Aster Nzeyimana reageert na groot trauma: "Moeten loslaten..."

door
Aster Nzeyimana reageert na groot trauma:

Voetbalanker Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn vormen al jarenlang een prachtig koppel. De twee BV's staan op trouwen en hebben ook een innige kinderwens. Onlangs werden ze echter getroffen door een groot drama.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Stuntelig huwelijksaanzoek

Aster en Lize vormen ondertussen al geruime tijd een koppel. Onlangs ging het voetbalanker van VTM ook op de knieën, iets wat niet helemaal liep zoals verwacht.

“Het was heel schattig. Hij was de ring kwijt. Het moment dat hij op zijn knieën ging, dacht hij: ‘Waar heb ik mijn ring gelaten?’ Hij heeft een minuut lang heel die ruimte rondgelopen. Hij was echt in paniek. Ik zei hem: ‘Sjoeke, het is oké. Je kunt het ook gewoon vragen zonder ring", zo liet Lize Feryn optekenen in het Studio Brussel programma 'Bijna dertigers'.

"Voelde me even afgewezen"

De twee zijn ondertussen zeven jaar een koppel, aanvankelijk hadden ze afgesproken van 'binnen 5 jaar' aan kinderen te beginnen. Toen er niet echt 'vaart' daarin kwam volgde een moeilijk gesprek tussen de twee. "Ik voelde me even afgewezen maar kan het uiteindelijk iedereen aanraden om zo'n moeilijk gesprek te hebben", liet de actrice verstaan.

Onlangs werd het koppel wel getroffen door een familiaal drama. “Ik was zwanger. We gingen normaal gezien deze zomer een kindje krijgen, maar dat is helaas afgebroken, zoals dat bij veel mensen gebeurt. In die periode zit je heel vaak te denken: het is de laatste keer dat we met ons twee op reis gaan, de laatste keer dat we met ons twee oudejaar vieren… Maar we waren er klaar voor. We zijn er nog altijd klaar voor. Het komt wel…”.

"Het is niet gezegd dat het de volgende keer weer misloopt. We kunnen er gelukkig goed over babbelen. Ik ben blij dat we er op dezelfde manier in staan", zo blijft Lize optimistisch. Wij wensen het koppel alvast veel sterkte toe!

Bent u fan van Aster Nzeyimana als voetbalcommentator?

Meest recent

'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

6
6
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

50
50
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

40
40
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

64
64
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

28
28
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

172
172
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

180
180
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

148
148
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

308
308
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

251
251
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

128
128
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

140
140
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

167
167
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

372
372
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

204
204
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

127
127
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

148
148
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

115
115
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

190
190
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

63
63
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

132
132
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

397
397
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

162
162
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

233
233
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0

Meer sportnieuws