Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

door
Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

Celine Van Ouytsel won in 2020 Miss België en inmiddels is de Vlaamse schone al een bekend TV-gezicht geworden. Ook in de voetbalwereld kwam ze al een paar keer aan bod. Zo was ze even stadionspeaker bij KV Kortrijk en zelfs groundskeeper bij OHL. Tegenover HUMO deed Van Ouytsel enkele beschamende anekdotes die haar in het verleden zijn overkomen.

En Van Ouytsel geeft toe dat er haar al heel wat gênante momenten zijn overkomen. “Een avond lang iemand met de verkeerde voornaam aanspreken, ’s ochtends twee verschillende sokken aandoen, rondwandelen met wc-papier aan mijn schoenen: ik heb het allemaal meegemaakt. Maar als er één woord is dat constant terugkomt in al die gênante verhalen, dan is het: ondergoed”, klinkt het alvast veelbelovend.

Geluksonderbroek 

Van Ouytsel sprak eerlijk over een beschamend moment in haar jeugd. “Je herinnert je vast de versleten geluksonderbroek die mijn mama me als verrassing had meegegeven voor ‘Over de oceaan’? Dat was nog het minste. In het zesde middelbaar droeg ik altijd dezelfde jeansbroek – ’t was een dure – waardoor die na verloop van tijd zo versleten was dat ze, zonder dat ik het doorhad, van mijn gat is gescheurd.”

Van Ouytsel liep aldus halfnaakt zonder dat ze het wist. ”Iedereen heeft een dag lang mijn roze onderbroek kunnen zien! Zo ben ik ook eens uit mijn auto gestapt om naar de kapper te wandelen, eerst een parking over en daarna een drukke straat, en pas toen ik helemaal achteraan in het salon op mijn stoel zat, kwam er een mevrouw op me af die zei: ‘Meisje, je jurk hangt nog in je onderbroek.”

Beschamendste flater 

Van Ouytsel ging tijdens de finale van Miss België in 2020 echter nog een stapje verder. “Maar de beschamendste ondergoedflater van allemaal was natuurlijk de finale van Miss België, in 2020. Ik ging onderuit op de trap, waarbij de beha van een andere kandidate uit mijn jurk kwam gevallen – waarschijnlijk was die tijdens de kledingwissel in één van mijn lange mouwen blijven haken.”

Haar slippertje ging de wereld rond, al kon het volgens Van Ouytsel nòg erger. “Beschamend op het moment zelf, natuurlijk, al vond ik het zo mogelijk nog gênanter dat ik er de Daily Mail mee heb gehaald, en dat het in geen tijd viraal ging: onder de titel The queen of the quick recovery werd het zelfs tot in China een hit. Trouwens: misschien is het zelfs een goeie zaak geweest dat ik ben gevallen. Ik was namelijk van plan om mijn lange mouwen sierlijk te spreiden zodra ik beneden stond: stel je voor dat die beha er dán was uitgevallen! Het kan altijd erger, hè?”

Celine Van Ouytsel is dé knapste Miss België aller tijden...

Meest recent

Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

46
46
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

24
24
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

68
68
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

365
365
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

65
65
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

143
143
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

33
33
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

133
133
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

67
67
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

112
112
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

253
253
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

256
256
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

116
116
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

283
283
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

208
208
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

234
234
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

765
765
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

247
247
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

655
655
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

120
120
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

84
84
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

150
150
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

72
72
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

100
100
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

495
495

Meer sportnieuws