Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt: "Echt voorbij"

262 stemmen
Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt:

Het was een woelige week bij The Great Old. Coach Jonas De Roeck werd aan de kant geschoven en als reden daarvoor werd ook gewezen naar Toby Alderweireld. De kapitein ging recent in een interview nog hard in tegen de tactiek van zijn coach. Nu pakte de verdediger naast het veld uit met een zakelijke stunt.

LEES OOK: Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Kritische Alderweireld haalt uit

Alderweireld toonde zich een tijd geleden kritisch voor coach Jonas De Roeck, het zou onderdeel geweest zijn van een opborrelende frustratie bij (een deel) van de spelersgroep. 

Ondertussen werd de ex-coach van Westerlo aan de kant geschoven en vervangen door de Nederlander Ulderink. Zo krijgt 'Mega Toby' nog een nieuwe coach voor zijn laatste wedstrijden op het hoogste niveau. "Het zijn nog twaalf matchen, nog een dikke duizend minuten competitievoetbal. Daarna is het écht voorbij", aldus Toby in Het Nieuwsblad.

"Hebben dat best wel gedaan"

De voormalig Rode Duivel is al een tijdje bezig met zakelijke investeringen. Zo heeft hij met MM Antverpia een eigen drankenmerk en samen met zijn vennoot pakte Alderweireld nu uit met een knappe stunt.

Ze produceerden een Limoncello met een heel aparte toets. Zo is de fles gebaseerd op het centraal station en is het getal 1520 prominent zichtbaar. “We hebben best wat onderzoek gedaan naar wanneer de eerste citroenen per schip in Antwerpen zijn aangekomen. Dat zal volgens wat we achterhaald hebben rond 1520 geweest zijn. Zo maken we een historische knipoog naar de Gouden Eeuw van de stad”, geeft Alderweireld aan bij Het Nieuwsblad.

Op één dag tijd gingen trouwens al 1000 flessen over de toonbank. De fles drank kost 33,95 euro en is verkrijgbaar via de website van Alderweireld en zijn vennoot Thomas Tisson: MM Antverpia.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off
199

Denkt u dat het niet boterde tussen Alderweireld en De Roeck?

Meest recent

Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

148
148
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

23
23
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

116
116
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

131
131
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

72
72
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

242
242
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

173
173
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

350
350
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

392
392
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

88
88
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

199
199
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

123
123
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

90
90
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

194
194
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

308
308
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

431
431
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

198
198
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

609
609
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

67
67
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

396
396
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

271
271
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

408
408
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

285
285
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

188
188
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

244
244

Meer sportnieuws