Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

73 stemmen
Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

Herman Brusselmans is één van de bekendste schrijvers van ons land. Het TV-gezicht is ook een enorme voetbalfan en schoof in het verleden onder meer aan tafel bij Extra Time. Nu focust hij zich meer op zijn gezin, vriendin Lena en zoontje Roman.

De 67-jarige Brusselmans ging in Frankrijk op bezoek bij Sergio Herman (54) en in ‘Sergio over de grens’ praatte hij openhartig over zijn persoonlijk leven. Zo kampte hij een tijdlang met angstaanvallen en speelt zijn verleden nog steeds parten.

Angstaanvallen

Brusselmans pakt al jaren medicatie tegen zijn angstaanvallen. “Ik pak elke dag pillen, al dertig jaar. In de jaren 80 beheersten de angsten mijn leven tien jaar aan een stuk. Ik had de ene angstaanval na de andere. Daarom ben ik beginnen zuipen, om dat te verdoven. Ik dronk om te vergeten, maar daar ben ik gelukkig mee gestopt.”

In zijn jeugd heeft Brusselmans veel leed gezien. Ook was zijn vader een agressieve man. “Ik heb als achtjarig manneke dingen gezien waar ik nog steeds nachtmerries van heb. Het geweld tegenover die dieren, hoe ze daarop sloegen... Toen ik veertien was en mijn broer zestien, hebben we mijn vader finaal in elkaar geslagen. We zeiden hem: ‘Als je nu nog een hand naar ons uitsteekt, slaan we u dood’. Het was geen slechte vent, hij kwam uit een moeilijk milieu.”

Zelf agressief

Tegenover Het Belang van Limburg geeft Brusselmans toe dat hij zelf nu ook agressief kan worden. Niet fysiek, maar wel verbaal. “Ik kan om kleinigheden plots agressief worden. Ik wil niet dat onze zoon en de hond in één kamer zijn, want hij heeft hem al eens gebeten. Lena (zijn vriendin, red.) zegt dan dat de hond nu niets meer zal doen. Dan ga ik verbaal los. Twee minuten later heb je dan al spijt. Ik doe mijn best, maar soms is het sterker dan mezelf.”

Zou jij Herman Brusselmans graag weer in voetbalprogramma's zien?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

46
46
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

30
30
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

71
71
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

105
105
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

430
430
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

208
208
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

558
558
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

224
224
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

382
382
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

171
171
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

120
120
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

355
355
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

453
453
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

306
306
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

583
583
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

73
73
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

229
229
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

373
373
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

596
596
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

447
447
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

198
198
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws