Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

door
Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

De twee waren goed twintig jaar geleden het prototype van het betere BV-koppel: Bjorn De Wilde en Eveline Hoste. Hij maakte een mooie carrière als profvoetballer, zij werd verkozen tot mooiste dame van het land. Nu barstte een heus moddergevecht los.

LEES OOK: Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Ideale supersub met Miss aan zijde

Bjorn De Wilde passeerde heel wat clubs in België. De aanvaller werd vaak als supersub gebruikt en voetbalde bij onder meer Germinal Beerschot, Westerlo, Eendracht Aalst, Oostende en Lokeren.

Nog meer furore maakte De Wilde echter buiten het veld. In 2001 werd zijn vriendin, de bevallige Eveline Hoste, immers verkozen als Miss Belgian Beauty. De organisatie van de ondertussen overleden Ignace Crombé werd beschouwd als de tegenhanger van Miss België.

Pijnlijke scheiding met frauduleus vervolg

De twee vormden lange tijd een echt powerkoppel en waren sinds 2008 getrouwd. In datzelfde jaar werd hun vennootschap B&E Consultancy opgericht, waarin ze hun zakelijke activiteiten groepeerden. In 2020 volgde echter een pijnlijke scheiding, al is wat volgde helemaal voer voor de 'boekjes'.

Volgens HLN speelde zich tussen 2020 en 2022 een onverkwikkelijke affaire af. In 2020 werd hun vennootschap ontbonden, deze ging echter pas twee jaar later in vereffening. In 2021 begon Hoste met een nieuwe vennootschap, Home and Fit, dit zonder medeweten van haar ex-man.

Einde politieke carrière?

In de tussentijd zou de voormalig Miss Belgian Beauty heel wat geld tussen de twee bedrijven 'versluisd' hebben. Voor de rechtbank eist De Wilde nu een bedrag van 78.043,08 terug van zijn voormalige partner. Volgens de advocaat van de ex-voetballer is dit zelfs nog maar 'het topje van de ijsberg'. Het exacte bedrag kan mogelijk nog veel verder oplopen.

Hoste is momenteel actief als politica van Open VLD in Destelbergen. Daar is ze voorzitter van de gemeenteraad en de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Voor de rechtbank wordt nu een verbeurdverklaring gevraagd van Hostes vermogensdeel en een beroepsverbod. Een veroordeling kan mogelijk ook zware gevolgen hebben voor haar politieke carrière.

Volgt het einde van haar politieke carrière?

Meest recent

'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

25
25
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

96
96
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

9
9
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

22
22
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

576
576
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

186
186
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

110
110
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

108
108
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

152
152
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

52
52
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

611
611
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

189
189
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

158
158
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

46
46
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

748
748
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

192
192
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

300
300
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

66
66
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

226
226
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

410
410
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

149
149
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

397
397
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

305
305

Meer sportnieuws