Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

88 stemmen
Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

De twee waren goed twintig jaar geleden het prototype van het betere BV-koppel: Bjorn De Wilde en Eveline Hoste. Hij maakte een mooie carrière als profvoetballer, zij werd verkozen tot mooiste dame van het land. Nu barstte een heus moddergevecht los.

LEES OOK: Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Ideale supersub met Miss aan zijde

Bjorn De Wilde passeerde heel wat clubs in België. De aanvaller werd vaak als supersub gebruikt en voetbalde bij onder meer Germinal Beerschot, Westerlo, Eendracht Aalst, Oostende en Lokeren.

Nog meer furore maakte De Wilde echter buiten het veld. In 2001 werd zijn vriendin, de bevallige Eveline Hoste, immers verkozen als Miss Belgian Beauty. De organisatie van de ondertussen overleden Ignace Crombé werd beschouwd als de tegenhanger van Miss België.

Pijnlijke scheiding met frauduleus vervolg

De twee vormden lange tijd een echt powerkoppel en waren sinds 2008 getrouwd. In datzelfde jaar werd hun vennootschap B&E Consultancy opgericht, waarin ze hun zakelijke activiteiten groepeerden. In 2020 volgde echter een pijnlijke scheiding, al is wat volgde helemaal voer voor de 'boekjes'.

Volgens HLN speelde zich tussen 2020 en 2022 een onverkwikkelijke affaire af. In 2020 werd hun vennootschap ontbonden, deze ging echter pas twee jaar later in vereffening. In 2021 begon Hoste met een nieuwe vennootschap, Home and Fit, dit zonder medeweten van haar ex-man.

Einde politieke carrière?

In de tussentijd zou de voormalig Miss Belgian Beauty heel wat geld tussen de twee bedrijven 'versluisd' hebben. Voor de rechtbank eist De Wilde nu een bedrag van 78.043,08 terug van zijn voormalige partner. Volgens de advocaat van de ex-voetballer is dit zelfs nog maar 'het topje van de ijsberg'. Het exacte bedrag kan mogelijk nog veel verder oplopen.

Hoste is momenteel actief als politica van Open VLD in Destelbergen. Daar is ze voorzitter van de gemeenteraad en de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Voor de rechtbank wordt nu een verbeurdverklaring gevraagd van Hostes vermogensdeel en een beroepsverbod. Een veroordeling kan mogelijk ook zware gevolgen hebben voor haar politieke carrière.

🚀

Volgt het einde van haar politieke carrière?

Meest recent

Sporting Hasselt strikt voormalige speler van Union SG

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League en het is duidelijk dat er ...

9
9
Anderlecht slaat toe met twee nieuwe contracten

We haalden al aan dat RSC Anderlecht weer meer gaat inzetten op ervaren spelers, zoals onder Jesper ...

65
65
Nazi-groet bij Club Brugge: bondsparket velt verdict

Club Brugge verkeert in een roes sinds het zich in Mechelen tot landskampioen kroonde. Het feest ...

92
92
'Here we go: Antwerp dokt voor eerste zomeraanwinst'

Antwerp sloot een teleurstellend seizoen afgelopen weekend af op de elfde plaats in het klassement. ...

174
174
Verhaeghe laat geen traan om titelheld: ‘Ander en beter’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter de schermen is er opnieuw een harde keuze ...

445
445
'Verhaeghe verklapt volgende toptransfer Club Brugge'

Het succes eist straks wellicht opnieuw zijn tol bij Club Brugge, want behalve meubelstukken Brandon ...

388
388
Lukaku geeft gouden raad aan De Cat: "Doe zoals Doku"

De pijnlijke nederlaag tegen Union betekent wellicht een afscheid in mineur voor Nathan De Cat, die ...

319
319
Sam Kerkhofs & Rik Verheye clashen: Frustraties borrelen op

Het seizoen van Sporting Hasselt werd een ware emotionele en sportieve rollercoaster. De Limburgers ...

100
100
'Bliksemvertrek Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Het succes van Club Brugge heeft vele vaders, maar samen met Christos Tzolis en Hans Vanaken is ...

429
429
Antwerp in rouw: 21-jarige ex-speler plots overleden

De voetbalwereld is zopas opgeschrikt door een dramatisch bericht. Verschillende kanalen melden ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Tzolis flirt met grootmacht'

Zelf durft hij een derde seizoen bij Club Brugge voorlopig nog altijd niet volledig uit te ...

210
210
‘Union flikt het weer: boomlange verdediger is binnen’

Union SG heeft de afgelopen jaren bewezen over een briljante transferstrategie te beschikken. De ...

200
200
Paleisrevolutie Club: Madou verduidelijkt na Rigaux

Devy Rigaux is officieel van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler was een belangrijke ...

181
181
'Axel Witsel schokt iedereen met toekomstkeuze'

Axel Witsel maakte één van de grootste teleurstellingen van zijn carrière mee. ...

278
278
‘Enorme transferverrassing Lukaku in de maak’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man bij de ...

592
592
Taravel komt met duidelijke boodschap voor Anderlecht

RSC Anderlecht kende weer een teleurstellend seizoen zonder prijs. Jérémy Taravel wist ...

230
230
Hans Vanaken betovert Brugse fans met ongezien gebaar

Een paar dagen na het veiligstellen van de landstitel is de euforie in Brugge nog lang niet ...

152
152
Meunier verbaast vriend en vijand: terugkeer naar België?

Thomas Meunier is 34 jaar, maar bij Lille was hij toch nog een belangrijke speler. Ook bij de Rode ...

235
235
Promise David krijgt na blessure uitsluitsel over WK

Promise David is de aanvalsleider van Union SG, maar de aanvaller kampte met enorm veel ...

23
23
‘Club Brugge gaat vol voor verrassende zomerdeal’

Club Brugge is al volop bezig met volgend seizoen. Blauw-Zwart kondigde vandaag het vertrek van Devy ...

488
488
Wéér Qatar-scenario voor Lukaku? “Dat zou crazy zijn

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië ...

96
96
‘Bondsparket niet mals voor Hazard: transferdomper dreigt’

Thorgan Hazard liet zich van zijn slechtste kant zien tijdens zijn afscheidsmatch bij RSC ...

357
357
Rigaux weg: Club Brugge bevestigt nieuwe structuur

Devy Rigaux trekt van Club Brugge naar Feyenoord. De beleidsbepaler zat al sinds 2009 bij ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Toptarget Anderlecht, Club Brugge grijpt mis’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

347
347
Mika Godts spreekt harde taal na WK-deceptie

Mika Godts kende een topseizoen bij Ajax. De buitenspeler was hét lichtpuntje in Amsterdam en ...

280
280

Meer sportnieuws