Ruben Van Gucht maakt VRT-gezicht zot: "Dat rode slipje..."

door
Ruben Van Gucht maakt VRT-gezicht zot:

Ruben Van Gucht en vrouwen, het blijft een geslaagde combinatie. Het VRT-gezicht duikt bij zowat elk gala op met een andere vrouw, al passeert vooral Ine Beyen vaak de revue. Bij De Kastaars zorgde het blonde sportanker dan weer voor een 'intiem' moment met een collega.

LEES OOK: Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

De grote biecht

Na maanden van 'roddels en 'geruchten' bevestigde Ruben Van Gucht enige tijd geleden bij Eric Goens dat hij verschillende partners heeft. "Ik heb een relationeel leven in België en één in Kroatië (bij vrouw Blanka)", zo klonk het onder meer.

Voor veel mensen kwam dit nieuws niet als een volledige verrassing, al was het wel de eerste keer dat de blonde sportgod zelf zo open was over zijn 'apart' liefdesleven.

De biecht zorgde voor een storm van reacties op sociale media en een resem krantenartikels over 'polyamorie'. Ook Dag Allemaal deed er nog een schepje bovenop door in een artikel aan te geven dat 'niet iedereen in Ruben's omgeving zo opgezet is met zijn escapades'.

Schaamteloos spektakel

Van Gucht trekt zich echter weinig aan van de media en blijft vaak present tekenen op verschillende gala's. Deze keer was hij aanwezig bij De Kastaars, de prijsuitreiking rond de verschillende televisieprogramma's van het afgelopen jaar.

Daarbij was er voor Ruben zelf ook een rol weggelegd. Er volgde een muzikaal eerbetoon aan verschillende nieuwsankers, dat werd in elkaar geknutseld door onder meer... Van Gucht zelf en Goedele Wachters. Al was er een ongemakkelijk moment in de vestiaire, zo hoorden we in de podcast Achter de schermen.

Bij het omkleden stond de bende in hun ondergoed, iets waarvoor Ruben zelf overigens geen enkele schroom had. “Ruben Van Gucht wou z'n ontvangertje in de zak van z'n sixties kostuum steken, maar toen merkte hij dat daar al iets inzat”, klonk het. “Die haalde daar plots een rood vrouwenslipje uit.” Voor alle duidelijkheid: het kostuum was wel degelijk geleend en niet van Van Gucht zelf. “Hij zei: ‘Allee jong, dat dat mij nu weer moet overkomen.’” Het moment zorgde ervoor dat het ijs meteen gebroken was, aldus de ‘Achter de schermen’-presentatoren. “Goedele Wachters vond het bijvoorbeeld hilarisch.”  Zo zorgde Van Gucht toch nog voor een komische noot.

Welke mening heeft u over Ruben Van Gucht?

Meest recent

CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

1
1
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

17
17
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

119
119
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

21
21
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

261
261
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

244
244
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

281
281
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

13
13
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

29
29
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

52
52
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

89
89
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

371
371
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

303
303
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

461
461
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

270
270
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

213
213
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

169
169
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

244
244
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

734
734
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59

Meer sportnieuws