Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

73 stemmen
Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

Herman Brusselmans is één van de bekendste schrijvers van ons land. Het TV-gezicht is ook een enorme voetbalfan en schoof in het verleden onder meer aan tafel bij Extra Time. Nu focust hij zich meer op zijn gezin, vriendin Lena en zoontje Roman.

De 67-jarige Brusselmans ging in Frankrijk op bezoek bij Sergio Herman (54) en in ‘Sergio over de grens’ praatte hij openhartig over zijn persoonlijk leven. Zo kampte hij een tijdlang met angstaanvallen en speelt zijn verleden nog steeds parten.

LEES OOK: Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Angstaanvallen

Brusselmans pakt al jaren medicatie tegen zijn angstaanvallen. “Ik pak elke dag pillen, al dertig jaar. In de jaren 80 beheersten de angsten mijn leven tien jaar aan een stuk. Ik had de ene angstaanval na de andere. Daarom ben ik beginnen zuipen, om dat te verdoven. Ik dronk om te vergeten, maar daar ben ik gelukkig mee gestopt.”

In zijn jeugd heeft Brusselmans veel leed gezien. Ook was zijn vader een agressieve man. “Ik heb als achtjarig manneke dingen gezien waar ik nog steeds nachtmerries van heb. Het geweld tegenover die dieren, hoe ze daarop sloegen... Toen ik veertien was en mijn broer zestien, hebben we mijn vader finaal in elkaar geslagen. We zeiden hem: ‘Als je nu nog een hand naar ons uitsteekt, slaan we u dood’. Het was geen slechte vent, hij kwam uit een moeilijk milieu.”

Zelf agressief

Tegenover Het Belang van Limburg geeft Brusselmans toe dat hij zelf nu ook agressief kan worden. Niet fysiek, maar wel verbaal. “Ik kan om kleinigheden plots agressief worden. Ik wil niet dat onze zoon en de hond in één kamer zijn, want hij heeft hem al eens gebeten. Lena (zijn vriendin, red.) zegt dan dat de hond nu niets meer zal doen. Dan ga ik verbaal los. Twee minuten later heb je dan al spijt. Ik doe mijn best, maar soms is het sterker dan mezelf.”

Zou jij Herman Brusselmans graag weer in voetbalprogramma's zien?

Meest recent

Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

104
104
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

300
300
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

40
40
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

474
474
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

137
137
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

70
70
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

613
613
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

648
648
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

128
128
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

263
263
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

121
121
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

508
508
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

186
186
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

136
136
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

785
785
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

352
352
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

688
688
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

600
600
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

857
857
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

71
71
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

225
225
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

167
167
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

767
767
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

369
369
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

250
250

Meer sportnieuws