Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

door
Bjorn De Wilde en Eveline Hoste onderdeel van immens moddergevecht

De twee waren goed twintig jaar geleden het prototype van het betere BV-koppel: Bjorn De Wilde en Eveline Hoste. Hij maakte een mooie carrière als profvoetballer, zij werd verkozen tot mooiste dame van het land. Nu barstte een heus moddergevecht los.

LEES OOK: Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Ideale supersub met Miss aan zijde

Bjorn De Wilde passeerde heel wat clubs in België. De aanvaller werd vaak als supersub gebruikt en voetbalde bij onder meer Germinal Beerschot, Westerlo, Eendracht Aalst, Oostende en Lokeren.

Nog meer furore maakte De Wilde echter buiten het veld. In 2001 werd zijn vriendin, de bevallige Eveline Hoste, immers verkozen als Miss Belgian Beauty. De organisatie van de ondertussen overleden Ignace Crombé werd beschouwd als de tegenhanger van Miss België.

Pijnlijke scheiding met frauduleus vervolg

De twee vormden lange tijd een echt powerkoppel en waren sinds 2008 getrouwd. In datzelfde jaar werd hun vennootschap B&E Consultancy opgericht, waarin ze hun zakelijke activiteiten groepeerden. In 2020 volgde echter een pijnlijke scheiding, al is wat volgde helemaal voer voor de 'boekjes'.

Volgens HLN speelde zich tussen 2020 en 2022 een onverkwikkelijke affaire af. In 2020 werd hun vennootschap ontbonden, deze ging echter pas twee jaar later in vereffening. In 2021 begon Hoste met een nieuwe vennootschap, Home and Fit, dit zonder medeweten van haar ex-man.

Einde politieke carrière?

In de tussentijd zou de voormalig Miss Belgian Beauty heel wat geld tussen de twee bedrijven 'versluisd' hebben. Voor de rechtbank eist De Wilde nu een bedrag van 78.043,08 terug van zijn voormalige partner. Volgens de advocaat van de ex-voetballer is dit zelfs nog maar 'het topje van de ijsberg'. Het exacte bedrag kan mogelijk nog veel verder oplopen.

Hoste is momenteel actief als politica van Open VLD in Destelbergen. Daar is ze voorzitter van de gemeenteraad en de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Voor de rechtbank wordt nu een verbeurdverklaring gevraagd van Hostes vermogensdeel en een beroepsverbod. Een veroordeling kan mogelijk ook zware gevolgen hebben voor haar politieke carrière.

Volgt het einde van haar politieke carrière?

Meest recent

Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

13
13
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

10
10
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

96
96
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

112
112
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

329
329
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

210
210
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

84
84
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

86
86
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

366
366
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

344
344
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

464
464
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

531
531
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

230
230
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

821
821
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

467
467
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

130
130
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

199
199
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

138
138
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

118
118
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

279
279
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

173
173
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

641
641
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

315
315
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

101
101

Meer sportnieuws