Aster Nzeyimana reageert na groot trauma: "Moeten loslaten..."

door
Aster Nzeyimana reageert na groot trauma:

Voetbalanker Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn vormen al jarenlang een prachtig koppel. De twee BV's staan op trouwen en hebben ook een innige kinderwens. Onlangs werden ze echter getroffen door een groot drama.

LEES OOK: Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Stuntelig huwelijksaanzoek

Aster en Lize vormen ondertussen al geruime tijd een koppel. Onlangs ging het voetbalanker van VTM ook op de knieën, iets wat niet helemaal liep zoals verwacht.

“Het was heel schattig. Hij was de ring kwijt. Het moment dat hij op zijn knieën ging, dacht hij: ‘Waar heb ik mijn ring gelaten?’ Hij heeft een minuut lang heel die ruimte rondgelopen. Hij was echt in paniek. Ik zei hem: ‘Sjoeke, het is oké. Je kunt het ook gewoon vragen zonder ring", zo liet Lize Feryn optekenen in het Studio Brussel programma 'Bijna dertigers'.

"Voelde me even afgewezen"

De twee zijn ondertussen zeven jaar een koppel, aanvankelijk hadden ze afgesproken van 'binnen 5 jaar' aan kinderen te beginnen. Toen er niet echt 'vaart' daarin kwam volgde een moeilijk gesprek tussen de twee. "Ik voelde me even afgewezen maar kan het uiteindelijk iedereen aanraden om zo'n moeilijk gesprek te hebben", liet de actrice verstaan.

Onlangs werd het koppel wel getroffen door een familiaal drama. “Ik was zwanger. We gingen normaal gezien deze zomer een kindje krijgen, maar dat is helaas afgebroken, zoals dat bij veel mensen gebeurt. In die periode zit je heel vaak te denken: het is de laatste keer dat we met ons twee op reis gaan, de laatste keer dat we met ons twee oudejaar vieren… Maar we waren er klaar voor. We zijn er nog altijd klaar voor. Het komt wel…”.

"Het is niet gezegd dat het de volgende keer weer misloopt. We kunnen er gelukkig goed over babbelen. Ik ben blij dat we er op dezelfde manier in staan", zo blijft Lize optimistisch. Wij wensen het koppel alvast veel sterkte toe!

Bent u fan van Aster Nzeyimana als voetbalcommentator?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

53
53
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

11
11
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

49
49
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

27
27
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

397
397
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

92
92
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

157
157
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

162
162
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

183
183
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

137
137
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

79
79
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

60
60
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

97
97
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

383
383
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

209
209
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

314
314
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

145
145
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

219
219
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

277
277
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

643
643
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

243
243
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

260
260
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

122
122
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

441
441
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

351
351

Meer sportnieuws