Aster Nzeyimana reageert na groot trauma: "Moeten loslaten..."

door
Aster Nzeyimana reageert na groot trauma:

Voetbalanker Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn vormen al jarenlang een prachtig koppel. De twee BV's staan op trouwen en hebben ook een innige kinderwens. Onlangs werden ze echter getroffen door een groot drama.

LEES OOK: BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Stuntelig huwelijksaanzoek

Aster en Lize vormen ondertussen al geruime tijd een koppel. Onlangs ging het voetbalanker van VTM ook op de knieën, iets wat niet helemaal liep zoals verwacht.

“Het was heel schattig. Hij was de ring kwijt. Het moment dat hij op zijn knieën ging, dacht hij: ‘Waar heb ik mijn ring gelaten?’ Hij heeft een minuut lang heel die ruimte rondgelopen. Hij was echt in paniek. Ik zei hem: ‘Sjoeke, het is oké. Je kunt het ook gewoon vragen zonder ring", zo liet Lize Feryn optekenen in het Studio Brussel programma 'Bijna dertigers'.

"Voelde me even afgewezen"

De twee zijn ondertussen zeven jaar een koppel, aanvankelijk hadden ze afgesproken van 'binnen 5 jaar' aan kinderen te beginnen. Toen er niet echt 'vaart' daarin kwam volgde een moeilijk gesprek tussen de twee. "Ik voelde me even afgewezen maar kan het uiteindelijk iedereen aanraden om zo'n moeilijk gesprek te hebben", liet de actrice verstaan.

Onlangs werd het koppel wel getroffen door een familiaal drama. “Ik was zwanger. We gingen normaal gezien deze zomer een kindje krijgen, maar dat is helaas afgebroken, zoals dat bij veel mensen gebeurt. In die periode zit je heel vaak te denken: het is de laatste keer dat we met ons twee op reis gaan, de laatste keer dat we met ons twee oudejaar vieren… Maar we waren er klaar voor. We zijn er nog altijd klaar voor. Het komt wel…”.

"Het is niet gezegd dat het de volgende keer weer misloopt. We kunnen er gelukkig goed over babbelen. Ik ben blij dat we er op dezelfde manier in staan", zo blijft Lize optimistisch. Wij wensen het koppel alvast veel sterkte toe!

Bent u fan van Aster Nzeyimana als voetbalcommentator?

Meest recent

'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

13
13
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

14
14
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

30
30
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

17
17
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

147
147
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

121
121
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

174
174
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

177
177
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

90
90
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

190
190
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

752
752
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

87
87
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

44
44
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

114
114
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

547
547
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

230
230
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

597
597
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

181
181
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

240
240
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

42
42
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

55
55
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

685
685
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

845
845
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

158
158
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

317
317

Meer sportnieuws