Ruben Van Gucht huivert: 'Bedrog bij verkiezing Miss België'

120 stemmen
Ruben Van Gucht huivert: 'Bedrog bij verkiezing Miss België'

Er waren reeds de kwalijke geruchten omtrent een 'romance' tussen Ruben Van Gucht en de nieuwe Miss België, nu komen daar nog zware beschuldingen bij. Volgens een bepaald weekblad zou de verkiezing immers... vervalst zijn.

LEES OOK: Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Miss België maakt kennis met Van Gucht

Ruben Van Gucht zat een paar weken geleden in de jury rond de verkiezing van de nieuwe Miss België. Dat zou uiteindelijk de Limburgse Karen Jansen worden, iemand die al voor de tweede keer mocht meedoen.

In de weken nadien ging het meermaals over... Ruben Van Gucht zelf. Dat had alles te maken met een weddenschap die gokbedrijf Napoleon Games lanceerde.

Op de site kon je immers tijdelijk gokken op een mogelijk huwelijk tussen de sportpresentator en de nieuwe Miss België in het komende jaar. Recent werd de weddenschap offline gehaald.

Erotische avontuurtjes

Nu komen er echter zware beschuldigingen rond bedrog bij. Zo zou Karen Jansen volgens Dag Allemaal haar kroontje mogelijk 'gekocht' hebben. Dit met hulp van zakenman Glenn Janssens, de ex van Ilse Demeulemeester. Het weekblad baseert zich op bronnen binnen het Nederlandse Juice Channel. Janssens zou ook 'erotische avontuurtjes' beleeft hebben met de Limburgse.

Organisatrice Darline Devos reageerde alvast ontstemd. “De winnares is nooit van tevoren gekend. Dat is zelfs niet mogelijk, aangezien ik de juryleden soms niet eens persoonlijk ken en dus niet weet hoe ze gaan stemmen. Ik vrees dat zulke beschuldigingen altijd van ontgoochelde meisjes komen.” Al pakt het weekblad ook uit met andere bronnen die de geruchten 'bevestigen'. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Denkt u dat dergelijke verkiezingen doorgestoken kaart zijn?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

26
26
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

72
72
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

141
141
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

173
173
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

274
274
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

253
253
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

334
334
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

197
197
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1002
1002
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1318
1318
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws