Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

door
Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

De twee waren goed twintig jaar geleden het prototype van het betere BV-koppel: Bjorn De Wilde en Eveline Hoste. Hij maakte een mooie carrière als profvoetballer, zij werd verkozen tot mooiste dame van het land. Nu barstte een heus moddergevecht los.

LEES OOK: Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Ideale supersub met Miss aan zijde

Bjorn De Wilde passeerde heel wat clubs in België. De aanvaller werd vaak als supersub gebruikt en voetbalde bij onder meer Germinal Beerschot, Westerlo, Eendracht Aalst, Oostende en Lokeren.

Nog meer furore maakte De Wilde echter buiten het veld. In 2001 werd zijn vriendin, de bevallige Eveline Hoste, immers verkozen als Miss Belgian Beauty. De organisatie van de ondertussen overleden Ignace Crombé werd beschouwd als de tegenhanger van Miss België.

Pijnlijke scheiding met frauduleus vervolg

De twee vormden lange tijd een echt powerkoppel en waren sinds 2008 getrouwd. In datzelfde jaar werd hun vennootschap B&E Consultancy opgericht, waarin ze hun zakelijke activiteiten groepeerden. In 2020 volgde echter een pijnlijke scheiding, al is wat volgde helemaal voer voor de 'boekjes'.

Volgens HLN speelde zich tussen 2020 en 2022 een onverkwikkelijke affaire af. In 2020 werd hun vennootschap ontbonden, deze ging echter pas twee jaar later in vereffening. In 2021 begon Hoste met een nieuwe vennootschap, Home and Fit, dit zonder medeweten van haar ex-man.

Einde politieke carrière?

In de tussentijd zou de voormalig Miss Belgian Beauty heel wat geld tussen de twee bedrijven 'versluisd' hebben. Voor de rechtbank eist De Wilde nu een bedrag van 78.043,08 terug van zijn voormalige partner. Volgens de advocaat van de ex-voetballer is dit zelfs nog maar 'het topje van de ijsberg'. Het exacte bedrag kan mogelijk nog veel verder oplopen.

Hoste is momenteel actief als politica van Open VLD in Destelbergen. Daar is ze voorzitter van de gemeenteraad en de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Voor de rechtbank wordt nu een verbeurdverklaring gevraagd van Hostes vermogensdeel en een beroepsverbod. Een veroordeling kan mogelijk ook zware gevolgen hebben voor haar politieke carrière.

Volgt het einde van haar politieke carrière?

Meest recent

Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

13
13
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

5
5
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

41
41
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

85
85
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

33
33
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

156
156
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

30
30
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

361
361
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

289
289
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

53
53
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

376
376
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

174
174
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

338
338
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

471
471
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

452
452
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

193
193
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

87
87
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

304
304
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

112
112
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

552
552
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

190
190
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

222
222
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

62
62
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

143
143
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

131
131

Meer sportnieuws