Tom Waes krijgt nieuwe mokerslag: 'Boeken gaan dicht'

door
Tom Waes krijgt nieuwe mokerslag: 'Boeken gaan dicht'

De dominosteentjes rond Tom Waes blijven maar vallen. De populaire VRT-presentator ging een maand geleden zwaar uit de bocht en ging vervolgens door een diep dal na een alcoholbiecht. Nu volgde een nieuwe klap.

LEES OOK: Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Imagoschade niet te overzien

Op de Antwerpse ring kwam Waes enkele weken geleden onzacht in aanraking met een zogenaam botsabsorbeerder. De gevolgen waren dramatisch: Tom zelf hield een aantal pijnlijke blessures over aan de aanrijding, de man in het voertuig geraakte lichtgewond.

Maar vooral de gevolgen op vlak van imagoschade zijn niet te overzien. De VRT zelf reageerde 'not amused' en besloot om enkele programma's van Waes minstens tijdelijk on hold te zetten.

Na zijn alcoholbiecht is het nu al enkele weken stil vanuit het kamp van Tom Waes zelf, er kwam wel verrassend nieuws naar buiten vanuit... zijn uitgeverij.

Boek gaat voorlopig dicht

Die had immers plannen om in februari het 'Reizen Waes’-boek' uit te brengen, met allerlei interessante verhalen omtrent de avonturen die Tom beleefde tijdens zijn vele avonturen in het buitenland.

Volgens HLN liet uitgeverij Manteau nu weten dat de release is uitgesteld naar het najaar. Er werd ook nog geen exacte nieuwe datum afgesproken. Ongetwijfeld een nieuwe klap voor Waes, die momenteel wel andere zorgen heeft en aan zijn herstel werkt.

Is hij genoeg door het stof gegaan?

Meest recent

Blunderde Union SG in twee pittige transferdossiers?

Union SG zag weer meer dan een halve basisploeg vertrekken. We zijn benieuwd of dit vooral in de ...

31
31
'Liverpool met mond vol tanden: Real rooft wéér sterspeler'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe Trent Alexander-Arnold van zijn ...

0
0
AA Gent maakt balans op: viertal in grote problemen

Nu de transferperiode in België erop zit, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League de balans ...

56
56
'Totale doorbraak Simic: hallucinante details onthuld'

Zal RSC Anderlecht de zomerse transferperiode dan toch afsluiten met een positieve financiële ...

362
362
Haaland zet voetbalwereld op stelten: "Bijna crimineel"

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen komende zomer eindelijk nog eens zal aantreden op de ...

78
78
Club Brugge in brand: Ordonez-clash barst los

Hoe moet het nu verder met Joel Ordoñez? De grote markten zijn dicht, Club Brugge heeft hem ...

1085
1085
Genk doet grandioze zaak: "Zijn beste versie óóit"

KRC Genk heeft een behoorlijk woelige mercato achter de rug waarin het onder meer een recordsom ...

129
129
Anderlecht in shock: Ilic-deal is een nachtmerrie

Anderlecht presenteerde maandag Mihajlo Ilic als laatste zomeraanwinst. De verdeidger wordt gehuurd ...

316
316
'Monsterdeal Tielemans: bedrag al uitgelekt'

Ondanks enkele vage geruchten, bleef Youri Tielemans afgelopen transferzomer trouw aan Aston Villa. ...

267
267
'Genadeloos: Anderlecht grijpt hard in met Rits'

Kan RSC Anderlecht zijn zomermercato nog ietwat redden? De mogelijke transfer van Jan-Carlo Simic ...

678
678
'Club de waanzin voorbij: vier verse megatransfers bepaald'

Club Brugge is de voorbije seizoenen uitgegroeid tot de meest winstgevende club in het ...

845
845
'Jackpot Anderlecht: Simic levert waanzinnig bedrag op'

Er is nog een grote transferverrassing op komst bij Anderlecht. Een dag nadat de mercato in ...

1318
1318
Club Brugge moet goudhaantje weldra weken missen

Er staan voor Club Brugge drukke maanden voor de boeg, want het zal tot Nieuwjaar vaak in de midweek ...

556
556
Aanwinst Antwerp ontleed: geen nieuwe Doumbia

Antwerp moest deze week nog afscheid nemen van Mahamadou Doumbia, die een zeer lucratieve transfer ...

180
180
Schoofs onthult: "Daarvan heb ik spijt bij KV Mechelen"

KV Mechelen zag in de zomer toch heel wat sterkhouders vertrekken. Het grootste verlies is wellicht ...

136
136
Ongelooflijk: Noorwegen scoort 11 keer in één match

Dinsdagavond werden er nog de nodige kwalificatiematchen voor het WK van volgende zomer gespeeld. ...

162
162
'Westerlo heeft eerste doelwit voor januari al in zicht'

Het werd bij Westerlo maandag nog een drukke Transfer Deadline Day. Er streken op de valreep nog ...

37
37
Ulderink slikt meteen domper na trainerswissel Leverkusen

Antwerp legde deze zomer zijn lot in handen van Stef Wils, die zo al de derde coach op een jaar tijd ...

122
122
Broos pakt knap resultaat, pijnlijke uitschuiver Brys

In Afrika staan er deze week ook kwalificatiewedstrijden voor het WK op het programma. Dinsdagavond ...

83
83
'Schok bij Anderlecht: directe knaltransfer Simic'

De transfermarkt mag in België dan wel intussen ook gesloten zijn, bij Anderlecht blijven het ...

649
649
Yamal winnaar Gouden Bal? Uitspraak Mbappé gaat viraal

Eind deze maand wordt de Ballon d'Or uitgedeeld aan de beste voetballer ter wereld, tenminste toch ...

143
143
'Chaos Anderlecht: twee zomeraanwinsten snel terug weg'

Daags na het verstrijken van de transferdeadline in België, is het tijd om de balans op te ...

993
993
"Krankzinnig" - Kane zwaar onder vuur na transferkeuze

Met 6 goals in 4 officiële wedstrijden, is Harry Kane dit seizoen uitstekend uit de ...

195
195
'Mechele incasseert enorme optater bij Rode Duivels'

De Rode Duivels maakten vorige week een goede beurt tegen Liechtenstein en Kazachstan. Bondscoach ...

530
530
Genk grijpt drastisch in: aanvaller teruggezet naar beloften

KRC Genk maakt zich op voor een bijzonder pittig tweede luik van het seizoen. In aanloop naar de ...

371
371

Meer sportnieuws