Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

door
Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

Herman Brusselmans is één van de bekendste schrijvers van ons land. Het TV-gezicht is ook een enorme voetbalfan en schoof in het verleden onder meer aan tafel bij Extra Time. Nu focust hij zich meer op zijn gezin, vriendin Lena en zoontje Roman.

De 67-jarige Brusselmans ging in Frankrijk op bezoek bij Sergio Herman (54) en in ‘Sergio over de grens’ praatte hij openhartig over zijn persoonlijk leven. Zo kampte hij een tijdlang met angstaanvallen en speelt zijn verleden nog steeds parten.

LEES OOK: Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Angstaanvallen

Brusselmans pakt al jaren medicatie tegen zijn angstaanvallen. “Ik pak elke dag pillen, al dertig jaar. In de jaren 80 beheersten de angsten mijn leven tien jaar aan een stuk. Ik had de ene angstaanval na de andere. Daarom ben ik beginnen zuipen, om dat te verdoven. Ik dronk om te vergeten, maar daar ben ik gelukkig mee gestopt.”

In zijn jeugd heeft Brusselmans veel leed gezien. Ook was zijn vader een agressieve man. “Ik heb als achtjarig manneke dingen gezien waar ik nog steeds nachtmerries van heb. Het geweld tegenover die dieren, hoe ze daarop sloegen... Toen ik veertien was en mijn broer zestien, hebben we mijn vader finaal in elkaar geslagen. We zeiden hem: ‘Als je nu nog een hand naar ons uitsteekt, slaan we u dood’. Het was geen slechte vent, hij kwam uit een moeilijk milieu.”

Zelf agressief

Tegenover Het Belang van Limburg geeft Brusselmans toe dat hij zelf nu ook agressief kan worden. Niet fysiek, maar wel verbaal. “Ik kan om kleinigheden plots agressief worden. Ik wil niet dat onze zoon en de hond in één kamer zijn, want hij heeft hem al eens gebeten. Lena (zijn vriendin, red.) zegt dan dat de hond nu niets meer zal doen. Dan ga ik verbaal los. Twee minuten later heb je dan al spijt. Ik doe mijn best, maar soms is het sterker dan mezelf.”

Zou jij Herman Brusselmans graag weer in voetbalprogramma's zien?

Meest recent

Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

12
12
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

27
27
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

57
57
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

36
36
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

49
49
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

284
284
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

106
106
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

35
35
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

203
203
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

307
307
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

225
225
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

227
227
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

228
228
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

401
401
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

688
688
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

422
422
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

612
612
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

334
334
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

434
434
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

112
112
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

238
238
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

47
47
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

131
131
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

266
266
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

222
222

Meer sportnieuws