Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

door
Tom Waes terug geconfronteerd met alcohol: 'Doodeerlijk'

Tom Waes liet afgelopen week voor het eerst sinds lang nog eens iets van zich horen. Het VRT-gezicht herstelt moeizaam maar goed van zijn verwondingen, na de zware crash op de Antwerpse ring. Nu dook Tom ook voor het eerst terug op in het openbaar en dat op een verrassende locatie.

LEES OOK: Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Schaamte omgezet in onverwacht bezoek

Vorige week liet Waes via zijn Instagram nog optekenen dat hij kampt met 'enorme schaamte' en dat het fysieke herstel al bij al vlot verloopt.

Zo hoopt één van de boegbeelden van de openbare omroep van in maart terug op de set te staan. Dit voor de opnames van Badgast, een nieuwe reeks die momenteel in productie zit.

In het openbaar liet Tom zich niet meer zien sinds zijn ongeval, al kwam daar nu verandering in. Waes was immers aanwezig bij een lezing rond alcohol in het verkeer.

'Wie zonder zonde is...'

Dit ging door in het Onze-Lieve-Vrouwecollege in Zottegem en was een initiatief van het Fonds Emilie Leus. Vader Vincent verloor immers een dochter in het verkeer en richtte sindsdien een fonds op ter nagedachtenis aan zijn dochter, die eveneens door een dronken iemand uit het leven gegrepen werd.

Verrassend genoeg was ook Tom Waes dus één van de gasten. “Hij is doodeerlijk, dat ben ik zeker. Hij meent oprecht wat hij zegt. Wie zonder zonde is, werpe de eerste steen. Ik ben in zijn geval wel echt zeker dat het nooit meer zal gebeuren.” Zo klinkt het bij Vincent Leus in HLN, die aangaf dat er nog geen concrete plannen zijn voor een 'verdere samenwerking'.

Is het knap dat Waes hier nu 'al' op aanwezig is?

Meest recent

De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

23
23
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

113
113
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

33
33
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

51
51
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

99
99
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

317
317
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

389
389
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

140
140
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

257
257
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

407
407
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

49
49
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

207
207
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

50
50
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

287
287
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

300
300
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

184
184
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

34
34
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

406
406
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

276
276
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

169
169
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

186
186
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

30
30
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

308
308
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72

Meer sportnieuws