Tom Waes mentaal gebroken: "Het is gewoon je zwakheid"

116 stemmen
Tom Waes mentaal gebroken:

We zijn ondertussen bijna twee maanden na de zware crash van Tom Waes op de Antwerpse ring. Eentje die enorme fysieke gevolgen had voor het schermgezicht maar ook zijn imago allesbehalve deugd deed. De VRT-man kwam zopas zelf met een verrassende onthulling.

LEES OOK: Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Fysieke schade/imagoschade

Tom Waes ging in de media zwaar door het stof na zijn ongeval op de Antwerpse ring. De eerste berichten waren alarmerend (levensbedreigende situatie), uiteindelijk viel de fysieke schade 'nog mee', al is dat uiteraard relatief.

Veel erger nog was de imagoschade die Tom leed, al snel doken er immers beelden op van een dronken VRT-presentator op Antwerpen-Zuid, luttele momenten voor hij besloot om in zijn Porsche te kruipen.

Waes trok achteraf zelf het boetekleed aan en kwam met een verklaring waarin hij meteen schulde bekende. Later zou ook de bloedanalyse het alcoholgebruik bevestigen.

"Het is gewoon terecht"

Het bleef lange tijd stil rond Tom, nu kwam hij zelf met een update via zijn Instagram-pagina. Daaruit blijkt dat het fysiek pakken beter met hem gaat, in maart hoopt hij zelfs terug op de set te staan van de nieuwe reeks 'Badgast'.

Mentaal zijn de gevolgen wel een pak zwaarder. "De afgelopen weken waren moeilijk. Naast de fysieke kwetsuren was er ook boosheid, ontgoocheling en veel teleurstelling. Terecht. Veel gepieker en schaamte over hoe ik mijn familie, vrienden, collega’s en ook jullie heb teleurgesteld.” Zo klinkt het onder meer in een uitgebreid Instagram-bericht. Het zorgde voor heel... uiteenlopende reacties:

Knap dat hij zo'n bericht post?

Meest recent

'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

7
7
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

2
2
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

18
18
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

89
89
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

191
191
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

119
119
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

435
435
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

39
39
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

349
349
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

707
707
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

214
214
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

172
172
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

310
310
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

77
77
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

43
43
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

573
573
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

266
266
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

55
55
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

258
258
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

187
187
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

136
136
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

789
789

Meer sportnieuws