Tom Waes mentaal gebroken: "Het is gewoon je zwakheid"

116 stemmen
Tom Waes mentaal gebroken:

We zijn ondertussen bijna twee maanden na de zware crash van Tom Waes op de Antwerpse ring. Eentje die enorme fysieke gevolgen had voor het schermgezicht maar ook zijn imago allesbehalve deugd deed. De VRT-man kwam zopas zelf met een verrassende onthulling.

LEES OOK: Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Fysieke schade/imagoschade

Tom Waes ging in de media zwaar door het stof na zijn ongeval op de Antwerpse ring. De eerste berichten waren alarmerend (levensbedreigende situatie), uiteindelijk viel de fysieke schade 'nog mee', al is dat uiteraard relatief.

Veel erger nog was de imagoschade die Tom leed, al snel doken er immers beelden op van een dronken VRT-presentator op Antwerpen-Zuid, luttele momenten voor hij besloot om in zijn Porsche te kruipen.

Waes trok achteraf zelf het boetekleed aan en kwam met een verklaring waarin hij meteen schulde bekende. Later zou ook de bloedanalyse het alcoholgebruik bevestigen.

"Het is gewoon terecht"

Het bleef lange tijd stil rond Tom, nu kwam hij zelf met een update via zijn Instagram-pagina. Daaruit blijkt dat het fysiek pakken beter met hem gaat, in maart hoopt hij zelfs terug op de set te staan van de nieuwe reeks 'Badgast'.

Mentaal zijn de gevolgen wel een pak zwaarder. "De afgelopen weken waren moeilijk. Naast de fysieke kwetsuren was er ook boosheid, ontgoocheling en veel teleurstelling. Terecht. Veel gepieker en schaamte over hoe ik mijn familie, vrienden, collega’s en ook jullie heb teleurgesteld.” Zo klinkt het onder meer in een uitgebreid Instagram-bericht. Het zorgde voor heel... uiteenlopende reacties:

Knap dat hij zo'n bericht post?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

58
58
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

109
109
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

34
34
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

28
28
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

71
71
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

86
86
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

72
72
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

42
42
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

158
158
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

61
61
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

262
262
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

112
112
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

240
240
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

318
318
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

195
195
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

973
973
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1254
1254
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

419
419
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

196
196
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

263
263
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

216
216
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

65
65

Meer sportnieuws