Aster Nzeyimana reageert na groot trauma: "Moeten loslaten..."

44 stemmen
Aster Nzeyimana reageert na groot trauma:

Voetbalanker Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn vormen al jarenlang een prachtig koppel. De twee BV's staan op trouwen en hebben ook een innige kinderwens. Onlangs werden ze echter getroffen door een groot drama.

LEES OOK: Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Stuntelig huwelijksaanzoek

Aster en Lize vormen ondertussen al geruime tijd een koppel. Onlangs ging het voetbalanker van VTM ook op de knieën, iets wat niet helemaal liep zoals verwacht.

“Het was heel schattig. Hij was de ring kwijt. Het moment dat hij op zijn knieën ging, dacht hij: ‘Waar heb ik mijn ring gelaten?’ Hij heeft een minuut lang heel die ruimte rondgelopen. Hij was echt in paniek. Ik zei hem: ‘Sjoeke, het is oké. Je kunt het ook gewoon vragen zonder ring", zo liet Lize Feryn optekenen in het Studio Brussel programma 'Bijna dertigers'.

"Voelde me even afgewezen"

De twee zijn ondertussen zeven jaar een koppel, aanvankelijk hadden ze afgesproken van 'binnen 5 jaar' aan kinderen te beginnen. Toen er niet echt 'vaart' daarin kwam volgde een moeilijk gesprek tussen de twee. "Ik voelde me even afgewezen maar kan het uiteindelijk iedereen aanraden om zo'n moeilijk gesprek te hebben", liet de actrice verstaan.

Onlangs werd het koppel wel getroffen door een familiaal drama. “Ik was zwanger. We gingen normaal gezien deze zomer een kindje krijgen, maar dat is helaas afgebroken, zoals dat bij veel mensen gebeurt. In die periode zit je heel vaak te denken: het is de laatste keer dat we met ons twee op reis gaan, de laatste keer dat we met ons twee oudejaar vieren… Maar we waren er klaar voor. We zijn er nog altijd klaar voor. Het komt wel…”.

"Het is niet gezegd dat het de volgende keer weer misloopt. We kunnen er gelukkig goed over babbelen. Ik ben blij dat we er op dezelfde manier in staan", zo blijft Lize optimistisch. Wij wensen het koppel alvast veel sterkte toe!

Bent u fan van Aster Nzeyimana als voetbalcommentator?

Meest recent

Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

2
2
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

3
3
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

29
29
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

175
175
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

169
169
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

60
60
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

370
370
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

175
175
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

86
86
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

431
431
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

187
187
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

174
174
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

60
60
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

756
756
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

473
473
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

228
228
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

274
274
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

85
85
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

90
90
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

138
138
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

507
507
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

158
158
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

415
415

Meer sportnieuws