Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

door
Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

Herman Brusselmans is één van de bekendste schrijvers van ons land. Het TV-gezicht is ook een enorme voetbalfan en schoof in het verleden onder meer aan tafel bij Extra Time. Nu focust hij zich meer op zijn gezin, vriendin Lena en zoontje Roman.

De 67-jarige Brusselmans ging in Frankrijk op bezoek bij Sergio Herman (54) en in ‘Sergio over de grens’ praatte hij openhartig over zijn persoonlijk leven. Zo kampte hij een tijdlang met angstaanvallen en speelt zijn verleden nog steeds parten.

LEES OOK: Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Angstaanvallen

Brusselmans pakt al jaren medicatie tegen zijn angstaanvallen. “Ik pak elke dag pillen, al dertig jaar. In de jaren 80 beheersten de angsten mijn leven tien jaar aan een stuk. Ik had de ene angstaanval na de andere. Daarom ben ik beginnen zuipen, om dat te verdoven. Ik dronk om te vergeten, maar daar ben ik gelukkig mee gestopt.”

In zijn jeugd heeft Brusselmans veel leed gezien. Ook was zijn vader een agressieve man. “Ik heb als achtjarig manneke dingen gezien waar ik nog steeds nachtmerries van heb. Het geweld tegenover die dieren, hoe ze daarop sloegen... Toen ik veertien was en mijn broer zestien, hebben we mijn vader finaal in elkaar geslagen. We zeiden hem: ‘Als je nu nog een hand naar ons uitsteekt, slaan we u dood’. Het was geen slechte vent, hij kwam uit een moeilijk milieu.”

Zelf agressief

Tegenover Het Belang van Limburg geeft Brusselmans toe dat hij zelf nu ook agressief kan worden. Niet fysiek, maar wel verbaal. “Ik kan om kleinigheden plots agressief worden. Ik wil niet dat onze zoon en de hond in één kamer zijn, want hij heeft hem al eens gebeten. Lena (zijn vriendin, red.) zegt dan dat de hond nu niets meer zal doen. Dan ga ik verbaal los. Twee minuten later heb je dan al spijt. Ik doe mijn best, maar soms is het sterker dan mezelf.”

Zou jij Herman Brusselmans graag weer in voetbalprogramma's zien?

Meest recent

Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

0
0
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

61
61
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

45
45
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

144
144
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

180
180
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

194
194
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

65
65
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

60
60
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

263
263
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

400
400
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

362
362
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

302
302
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

236
236
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1713
1713
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

113
113
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

317
317
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

397
397
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

230
230
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

186
186
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

231
231
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

251
251
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

93
93
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

92
92
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

69
69
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

151
151

Meer sportnieuws