Luke Littler versmacht tegenstand, Jackpot voor tienersensatie

25
Luke Littler versmacht tegenstand, Jackpot voor tienersensatie

De amper 17-jarige Luke Littler was al een absolute sensatie, sinds gisterenavond mag hij zichzelf ook wereldkampioen darts noemen. De youngster pakte in een éénzijdige finale de scalp van Michael van Gerwen en dat legt hem absoluut geen windeieren.

LEES OOK: 586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Demonstratie van absolute sensatie

Voor The Nuke was het gisteren, op amper 17-jarige leeftijd, al zijn tweede finale op een rij. Ook vorig jaar had hij kansen om de wereldtitel te grijpen, finaal was die weggelegd voor een indrukwekkende Luke Humphries.

Gisteren verloor Littler aanvankelijk het 'bull-en' waardoor The Green Machine het voordeel van de pijlen had. Die liet in de eerste set echter een pak kansen onbenut, The Nuke profiteerde en kwam meteen 1-0 voor.

Wat volgde was een regelrechte demonstratie: het ging naar 4-0 en pas toen kon de Nederlander (eindelijk) zijn eerste set winnen. Op cruise control stoomde een onverstoorbare Littler nadien door om uiteindelijk met 7-3 de titel te pakken, dit na een absolute demonstratie.

Jackpot momenteel niet in eigen handen

In korte tijd werd Littler een sensatie, ondertussen mag hij zich al miljonair noemen. Door de wereldtitel te pakken grijpt hij ongeveer 600.000 euro aan prijzengeld. Over een heel jaar gezien tikt hij al ruim het miljoen aan.

De Brit heeft ook een pak lucratieve sponsorcontracten lopen en is onder meer het uithangbord van kledingketen boohooMAN, snackfabrikant KP Nuts en Xbox. Die laatste past perfect bij Littler, die een fervent gamer is. Binnen een paar weken wordt The Nuke 18 jaar, tot op heden wordt zijn geld nog beheerd door zijn managment. Die lieten wel verstaan dat hij maandelijks een 'aanzienlijk' loon krijgt.

De familie Littler vaart er trouwens ook wel bij. Het hele gezin verhuisde ondertussen naar Warrington, waar het in een huis woont met onder meer een indoor-zwembad. Of hoe de dartssensatie ook voor een geweldig leven zorgt voor heel zijn familie.

Gaat hij dezelfde status als Taylor krijgen denkt u?

Meest recent

Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

7
7
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

41
41
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

27
27
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

338
338
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

106
106
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

35
35
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

122
122
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

40
40
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

148
148
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

216
216
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

415
415
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

233
233
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

242
242
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

61
61
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

301
301
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

150
150
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

45
45
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

38
38
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

119
119
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

109
109
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

63
63
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42

Meer sportnieuws