Zorgt crash Tom Waes finaal voor gigantische jackpot?

65 stemmen
Zorgt crash Tom Waes finaal voor gigantische jackpot?

De crash van VRT-gezicht Tom Waes ligt nog steeds vers in het geheugen. De 'gevallen' presentator dook dit weekend op in het Lotto Park, waar hij zijn favoriete club Antwerp kwam aanmoedigen. Krijgt zijn ongeval nu een heel verrassend 'happy end'?

LEES OOK: Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Pronkend in Lotto Park

Tom Waes is nog steeds herstellende van zijn zwaar ongeval, al lijkt het meer dan de goede richting uit te gaan met de maker van onder meer Reizen en Kamp Waes.

Tom dook al eens op bij een lezing die een ouder gaf van een verkeersslachtoffer, deze keer was hij ook nog eens aanwezig bij een voetbalwedstrijd. Afgelopen weekend bezocht hij immers de confrontatie tussen Anderlecht en The Great Old.

Het waren de eerste publieke optredens na het zware ongeval dat hij had met zijn Porsche op de Antwerpse ring. Die auto leek klaar voor de schroothoop, nu krijgt het verhaal een compleet andere wending.

Jackpot voor Porsche-wrak?

HLN achterhaalde dat de auto sinds het ongeval al twee maal van eigenaar veranderde. Waes verkocht het wrak aan een vriend, die het vervolgens aan een Nederlandse garagist verpatste. Nu kocht een vriend van een Hasseltse veilingmeester hem op en daar gaat de auto binnenkort onder de hamer.

Verrassend genoeg: er zijn heel wat gegadigden. Onder meer de motor en de velgen zijn nog intact, wat de auto nog waardevol maakt. Er zijn er ook slechts 2500 van gemaakt, wat uiteraard de prijs ook doet stijgen.

Vanaf 16 februari wordt de Porsche verkocht via deze link. Naar verwachting zou het bedrag een stuk boven de 30.000 euro kunnen opstijgen. Een deel daarvan zal naar een goed doel gaan, al dan niet in samenspraak met Tom Waes (die dus geen eigenaar meer is van de auto).

Hallucinant dat mensen hier nog geld voor betalen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

52
52
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

314
314
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

177
177
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

507
507
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws