Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

921 stemmen
Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

Celine Van Ouytsel won in 2020 Miss België en inmiddels is de Vlaamse schone al een bekend TV-gezicht geworden. Ook in de voetbalwereld kwam ze al een paar keer aan bod. Zo was ze even stadionspeaker bij KV Kortrijk en zelfs groundskeeper bij OHL. Tegenover HUMO deed Van Ouytsel enkele beschamende anekdotes die haar in het verleden zijn overkomen.

En Van Ouytsel geeft toe dat er haar al heel wat gênante momenten zijn overkomen. “Een avond lang iemand met de verkeerde voornaam aanspreken, ’s ochtends twee verschillende sokken aandoen, rondwandelen met wc-papier aan mijn schoenen: ik heb het allemaal meegemaakt. Maar als er één woord is dat constant terugkomt in al die gênante verhalen, dan is het: ondergoed”, klinkt het alvast veelbelovend.

Geluksonderbroek 

Van Ouytsel sprak eerlijk over een beschamend moment in haar jeugd. “Je herinnert je vast de versleten geluksonderbroek die mijn mama me als verrassing had meegegeven voor ‘Over de oceaan’? Dat was nog het minste. In het zesde middelbaar droeg ik altijd dezelfde jeansbroek – ’t was een dure – waardoor die na verloop van tijd zo versleten was dat ze, zonder dat ik het doorhad, van mijn gat is gescheurd.”

Van Ouytsel liep aldus halfnaakt zonder dat ze het wist. ”Iedereen heeft een dag lang mijn roze onderbroek kunnen zien! Zo ben ik ook eens uit mijn auto gestapt om naar de kapper te wandelen, eerst een parking over en daarna een drukke straat, en pas toen ik helemaal achteraan in het salon op mijn stoel zat, kwam er een mevrouw op me af die zei: ‘Meisje, je jurk hangt nog in je onderbroek.”

Beschamendste flater 

Van Ouytsel ging tijdens de finale van Miss België in 2020 echter nog een stapje verder. “Maar de beschamendste ondergoedflater van allemaal was natuurlijk de finale van Miss België, in 2020. Ik ging onderuit op de trap, waarbij de beha van een andere kandidate uit mijn jurk kwam gevallen – waarschijnlijk was die tijdens de kledingwissel in één van mijn lange mouwen blijven haken.”

Haar slippertje ging de wereld rond, al kon het volgens Van Ouytsel nòg erger. “Beschamend op het moment zelf, natuurlijk, al vond ik het zo mogelijk nog gênanter dat ik er de Daily Mail mee heb gehaald, en dat het in geen tijd viraal ging: onder de titel The queen of the quick recovery werd het zelfs tot in China een hit. Trouwens: misschien is het zelfs een goeie zaak geweest dat ik ben gevallen. Ik was namelijk van plan om mijn lange mouwen sierlijk te spreiden zodra ik beneden stond: stel je voor dat die beha er dán was uitgevallen! Het kan altijd erger, hè?”

Celine Van Ouytsel is dé knapste Miss België aller tijden...

Meest recent

Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

33
33
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

18
18
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

89
89
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

122
122
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

100
100
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

62
62
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

44
44
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

260
260
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

26
26
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

100
100
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

197
197
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

612
612
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

451
451
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

58
58
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

550
550
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

593
593
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

287
287
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

270
270
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

51
51
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

385
385
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

269
269
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

734
734
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

115
115

Meer sportnieuws