Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

126 stemmen
Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

Tom Waes liet afgelopen week voor het eerst sinds lang nog eens iets van zich horen. Het VRT-gezicht herstelt moeizaam maar goed van zijn verwondingen, na de zware crash op de Antwerpse ring. Nu dook Tom ook voor het eerst terug op in het openbaar en dat op een verrassende locatie.

LEES OOK: Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Schaamte omgezet in onverwacht bezoek

Vorige week liet Waes via zijn Instagram nog optekenen dat hij kampt met 'enorme schaamte' en dat het fysieke herstel al bij al vlot verloopt.

Zo hoopt één van de boegbeelden van de openbare omroep van in maart terug op de set te staan. Dit voor de opnames van Badgast, een nieuwe reeks die momenteel in productie zit.

In het openbaar liet Tom zich niet meer zien sinds zijn ongeval, al kwam daar nu verandering in. Waes was immers aanwezig bij een lezing rond alcohol in het verkeer.

'Wie zonder zonde is...'

Dit ging door in het Onze-Lieve-Vrouwecollege in Zottegem en was een initiatief van het Fonds Emilie Leus. Vader Vincent verloor immers een dochter in het verkeer en richtte sindsdien een fonds op ter nagedachtenis aan zijn dochter, die eveneens door een dronken iemand uit het leven gegrepen werd.

Verrassend genoeg was ook Tom Waes dus één van de gasten. “Hij is doodeerlijk, dat ben ik zeker. Hij meent oprecht wat hij zegt. Wie zonder zonde is, werpe de eerste steen. Ik ben in zijn geval wel echt zeker dat het nooit meer zal gebeuren.” Zo klinkt het bij Vincent Leus in HLN, die aangaf dat er nog geen concrete plannen zijn voor een 'verdere samenwerking'.

Is het knap dat Waes hier nu 'al' op aanwezig is?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

17
17
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

14
14
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

110
110
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

207
207
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

250
250
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

169
169
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

194
194
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

119
119
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

123
123
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

266
266
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

248
248
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

103
103
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

39
39
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

557
557
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

197
197
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

444
444
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

522
522
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

180
180
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

98
98
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

243
243
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

148
148
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

91
91
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws