Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt: "Echt voorbij"

door
Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt:

Het was een woelige week bij The Great Old. Coach Jonas De Roeck werd aan de kant geschoven en als reden daarvoor werd ook gewezen naar Toby Alderweireld. De kapitein ging recent in een interview nog hard in tegen de tactiek van zijn coach. Nu pakte de verdediger naast het veld uit met een zakelijke stunt.

LEES OOK: Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Kritische Alderweireld haalt uit

Alderweireld toonde zich een tijd geleden kritisch voor coach Jonas De Roeck, het zou onderdeel geweest zijn van een opborrelende frustratie bij (een deel) van de spelersgroep. 

Ondertussen werd de ex-coach van Westerlo aan de kant geschoven en vervangen door de Nederlander Ulderink. Zo krijgt 'Mega Toby' nog een nieuwe coach voor zijn laatste wedstrijden op het hoogste niveau. "Het zijn nog twaalf matchen, nog een dikke duizend minuten competitievoetbal. Daarna is het écht voorbij", aldus Toby in Het Nieuwsblad.

"Hebben dat best wel gedaan"

De voormalig Rode Duivel is al een tijdje bezig met zakelijke investeringen. Zo heeft hij met MM Antverpia een eigen drankenmerk en samen met zijn vennoot pakte Alderweireld nu uit met een knappe stunt.

Ze produceerden een Limoncello met een heel aparte toets. Zo is de fles gebaseerd op het centraal station en is het getal 1520 prominent zichtbaar. “We hebben best wat onderzoek gedaan naar wanneer de eerste citroenen per schip in Antwerpen zijn aangekomen. Dat zal volgens wat we achterhaald hebben rond 1520 geweest zijn. Zo maken we een historische knipoog naar de Gouden Eeuw van de stad”, geeft Alderweireld aan bij Het Nieuwsblad.

Op één dag tijd gingen trouwens al 1000 flessen over de toonbank. De fles drank kost 33,95 euro en is verkrijgbaar via de website van Alderweireld en zijn vennoot Thomas Tisson: MM Antverpia.

Denkt u dat het niet boterde tussen Alderweireld en De Roeck?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

156
156
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

87
87
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

176
176
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

115
115
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

209
209
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

218
218
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

401
401
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

257
257
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

497
497
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

481
481
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

150
150
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

364
364
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

254
254
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

511
511
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

681
681

Meer sportnieuws