Dimitri Van den Bergh zorgt voor shock: "Ik stop er mee!"

door
Dimitri Van den Bergh zorgt voor shock:

Dimitri Van den Bergh zit de laatste maanden niet meteen in zijn beste periode. Op het WK overleefde hij nog wel één ronde, daarna ging hij echter genadeloos onderuit. The Dreammaker was dit weekend aan de slag in Nederland en daar zorgde hij voor... een stevige verrassing.

LEES OOK: Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

Stevige val op wereldranglijst

Van den Bergh zakte na het WK weg op de wereldranglijst maar werd dit weekend wel uitgenodigd in Nederland, waar een manche van de World Series op het programma staat.

Een soort invitatietoernooi, waarbij alle wereldtoppers present tekenen en daarnaast een deel 'thuisspelers' worden uitgenodigd. In dit geval allemaal Nederlanders en... één Belg.

Dat was dus Dimitri Van den Bergh en die nam het meteen op tegen Luke Littler. The Dreammaker gaf de wereldkampioen goed partij maar ging finaal wel met 6-4 onderuit.

"Was er klaar mee"

Onze landgenoot zorgde echter al vooraf voor een kleine shock. Hij nam immers afscheid van zijn opkomstlied: 'Happy' van Pharrell Wiliams.  En tevens besloot hij om... geen danspasjes meer te doen.

Vanaf nu komt Dimi op met 'Play Hard' van David Guetta. Een bewuste keuze, zo gaf hij aan bij Het Nieuwsblad. "Het is effectief met mijn hele entourage zoeken geweest naar nieuwe dingen. We hebben dat collectief gedaan en ik wilde vooral een nieuw liedje. Ik was klaar met ‘Happy’ en het dansje, dat werd niet meer geapprecieerd. Het gaat erom dat ik het podium opga en me amuseer, dat ik geniet van wat ik doe. Dat is darten, mijn sport waarvoor ik enorm hard werk en enorm veel opoffer. Dus ik wilde terug genieten op het podium en tussendoor misschien ook een beetje volwassen worden.” Aldus de verrassende uitleg van 'Non-dancing Dimi'.

Een goede keuze van Dimi?

Meest recent

"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

90
90
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

132
132
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

84
84
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

125
125
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

165
165
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

64
64
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

19
19
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

67
67
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

60
60
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

100
100
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

145
145
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

148
148
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

143
143
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

83
83
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

387
387
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

103
103
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

63
63
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

211
211
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

237
237
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

321
321
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

168
168
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

214
214
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

461
461

Meer sportnieuws