Dimitri Van den Bergh zorgt voor shock: "Ik stop er mee!"

449 stemmen
Dimitri Van den Bergh zorgt voor shock:

Dimitri Van den Bergh zit de laatste maanden niet meteen in zijn beste periode. Op het WK overleefde hij nog wel één ronde, daarna ging hij echter genadeloos onderuit. The Dreammaker was dit weekend aan de slag in Nederland en daar zorgde hij voor... een stevige verrassing.

LEES OOK: FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Stevige val op wereldranglijst

Van den Bergh zakte na het WK weg op de wereldranglijst maar werd dit weekend wel uitgenodigd in Nederland, waar een manche van de World Series op het programma staat.

Een soort invitatietoernooi, waarbij alle wereldtoppers present tekenen en daarnaast een deel 'thuisspelers' worden uitgenodigd. In dit geval allemaal Nederlanders en... één Belg.

Dat was dus Dimitri Van den Bergh en die nam het meteen op tegen Luke Littler. The Dreammaker gaf de wereldkampioen goed partij maar ging finaal wel met 6-4 onderuit.

"Was er klaar mee"

Onze landgenoot zorgde echter al vooraf voor een kleine shock. Hij nam immers afscheid van zijn opkomstlied: 'Happy' van Pharrell Wiliams.  En tevens besloot hij om... geen danspasjes meer te doen.

Vanaf nu komt Dimi op met 'Play Hard' van David Guetta. Een bewuste keuze, zo gaf hij aan bij Het Nieuwsblad. "Het is effectief met mijn hele entourage zoeken geweest naar nieuwe dingen. We hebben dat collectief gedaan en ik wilde vooral een nieuw liedje. Ik was klaar met ‘Happy’ en het dansje, dat werd niet meer geapprecieerd. Het gaat erom dat ik het podium opga en me amuseer, dat ik geniet van wat ik doe. Dat is darten, mijn sport waarvoor ik enorm hard werk en enorm veel opoffer. Dus ik wilde terug genieten op het podium en tussendoor misschien ook een beetje volwassen worden.” Aldus de verrassende uitleg van 'Non-dancing Dimi'.

Een goede keuze van Dimi?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

90
90
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

47
47
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

30
30
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

278
278
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

140
140
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

166
166
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws