlaamse schone al een bekend TV-gezicht geworden. Ook in de voetbalwereld kwam ze al een paar keer aan bod. Zo was ze even stadionspeaker bij KV Kortrijk en zelfs groundskeeper bij OHL. Tegenover HUMO deed Van Ouytsel enkele beschamende anekdotes die haar in het verleden zijn overkomen.

En Van Ouytsel geeft toe dat er haar al heel wat gênante momenten zijn overkomen. “Een avond lang iemand met de verkeerde voornaam aanspreken, ’s ochtends twee verschillende sokken aandoen, rondwandelen met wc-papier aan mijn schoenen: ik heb het allemaal meegemaakt. Maar als er één woord is dat constant terugkomt in al die gênante verhalen, dan is het: ondergoed”, klinkt het alvast veelbelovend.

Geluksonderbroek 

Van Ouytsel sprak eerlijk over een beschamend moment in haar jeugd. “Je herinnert je vast de versleten geluksonderbroek die mijn mama me als verrassing had meegegeven voor ‘Over de oceaan’? Dat was nog het minste. In het zesde middelbaar droeg ik altijd dezelfde jeansbroek – ’t was een dure – waardoor die na verloop van tijd zo versleten was dat ze, zonder dat ik het doorhad, van mijn gat is gescheurd.”

Van Ouytsel liep aldus halfnaakt zonder dat ze het wist. ”Iedereen heeft een dag lang mijn roze onderbroek kunnen zien! Zo ben ik ook eens uit mijn auto gestapt om naar de kapper te wandelen, eerst een parking over en daarna een drukke straat, en pas toen ik helemaal achteraan in het salon op mijn stoel zat, kwam er een mevrouw op me af die zei: ‘Meisje, je jurk hangt nog in je onderbroek.”

Beschamendste flater 

Van Ouytsel ging tijdens de finale van Miss België in 2020 echter nog een stapje verder. “Maar de beschamendste ondergoedflater van allemaal was natuurlijk de finale van Miss België, in 2020. Ik ging onderuit op de trap, waarbij de beha van een andere kandidate uit mijn jurk kwam gevallen – waarschijnlijk was die tijdens de kledingwissel in één van mijn lange mouwen blijven haken.”

Haar slippertje ging de wereld rond, al kon het volgens Van Ouytsel nòg erger. “Beschamend op het moment zelf, natuurlijk, al vond ik het zo mogelijk nog gênanter dat ik er de Daily Mail mee heb gehaald, en dat het in geen tijd viraal ging: onder de titel The queen of the quick recovery werd het zelfs tot in China een hit. Trouwens: misschien is het zelfs een goeie zaak geweest dat ik ben gevallen. Ik was namelijk van plan om mijn lange mouwen sierlijk te spreiden zodra ik beneden stond: stel je voor dat die beha er dán was uitgevallen! Het kan altijd erger, hè?”

Celine Van Ouytsel is dé knapste Miss België aller tijden...

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

16
16
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

18
18
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

20
20
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

20
20
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

387
387
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

211
211
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

102
102
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

342
342
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

120
120
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

201
201
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

170
170
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

125
125
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

90
90
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

102
102
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

68
68
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

290
290
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

149
149
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

147
147
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

504
504
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

372
372
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

518
518
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

456
456
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

386
386

Meer sportnieuws