Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

door
Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

Tom Waes liet afgelopen week voor het eerst sinds lang nog eens iets van zich horen. Het VRT-gezicht herstelt moeizaam maar goed van zijn verwondingen, na de zware crash op de Antwerpse ring. Nu dook Tom ook voor het eerst terug op in het openbaar en dat op een verrassende locatie.

LEES OOK: Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Schaamte omgezet in onverwacht bezoek

Vorige week liet Waes via zijn Instagram nog optekenen dat hij kampt met 'enorme schaamte' en dat het fysieke herstel al bij al vlot verloopt.

Zo hoopt één van de boegbeelden van de openbare omroep van in maart terug op de set te staan. Dit voor de opnames van Badgast, een nieuwe reeks die momenteel in productie zit.

In het openbaar liet Tom zich niet meer zien sinds zijn ongeval, al kwam daar nu verandering in. Waes was immers aanwezig bij een lezing rond alcohol in het verkeer.

'Wie zonder zonde is...'

Dit ging door in het Onze-Lieve-Vrouwecollege in Zottegem en was een initiatief van het Fonds Emilie Leus. Vader Vincent verloor immers een dochter in het verkeer en richtte sindsdien een fonds op ter nagedachtenis aan zijn dochter, die eveneens door een dronken iemand uit het leven gegrepen werd.

Verrassend genoeg was ook Tom Waes dus één van de gasten. “Hij is doodeerlijk, dat ben ik zeker. Hij meent oprecht wat hij zegt. Wie zonder zonde is, werpe de eerste steen. Ik ben in zijn geval wel echt zeker dat het nooit meer zal gebeuren.” Zo klinkt het bij Vincent Leus in HLN, die aangaf dat er nog geen concrete plannen zijn voor een 'verdere samenwerking'.

Is het knap dat Waes hier nu 'al' op aanwezig is?

Meest recent

Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

13
13
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

168
168
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

105
105
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

93
93
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

206
206
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

249
249
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

234
234
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

568
568
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

236
236
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

325
325
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

390
390
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

534
534
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

49
49
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

104
104
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

346
346
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

73
73
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

322
322
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

258
258
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

637
637
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

403
403
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

174
174
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

211
211
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

241
241
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

450
450
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

463
463

Meer sportnieuws