Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

door
Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

Celine Van Ouytsel won in 2020 Miss België en inmiddels is de Vlaamse schone al een bekend TV-gezicht geworden. Ook in de voetbalwereld kwam ze al een paar keer aan bod. Zo was ze even stadionspeaker bij KV Kortrijk en zelfs groundskeeper bij OHL. Tegenover HUMO deed Van Ouytsel enkele beschamende anekdotes die haar in het verleden zijn overkomen.

En Van Ouytsel geeft toe dat er haar al heel wat gênante momenten zijn overkomen. “Een avond lang iemand met de verkeerde voornaam aanspreken, ’s ochtends twee verschillende sokken aandoen, rondwandelen met wc-papier aan mijn schoenen: ik heb het allemaal meegemaakt. Maar als er één woord is dat constant terugkomt in al die gênante verhalen, dan is het: ondergoed”, klinkt het alvast veelbelovend.

Geluksonderbroek 

Van Ouytsel sprak eerlijk over een beschamend moment in haar jeugd. “Je herinnert je vast de versleten geluksonderbroek die mijn mama me als verrassing had meegegeven voor ‘Over de oceaan’? Dat was nog het minste. In het zesde middelbaar droeg ik altijd dezelfde jeansbroek – ’t was een dure – waardoor die na verloop van tijd zo versleten was dat ze, zonder dat ik het doorhad, van mijn gat is gescheurd.”

Van Ouytsel liep aldus halfnaakt zonder dat ze het wist. ”Iedereen heeft een dag lang mijn roze onderbroek kunnen zien! Zo ben ik ook eens uit mijn auto gestapt om naar de kapper te wandelen, eerst een parking over en daarna een drukke straat, en pas toen ik helemaal achteraan in het salon op mijn stoel zat, kwam er een mevrouw op me af die zei: ‘Meisje, je jurk hangt nog in je onderbroek.”

Beschamendste flater 

Van Ouytsel ging tijdens de finale van Miss België in 2020 echter nog een stapje verder. “Maar de beschamendste ondergoedflater van allemaal was natuurlijk de finale van Miss België, in 2020. Ik ging onderuit op de trap, waarbij de beha van een andere kandidate uit mijn jurk kwam gevallen – waarschijnlijk was die tijdens de kledingwissel in één van mijn lange mouwen blijven haken.”

Haar slippertje ging de wereld rond, al kon het volgens Van Ouytsel nòg erger. “Beschamend op het moment zelf, natuurlijk, al vond ik het zo mogelijk nog gênanter dat ik er de Daily Mail mee heb gehaald, en dat het in geen tijd viraal ging: onder de titel The queen of the quick recovery werd het zelfs tot in China een hit. Trouwens: misschien is het zelfs een goeie zaak geweest dat ik ben gevallen. Ik was namelijk van plan om mijn lange mouwen sierlijk te spreiden zodra ik beneden stond: stel je voor dat die beha er dán was uitgevallen! Het kan altijd erger, hè?”

🔥 Populair bij onze lezers

Géén Belgisch voetbal op TV: zware gevolgen voor supporters
Géén Belgisch voetbal op TV: zware gevolgen voor supporters

Celine Van Ouytsel is dé knapste Miss België aller tijden...

Meest recent

'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

23
23
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

30
30
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

202
202
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

182
182
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

76
76
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1052
1052
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

100
100
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

327
327
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

131
131
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1045
1045
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

248
248
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

718
718
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

291
291
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

270
270
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

384
384
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1006
1006
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

484
484
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1022
1022
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

173
173
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

171
171
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

81
81
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

573
573
‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

Bayern München is naarstig op zoek naar een vervanger voor de zwaar geblesseerde Jamal Musiala. ...

255
255
‘Overmars heeft beet: Antwerp plant medische tests in’

Royal Antwerp FC liep afgelopen seizoen op pijnlijke wijze Europees voetbal mis en The Great Old wil ...

420
420
'Club Brugge-fiasco bezorgt Westerlo miljoenenjackpot'

Club Brugge leek op weg om een deal van 5 miljoen euro met Feyenoord te sluiten voor de transfer van ...

524
524

Meer sportnieuws