Ruben Van Gucht maakt VRT-gezicht zot: "Dat rode slipje..."

200 stemmen
Ruben Van Gucht maakt VRT-gezicht zot:

Ruben Van Gucht en vrouwen, het blijft een geslaagde combinatie. Het VRT-gezicht duikt bij zowat elk gala op met een andere vrouw, al passeert vooral Ine Beyen vaak de revue. Bij De Kastaars zorgde het blonde sportanker dan weer voor een 'intiem' moment met een collega.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

De grote biecht

Na maanden van 'roddels en 'geruchten' bevestigde Ruben Van Gucht enige tijd geleden bij Eric Goens dat hij verschillende partners heeft. "Ik heb een relationeel leven in België en één in Kroatië (bij vrouw Blanka)", zo klonk het onder meer.

Voor veel mensen kwam dit nieuws niet als een volledige verrassing, al was het wel de eerste keer dat de blonde sportgod zelf zo open was over zijn 'apart' liefdesleven.

De biecht zorgde voor een storm van reacties op sociale media en een resem krantenartikels over 'polyamorie'. Ook Dag Allemaal deed er nog een schepje bovenop door in een artikel aan te geven dat 'niet iedereen in Ruben's omgeving zo opgezet is met zijn escapades'.

Schaamteloos spektakel

Van Gucht trekt zich echter weinig aan van de media en blijft vaak present tekenen op verschillende gala's. Deze keer was hij aanwezig bij De Kastaars, de prijsuitreiking rond de verschillende televisieprogramma's van het afgelopen jaar.

Daarbij was er voor Ruben zelf ook een rol weggelegd. Er volgde een muzikaal eerbetoon aan verschillende nieuwsankers, dat werd in elkaar geknutseld door onder meer... Van Gucht zelf en Goedele Wachters. Al was er een ongemakkelijk moment in de vestiaire, zo hoorden we in de podcast Achter de schermen.

Bij het omkleden stond de bende in hun ondergoed, iets waarvoor Ruben zelf overigens geen enkele schroom had. “Ruben Van Gucht wou z'n ontvangertje in de zak van z'n sixties kostuum steken, maar toen merkte hij dat daar al iets inzat”, klonk het. “Die haalde daar plots een rood vrouwenslipje uit.” Voor alle duidelijkheid: het kostuum was wel degelijk geleend en niet van Van Gucht zelf. “Hij zei: ‘Allee jong, dat dat mij nu weer moet overkomen.’” Het moment zorgde ervoor dat het ijs meteen gebroken was, aldus de ‘Achter de schermen’-presentatoren. “Goedele Wachters vond het bijvoorbeeld hilarisch.”  Zo zorgde Van Gucht toch nog voor een komische noot.

Welke mening heeft u over Ruben Van Gucht?

Meest recent

"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

6
6
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

39
39
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

37
37
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

190
190
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

36
36
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

55
55
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

26
26
'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

STVV is financieel een zeer gezonde club. De Kanaries verkochten deze mercato al voor een zevental ...

118
118
'Stassin kan transfer versieren naar de Serie A'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil niet langer in de Ligue 2 ...

30
30
Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Club Brugge speelde een degelijk partij tegen KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Jan Breydelstadion. ...

319
319
Union SG legt volgende aanwinst officieel vast

Union SG heeft nog een transfer weten af te ronden. De Brusselaars hebben een buitenlandse speler ...

43
43
'Vader Lionel Messi overleden op 68-jarige leeftijd'

Jorge Messi, de vader van voetbalster Lionel Messi, is op 68-jarige leeftijd overleden. Dat melden ...

0
0
'KRC Genk verrast met komst JPL-smaakmaker'

KRC Genk staat op het punt om zijn derde ingaande transfer af te ronden. De Limburgers zouden ...

348
348
PSV pakt uit met peperdure ingaande transfer

PSV is een club die financieel nog steeds meer middelen heeft dan Club Brugge. De Eindhovenaren ...

44
44
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

28
28
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

121
121
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

190
190
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

397
397
Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is vrijdagavond officieel van start gegaan. Het wordt de ...

1097
1097
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

178
178
Club dokt zwaar voor opvolger Tzolis: Barcelona viert mee

Club Brugge heeft zijn nieuwe flankaanvaller beet. Voor de komst van Jan Virgili dokte de ...

485
485
TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

482
482
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

514
514
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

191
191
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

188
188

Meer sportnieuws