Schrikbarend Tom Waes nieuws: 'Is het einde verhaal?'

door
Schrikbarend Tom Waes nieuws: 'Is het einde verhaal?'

Er zijn ondertussen enkele maanden verstreken sinds het zware ongeval dat Tom Waes had. De acteur/TV-maker kwam met zijn Porsche hard in aanraking met een botsabsorbeerder op de Antwerpse ring. Waes probeert zijn leven nu terug op te pakken, al loopt niet alles van een leien dakje.

LEES OOK: Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Imago moet gelijmd worden

Sinds het hallucinante ongeval van de TV-maker ligt zijn imago deels aan diggelen. Al lijkt Vlaanderen wel vergevingsgezind, veel mensen op sociale media willen maar wat graag dat Tom Waes zo snel mogelijk terug op televisie komt.

Waes zelf liet zich de laatste weken al een paar keer terug opmerken in het openbaar. Zo was hij aanwezig bij een voetbalwedstrijd van Antwerp en woonde hij een lezing bij rond alcohol in het verkeer.

Pascal Braeckman, de vaste klankman van Tom, was gisteren te gast in De Tafel van Gert (Play 4). Daarin liet hij optekenen dat Waes ook opnieuw bezig is met de opnames van de nieuwe fictiereeks Badgast.

"Denk niet dat we die nog gaan doen"

Rond Reizen Waes viel er dan weer minder goed nieuws te rapen. Zo lijkt (een stuk) van het programma einde verhaal. "Die afleveringen zijn allemaal opgenomen. Op eentje na. Maar ik denk niet dat we die nog gaan doen." Het is ongeweten of er nadien nog een nieuw seizoen zal volgen.

Braeckman geeft ook aan dat de VRT nog geen beslissing nam omtrent het uitzenden van de andere afleveringen. Vermoedelijk komen die er zeker nog aan, al kan het nog een tijdje duren voor ze effectief op televisie komen.

Moet de VRT Reizen Waes zo snel mogelijk uitzenden?

Meest recent

'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

6
6
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

277
277
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

42
42
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

16
16
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

39
39
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

45
45
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

228
228
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

55
55
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

49
49
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

357
357
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

428
428
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

332
332
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

445
445
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

653
653
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

850
850
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

558
558
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1339
1339
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

875
875
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

462
462
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1167
1167
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

140
140
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

240
240
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

159
159
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

16
16

Meer sportnieuws