Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

923 stemmen
Celine Van Ouytsel schaamt zich kapot: “Naakt tot in China”

Celine Van Ouytsel won in 2020 Miss België en inmiddels is de Vlaamse schone al een bekend TV-gezicht geworden. Ook in de voetbalwereld kwam ze al een paar keer aan bod. Zo was ze even stadionspeaker bij KV Kortrijk en zelfs groundskeeper bij OHL. Tegenover HUMO deed Van Ouytsel enkele beschamende anekdotes die haar in het verleden zijn overkomen.

En Van Ouytsel geeft toe dat er haar al heel wat gênante momenten zijn overkomen. “Een avond lang iemand met de verkeerde voornaam aanspreken, ’s ochtends twee verschillende sokken aandoen, rondwandelen met wc-papier aan mijn schoenen: ik heb het allemaal meegemaakt. Maar als er één woord is dat constant terugkomt in al die gênante verhalen, dan is het: ondergoed”, klinkt het alvast veelbelovend.

Geluksonderbroek 

Van Ouytsel sprak eerlijk over een beschamend moment in haar jeugd. “Je herinnert je vast de versleten geluksonderbroek die mijn mama me als verrassing had meegegeven voor ‘Over de oceaan’? Dat was nog het minste. In het zesde middelbaar droeg ik altijd dezelfde jeansbroek – ’t was een dure – waardoor die na verloop van tijd zo versleten was dat ze, zonder dat ik het doorhad, van mijn gat is gescheurd.”

Van Ouytsel liep aldus halfnaakt zonder dat ze het wist. ”Iedereen heeft een dag lang mijn roze onderbroek kunnen zien! Zo ben ik ook eens uit mijn auto gestapt om naar de kapper te wandelen, eerst een parking over en daarna een drukke straat, en pas toen ik helemaal achteraan in het salon op mijn stoel zat, kwam er een mevrouw op me af die zei: ‘Meisje, je jurk hangt nog in je onderbroek.”

Beschamendste flater 

Van Ouytsel ging tijdens de finale van Miss België in 2020 echter nog een stapje verder. “Maar de beschamendste ondergoedflater van allemaal was natuurlijk de finale van Miss België, in 2020. Ik ging onderuit op de trap, waarbij de beha van een andere kandidate uit mijn jurk kwam gevallen – waarschijnlijk was die tijdens de kledingwissel in één van mijn lange mouwen blijven haken.”

Haar slippertje ging de wereld rond, al kon het volgens Van Ouytsel nòg erger. “Beschamend op het moment zelf, natuurlijk, al vond ik het zo mogelijk nog gênanter dat ik er de Daily Mail mee heb gehaald, en dat het in geen tijd viraal ging: onder de titel The queen of the quick recovery werd het zelfs tot in China een hit. Trouwens: misschien is het zelfs een goeie zaak geweest dat ik ben gevallen. Ik was namelijk van plan om mijn lange mouwen sierlijk te spreiden zodra ik beneden stond: stel je voor dat die beha er dán was uitgevallen! Het kan altijd erger, hè?”

Celine Van Ouytsel is dé knapste Miss België aller tijden...

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

19
19
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

57
57
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

354
354
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

31
31
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

42
42
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

287
287
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

403
403
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

485
485
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

807
807
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

106
106
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

519
519
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

137
137
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

94
94
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

146
146
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

392
392
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

711
711
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

299
299
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

499
499
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

405
405
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

229
229
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

102
102
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws