Aster Nzeyimana reageert na groot trauma: "Moeten loslaten..."

door
Aster Nzeyimana reageert na groot trauma:

Voetbalanker Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn vormen al jarenlang een prachtig koppel. De twee BV's staan op trouwen en hebben ook een innige kinderwens. Onlangs werden ze echter getroffen door een groot drama.

LEES OOK: Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

Stuntelig huwelijksaanzoek

Aster en Lize vormen ondertussen al geruime tijd een koppel. Onlangs ging het voetbalanker van VTM ook op de knieën, iets wat niet helemaal liep zoals verwacht.

“Het was heel schattig. Hij was de ring kwijt. Het moment dat hij op zijn knieën ging, dacht hij: ‘Waar heb ik mijn ring gelaten?’ Hij heeft een minuut lang heel die ruimte rondgelopen. Hij was echt in paniek. Ik zei hem: ‘Sjoeke, het is oké. Je kunt het ook gewoon vragen zonder ring", zo liet Lize Feryn optekenen in het Studio Brussel programma 'Bijna dertigers'.

"Voelde me even afgewezen"

De twee zijn ondertussen zeven jaar een koppel, aanvankelijk hadden ze afgesproken van 'binnen 5 jaar' aan kinderen te beginnen. Toen er niet echt 'vaart' daarin kwam volgde een moeilijk gesprek tussen de twee. "Ik voelde me even afgewezen maar kan het uiteindelijk iedereen aanraden om zo'n moeilijk gesprek te hebben", liet de actrice verstaan.

Onlangs werd het koppel wel getroffen door een familiaal drama. “Ik was zwanger. We gingen normaal gezien deze zomer een kindje krijgen, maar dat is helaas afgebroken, zoals dat bij veel mensen gebeurt. In die periode zit je heel vaak te denken: het is de laatste keer dat we met ons twee op reis gaan, de laatste keer dat we met ons twee oudejaar vieren… Maar we waren er klaar voor. We zijn er nog altijd klaar voor. Het komt wel…”.

"Het is niet gezegd dat het de volgende keer weer misloopt. We kunnen er gelukkig goed over babbelen. Ik ben blij dat we er op dezelfde manier in staan", zo blijft Lize optimistisch. Wij wensen het koppel alvast veel sterkte toe!

Bent u fan van Aster Nzeyimana als voetbalcommentator?

Meest recent

Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

2
2
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

8
8
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

22
22
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

8
8
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

88
88
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

113
113
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

186
186
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

74
74
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

51
51
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

361
361
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

224
224
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

297
297
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

494
494
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

275
275
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

49
49
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

90
90
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

98
98
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

194
194
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

62
62
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

245
245
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

408
408
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

337
337
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

168
168
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

103
103
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

729
729

Meer sportnieuws