Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

88
Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

De twee waren goed twintig jaar geleden het prototype van het betere BV-koppel: Bjorn De Wilde en Eveline Hoste. Hij maakte een mooie carrière als profvoetballer, zij werd verkozen tot mooiste dame van het land. Nu barstte een heus moddergevecht los.

LEES OOK: Tessa Wullaert zorgt voor bloedheet spektakel: fans smullen

Ideale supersub met Miss aan zijde

Bjorn De Wilde passeerde heel wat clubs in België. De aanvaller werd vaak als supersub gebruikt en voetbalde bij onder meer Germinal Beerschot, Westerlo, Eendracht Aalst, Oostende en Lokeren.

Nog meer furore maakte De Wilde echter buiten het veld. In 2001 werd zijn vriendin, de bevallige Eveline Hoste, immers verkozen als Miss Belgian Beauty. De organisatie van de ondertussen overleden Ignace Crombé werd beschouwd als de tegenhanger van Miss België.

Pijnlijke scheiding met frauduleus vervolg

De twee vormden lange tijd een echt powerkoppel en waren sinds 2008 getrouwd. In datzelfde jaar werd hun vennootschap B&E Consultancy opgericht, waarin ze hun zakelijke activiteiten groepeerden. In 2020 volgde echter een pijnlijke scheiding, al is wat volgde helemaal voer voor de 'boekjes'.

Volgens HLN speelde zich tussen 2020 en 2022 een onverkwikkelijke affaire af. In 2020 werd hun vennootschap ontbonden, deze ging echter pas twee jaar later in vereffening. In 2021 begon Hoste met een nieuwe vennootschap, Home and Fit, dit zonder medeweten van haar ex-man.

Einde politieke carrière?

In de tussentijd zou de voormalig Miss Belgian Beauty heel wat geld tussen de twee bedrijven 'versluisd' hebben. Voor de rechtbank eist De Wilde nu een bedrag van 78.043,08 terug van zijn voormalige partner. Volgens de advocaat van de ex-voetballer is dit zelfs nog maar 'het topje van de ijsberg'. Het exacte bedrag kan mogelijk nog veel verder oplopen.

Hoste is momenteel actief als politica van Open VLD in Destelbergen. Daar is ze voorzitter van de gemeenteraad en de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Voor de rechtbank wordt nu een verbeurdverklaring gevraagd van Hostes vermogensdeel en een beroepsverbod. Een veroordeling kan mogelijk ook zware gevolgen hebben voor haar politieke carrière.

🚀

Volgt het einde van haar politieke carrière?

Meest recent

Anderlecht-publiek kritisch: Vitor Bruno komt met reactie

RSC Anderlecht heeft donderdagavond zijn tweede competitiezege geboekt. Maar thuis tegen de ...

146
146
Antwerp shopt in Ligue 1; Cercle en OHL slaan in extremis toe

Donderdag om middernacht sluit de zomerse transfermarkt ook in België zijn deuren. Een aantal ...

59
59
'Last-minute JPL-deal Bertaccini: plottwist door Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde de voorbije dagen een flink lijstje aan aanwinsten in huis en dus moeten op ...

282
282
Exodus bij KRC Genk: Mirisola rondt JPL-transfer af

Het is een razend druk einde van de transferperiode geworden bij KRC Genk. En vlak voor het sluiten ...

97
97
Gentse roes blijft duren: Buffalo's voorbij OHL naar leidersplaats

AA Gent blijft voorlopig uitstekende resultaten voorleggen. De Buffalo's wonnen woensdagavond ook ...

123
123
Met dichtgeknepen billen: Anderlecht nipt voorbij Kortrijk

RSC Anderlecht heeft zich ietwat herpakt na de pandoering op Union SG. In de inhaalwedstrijd tegen ...

162
162
De Bruyne terug in basis? Ploegmaat doet krasse uitspraak

Kevin De Bruyne begon het seizoen als bankzitter bij SSC Napoli. Door de blessure van Scott ...

96
96
Anderlecht slaat tóch nog toe: aanwinst al in tribunes

RSC Anderlecht heeft enkele bijzonder drukke dagen op de transfermarkt achter de rug. Maar vlakken ...

384
384
Witte rook: KRC Genk haalt verloren zoon terug in huis

KRC Genk blijft bijzonder actief tijdens de slotdagen van de mercato. Enkele uren voor het ...

134
134
Opstellingen: Bruno houdt been stijf; Simons grijpt fors in

Donderdagavond worden de twee laatste duels van de derde speeldag afgewerkt. Zo krijgt RSC ...

50
50
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

641
641
Dé Deadline Day-stunt! Vermeeren heeft grote comeback beet

Antwerp FC heeft voor dé stunt van de Belgische Transferdeadline Day gezorgd. De Great Old ...

250
250
Zorgen voor Van Bommel: transfermiserie voor drie Duivels

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

395
395
Supermercato Anderlecht: Vandenbempt ziet één groot nadeel

Na een spectaculair slotoffensief kan RSC Anderlecht nu al terugblikken op een spectaculaire ...

424
424
Club-fans fronsen wenkbrauwen: Gent haalt slag thuis na rood Cissé

AA Gent won afgelopen zondag met 2-1 van Club Brugge na een redelijk onderhoudende wedstrijd. De ...

616
616
Topcoaches clashen: "Híj́ moet de Ballon d'Or winnen"

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

191
191
Tessa Wullaert zorgt voor bloedheet spektakel: fans smullen

Tessa Wullaert weet als geen ander hoe ze de aandacht kan trekken. De Red Flame heeft een nieuwe ...

112
112
JPL-transfers: Malinwa, Westerlo & Essevee hebben beet

Ook in België sluit de transfermarkt weldra onherroepelijk zijn deuren. Het sein voor heel wat ...

261
261
Vers bloed voor Bruno: nieuwkomers RSCA direct in basis?

De afgelopen weken leek er stilaan sprake van een typeploeg bij RSC Anderlecht, maar de nederlaag ...

506
506
'Opvallende afwezige bij Club Brugge: transfer op til?'

Club Brugge trekt vrijdag naar Lommel, waar het de rug moet zien te rechten na de nederlaag in Gent. ...

901
901
'Wending in transfersoap: Genk shopt bij Anderlecht'

Zowel bij RSC Anderlecht als KRC Genk deed de eigen jeugd de kassa de voorbije maanden alweer stevig ...

832
832
'Club Brugge slaat toe: twee last-minute aanwinsten'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak lijkt het huiswerk van Club Brugge al afgerond. Dat betekent ...

1012
1012
'Sibierski drukt stempel: Anderlecht breekt alle records'

In het slot van de mercato valt er plots nog heel wat te beleven bij RSC Anderlecht, dat woensdag de ...

830
830
'Antwerp pakt stevig uit: twee vliegen in één klap'

Traditiegetrouw heeft Antwerp alweer een drukke zomer achter de rug, waarin tot dusver al maar ...

506
506
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

90
90

Meer sportnieuws