Jan Mulder afgeslacht in Nederland: "Hij deed het met iedereen"

door
Jan Mulder afgeslacht in Nederland:

Al geruime tijd laat Jan Mulder als analist zijn licht schijnen over de Belgische competitie. De Nederlander was lange tijd te zien bij de openbare omroep maar zit nu al enkele jaren bij VTM. Vanuit eigen land kwam er nu een storm af op de oud voetballer.

LEES OOK: Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

Schandaal rond The Voice

Nederland is al enkele jaren in de ban van verschillende 'grensoverschrijdende' verhalen. Denk maar aan de situatie bij The Voice Holland, waarbij onder meer Marco Borsato in het oog van de storm kwam te staan.

Het is nog maar de vraag of voor Jan Mulder éénzelfde scenario is weggelegd. De oud voetballer kreeg het alvast hard te verduren, nadat romanschrijfster Heleen Van Royen in de De Coen & Sander Show op radiozender JOE een spraakmakend boekje open deed over de analist.

Van Royen was uitgenodigd omdat in Nederland het jaarlijkse boekenbal doorging. Een evenement dat steeds gehouden wordt voor de start van de boekenweek.

Spraakmakend geheim

In het radioprogramma werd aan Van Royen gevraagd om een 'geheim' te delen en dat had pijnlijke gevolgen voor Mulder. “Jan Mulder, kennen jullie die nog? De oud-voetballer. Die stond er wel om bekend - legendarisch - dat hij z'n tong bij iedereen in de mond stak waar het kon. Dat zou nu helemaal niet meer kunnen. Maar destijds was het voor vrouwen zo: als je die tong nog niet in je mond had gehad, dan was er iets niet goed”, aldus een verontwaardigde schrijfster.

Van Royen geeft zelf ook nog aan dat ze Mulder kon afweren. “Hij probeerde dat, maar ik weerde hem vaardig af. Daar gaan we niet aan beginnen.” Het is nog maar de vraag of deze 'biecht' gevolgen heeft voor de verdere TV-carrière van Mulder.

Als dit waar is, moet VTM hem dan op straat zetten?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

63
63
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

244
244
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

362
362
Van Gucht onder vuur: Zware klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

65
65
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

113
113
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

446
446
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

550
550
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

769
769
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

852
852
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

32
32
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

53
53
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

158
158
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

162
162
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

57
57
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

67
67
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

534
534
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

90
90
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

203
203
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

110
110
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

100
100
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

16
16
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

98
98
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

109
109
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

251
251

Meer sportnieuws