Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

door
Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

Tom Waes liet afgelopen week voor het eerst sinds lang nog eens iets van zich horen. Het VRT-gezicht herstelt moeizaam maar goed van zijn verwondingen, na de zware crash op de Antwerpse ring. Nu dook Tom ook voor het eerst terug op in het openbaar en dat op een verrassende locatie.

LEES OOK: Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Schaamte omgezet in onverwacht bezoek

Vorige week liet Waes via zijn Instagram nog optekenen dat hij kampt met 'enorme schaamte' en dat het fysieke herstel al bij al vlot verloopt.

Zo hoopt één van de boegbeelden van de openbare omroep van in maart terug op de set te staan. Dit voor de opnames van Badgast, een nieuwe reeks die momenteel in productie zit.

In het openbaar liet Tom zich niet meer zien sinds zijn ongeval, al kwam daar nu verandering in. Waes was immers aanwezig bij een lezing rond alcohol in het verkeer.

'Wie zonder zonde is...'

Dit ging door in het Onze-Lieve-Vrouwecollege in Zottegem en was een initiatief van het Fonds Emilie Leus. Vader Vincent verloor immers een dochter in het verkeer en richtte sindsdien een fonds op ter nagedachtenis aan zijn dochter, die eveneens door een dronken iemand uit het leven gegrepen werd.

Verrassend genoeg was ook Tom Waes dus één van de gasten. “Hij is doodeerlijk, dat ben ik zeker. Hij meent oprecht wat hij zegt. Wie zonder zonde is, werpe de eerste steen. Ik ben in zijn geval wel echt zeker dat het nooit meer zal gebeuren.” Zo klinkt het bij Vincent Leus in HLN, die aangaf dat er nog geen concrete plannen zijn voor een 'verdere samenwerking'.

Is het knap dat Waes hier nu 'al' op aanwezig is?

Meest recent

Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

1
1
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

12
12
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

17
17
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

45
45
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

23
23
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

400
400
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

271
271
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

36
36
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

277
277
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

119
119
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

338
338
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

104
104
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

161
161
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

65
65
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

254
254
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

204
204
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

155
155
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

749
749
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

337
337
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

362
362
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

910
910
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

675
675
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

433
433
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

943
943

Meer sportnieuws