Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt: "Echt voorbij"

262
Toby Alderweireld zorgt voor hemelse stunt:

Het was een woelige week bij The Great Old. Coach Jonas De Roeck werd aan de kant geschoven en als reden daarvoor werd ook gewezen naar Toby Alderweireld. De kapitein ging recent in een interview nog hard in tegen de tactiek van zijn coach. Nu pakte de verdediger naast het veld uit met een zakelijke stunt.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Kritische Alderweireld haalt uit

Alderweireld toonde zich een tijd geleden kritisch voor coach Jonas De Roeck, het zou onderdeel geweest zijn van een opborrelende frustratie bij (een deel) van de spelersgroep. 

Ondertussen werd de ex-coach van Westerlo aan de kant geschoven en vervangen door de Nederlander Ulderink. Zo krijgt 'Mega Toby' nog een nieuwe coach voor zijn laatste wedstrijden op het hoogste niveau. "Het zijn nog twaalf matchen, nog een dikke duizend minuten competitievoetbal. Daarna is het écht voorbij", aldus Toby in Het Nieuwsblad.

"Hebben dat best wel gedaan"

De voormalig Rode Duivel is al een tijdje bezig met zakelijke investeringen. Zo heeft hij met MM Antverpia een eigen drankenmerk en samen met zijn vennoot pakte Alderweireld nu uit met een knappe stunt.

Ze produceerden een Limoncello met een heel aparte toets. Zo is de fles gebaseerd op het centraal station en is het getal 1520 prominent zichtbaar. “We hebben best wat onderzoek gedaan naar wanneer de eerste citroenen per schip in Antwerpen zijn aangekomen. Dat zal volgens wat we achterhaald hebben rond 1520 geweest zijn. Zo maken we een historische knipoog naar de Gouden Eeuw van de stad”, geeft Alderweireld aan bij Het Nieuwsblad.

Op één dag tijd gingen trouwens al 1000 flessen over de toonbank. De fles drank kost 33,95 euro en is verkrijgbaar via de website van Alderweireld en zijn vennoot Thomas Tisson: MM Antverpia.

Denkt u dat het niet boterde tussen Alderweireld en De Roeck?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

19
19
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

218
218
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

48
48
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

37
37
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

48
48
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

20
20
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

239
239
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

298
298
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

194
194
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

262
262
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

210
210
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

66
66
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

290
290
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

99
99
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

280
280
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

187
187
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1150
1150
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws