Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt: "Echt voorbij"

262 stemmen
Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt:

Het was een woelige week bij The Great Old. Coach Jonas De Roeck werd aan de kant geschoven en als reden daarvoor werd ook gewezen naar Toby Alderweireld. De kapitein ging recent in een interview nog hard in tegen de tactiek van zijn coach. Nu pakte de verdediger naast het veld uit met een zakelijke stunt.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Kritische Alderweireld haalt uit

Alderweireld toonde zich een tijd geleden kritisch voor coach Jonas De Roeck, het zou onderdeel geweest zijn van een opborrelende frustratie bij (een deel) van de spelersgroep. 

Ondertussen werd de ex-coach van Westerlo aan de kant geschoven en vervangen door de Nederlander Ulderink. Zo krijgt 'Mega Toby' nog een nieuwe coach voor zijn laatste wedstrijden op het hoogste niveau. "Het zijn nog twaalf matchen, nog een dikke duizend minuten competitievoetbal. Daarna is het écht voorbij", aldus Toby in Het Nieuwsblad.

"Hebben dat best wel gedaan"

De voormalig Rode Duivel is al een tijdje bezig met zakelijke investeringen. Zo heeft hij met MM Antverpia een eigen drankenmerk en samen met zijn vennoot pakte Alderweireld nu uit met een knappe stunt.

Ze produceerden een Limoncello met een heel aparte toets. Zo is de fles gebaseerd op het centraal station en is het getal 1520 prominent zichtbaar. “We hebben best wat onderzoek gedaan naar wanneer de eerste citroenen per schip in Antwerpen zijn aangekomen. Dat zal volgens wat we achterhaald hebben rond 1520 geweest zijn. Zo maken we een historische knipoog naar de Gouden Eeuw van de stad”, geeft Alderweireld aan bij Het Nieuwsblad.

Op één dag tijd gingen trouwens al 1000 flessen over de toonbank. De fles drank kost 33,95 euro en is verkrijgbaar via de website van Alderweireld en zijn vennoot Thomas Tisson: MM Antverpia.

🚀

Denkt u dat het niet boterde tussen Alderweireld en De Roeck?

Meest recent

Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

119
119
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

42
42
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

145
145
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

67
67
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

88
88
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

421
421
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

104
104
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

155
155
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

567
567
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

261
261
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

388
388
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1359
1359
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

581
581
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

194
194
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

212
212
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

865
865
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

634
634
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

285
285
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

150
150
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

216
216
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

56
56
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

77
77
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64

Meer sportnieuws