Erik Van Looy en Wouter Vandenhaute slaan handen in elkaar

door
Erik Van Looy en Wouter Vandenhaute slaan handen in elkaar

Erik Van Looy is één van de bekendste TV-gezichten van de Vlaamse showbizzwereld. De presentator van 'De Slimste Mens ter Wereld’ werd ook beloond met een nieuw contract bij Woenstijnvis, dat liet Van Looy op sociale media zelf weten.

Van Looy tekende een nieuw contract voor drie jaar bij Woenstijnvis. Het TV-gezicht zal de komende jaren aldus nog vaak op de buis te zien zijn. Wouter Vandenhaute en consorten hebben veel vertrouwen in de fervente Antwerp-supporter.

Niet mijn laatste

Van Looy is vooral bekend van ‘De Slimste Mens ter Wereld’, maar afgelopen jaar was hij ook te zien in ‘Komen eten’, ‘Celebrity Klopjacht’ en ‘The Masked Singer’. “Ik werk sinds kort 25 jaar bij Woestijnvis, mijn favoriete productiehuis ter wereld. En ze hebben me vandaag beloond met een nieuw, driejarig contract!”, liet Van Looy weten. 

De populaire presentator had ook een woordje voor Vandenhaute. “Op de foto: mezelf, zakelijk leider Karel De Waele en het contract. Erik Watté, Hazel Pleysier en Wouter Vandenhaute horen ook op de foto thuis, maar zij zijn eerder mediaschuw. Of ze willen niet met mij gezien worden, dat kan ook. Ik hoop nu al dat dit niet mijn laatste contract wordt.”

Ook in Nederland

Naast zijn TV-carrière in België heeft Van Looy ook een contract bij RTL, een grote Nederlandse zender De BV probeert daar sinds 2023 zijn populariteit in Nederland te laten groeien. Over het algemeen is Van Looy in België enorm populair. Vooral in het najaar komt het TV-gezicht vaker op de buis ter voorbereiding voor de immens populaire quiz: ‘De Slimste Mens ter Wereld’.

Hoop jij Erik Van Looy nog vaker op TV te zien?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

148
148
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

144
144
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

173
173
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

184
184
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

212
212
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

50
50
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

247
247
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

222
222
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

242
242
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

165
165
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

331
331
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

138
138
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

158
158
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

284
284
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

535
535
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

526
526
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

310
310
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

258
258
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

209
209
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

561
561
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

232
232
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

160
160

Meer sportnieuws