Schrikbarend Tom Waes nieuws: 'Is het einde verhaal?'

524
Schrikbarend Tom Waes nieuws: 'Is het einde verhaal?'

Er zijn ondertussen enkele maanden verstreken sinds het zware ongeval dat Tom Waes had. De acteur/TV-maker kwam met zijn Porsche hard in aanraking met een botsabsorbeerder op de Antwerpse ring. Waes probeert zijn leven nu terug op te pakken, al loopt niet alles van een leien dakje.

LEES OOK: Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Imago moet gelijmd worden

Sinds het hallucinante ongeval van de TV-maker ligt zijn imago deels aan diggelen. Al lijkt Vlaanderen wel vergevingsgezind, veel mensen op sociale media willen maar wat graag dat Tom Waes zo snel mogelijk terug op televisie komt.

Waes zelf liet zich de laatste weken al een paar keer terug opmerken in het openbaar. Zo was hij aanwezig bij een voetbalwedstrijd van Antwerp en woonde hij een lezing bij rond alcohol in het verkeer.

Pascal Braeckman, de vaste klankman van Tom, was gisteren te gast in De Tafel van Gert (Play 4). Daarin liet hij optekenen dat Waes ook opnieuw bezig is met de opnames van de nieuwe fictiereeks Badgast.

"Denk niet dat we die nog gaan doen"

Rond Reizen Waes viel er dan weer minder goed nieuws te rapen. Zo lijkt (een stuk) van het programma einde verhaal. "Die afleveringen zijn allemaal opgenomen. Op eentje na. Maar ik denk niet dat we die nog gaan doen." Het is ongeweten of er nadien nog een nieuw seizoen zal volgen.

Braeckman geeft ook aan dat de VRT nog geen beslissing nam omtrent het uitzenden van de andere afleveringen. Vermoedelijk komen die er zeker nog aan, al kan het nog een tijdje duren voor ze effectief op televisie komen.

Moet de VRT Reizen Waes zo snel mogelijk uitzenden?

Meest recent

Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

1
1
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

16
16
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

86
86
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

85
85
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

106
106
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

85
85
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

157
157
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

211
211
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

80
80
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

81
81
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

124
124
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

222
222
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

126
126
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

110
110
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1012
1012
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

167
167
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

112
112
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

402
402
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

443
443

Meer sportnieuws