Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

door
Herman Brusselmans geeft agressie toe: “Dan ga ik los tegen Lena…”

Herman Brusselmans is één van de bekendste schrijvers van ons land. Het TV-gezicht is ook een enorme voetbalfan en schoof in het verleden onder meer aan tafel bij Extra Time. Nu focust hij zich meer op zijn gezin, vriendin Lena en zoontje Roman.

De 67-jarige Brusselmans ging in Frankrijk op bezoek bij Sergio Herman (54) en in ‘Sergio over de grens’ praatte hij openhartig over zijn persoonlijk leven. Zo kampte hij een tijdlang met angstaanvallen en speelt zijn verleden nog steeds parten.

LEES OOK: Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Angstaanvallen

Brusselmans pakt al jaren medicatie tegen zijn angstaanvallen. “Ik pak elke dag pillen, al dertig jaar. In de jaren 80 beheersten de angsten mijn leven tien jaar aan een stuk. Ik had de ene angstaanval na de andere. Daarom ben ik beginnen zuipen, om dat te verdoven. Ik dronk om te vergeten, maar daar ben ik gelukkig mee gestopt.”

In zijn jeugd heeft Brusselmans veel leed gezien. Ook was zijn vader een agressieve man. “Ik heb als achtjarig manneke dingen gezien waar ik nog steeds nachtmerries van heb. Het geweld tegenover die dieren, hoe ze daarop sloegen... Toen ik veertien was en mijn broer zestien, hebben we mijn vader finaal in elkaar geslagen. We zeiden hem: ‘Als je nu nog een hand naar ons uitsteekt, slaan we u dood’. Het was geen slechte vent, hij kwam uit een moeilijk milieu.”

Zelf agressief

Tegenover Het Belang van Limburg geeft Brusselmans toe dat hij zelf nu ook agressief kan worden. Niet fysiek, maar wel verbaal. “Ik kan om kleinigheden plots agressief worden. Ik wil niet dat onze zoon en de hond in één kamer zijn, want hij heeft hem al eens gebeten. Lena (zijn vriendin, red.) zegt dan dat de hond nu niets meer zal doen. Dan ga ik verbaal los. Twee minuten later heb je dan al spijt. Ik doe mijn best, maar soms is het sterker dan mezelf.”

Zou jij Herman Brusselmans graag weer in voetbalprogramma's zien?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

95
95
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

331
331
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

150
150
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

131
131
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

84
84
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

147
147
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

65
65
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

407
407
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

134
134
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

31
31
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

778
778
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

370
370
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

118
118
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

187
187
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

259
259
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

258
258

Meer sportnieuws