Familie Pfaff komt met geweldig nieuws op de proppen

115
Familie Pfaff komt met geweldig nieuws op de proppen

Het waren recent turbulente jaren voor de familie Pfaff. Momenteel loopt via VTM nog de herhalingen van de realityreeks rond de roemrijke familie, zowat alle telgen tikken ondertussen (dik) de volwassen leeftijd aan. Nu viel er sprankelend nieuws te rapen.

LEES OOK: Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Unieke, hartverwarmende televisie

Het was redelijk uniek in Vlaanderen: in de jaren 90 werd de gehele familie Pfaff gevolgd door camera's van VTM. Dat leverde emotionele, verrassende en ook grappige televisie op.

De reeks kon rekenen op een grote schare trouwe fans. Ook nu nog, goed 30 jaar later, zijn Jean-Marie en zijn familie geliefd in zowat heel Vlaanderen.

Drama's bestormen de Pfaff's

De familie Pfaff kwam de laatste jaren wel een paar keer 'negatief' in het nieuws. Mater familias Carmen kampte met zware gezondheidsproblemen en er was ook een gewelddadige homejacking in het huis van Jean-Marie en zijn vrouw. De feiten lieten zware littekens na bij de hechte familie.

Tevens kwam een paar maanden geleden het nieuws dat Debby (dochter Jean-Marie) en Nicolas op scheiden staan, het toeval wil dat de twee in de herhalingen momenteel... zwanger zijn van hun tweede kindje.

Geen einde aan succes

Ondertussen gaat het binnen de familie Pfaff alvast terug beter en zopas kwam er ook heel fijn nieuws. Het Jean-Marie Pfaff Museum in Beveren blijkt immers een groot succes. In juli 2023 ging dit open en nu werd het project al voor de derde keer verlengd: tot augustus 2024.

Het museum zal voorlopig enkel nog open zijn in het weekend en op aanvraag. Er passeerden ondertussen al enkele 10.000 bezoekers, waaronder ronkende namen als Prins Laurent en Alexander De Croo.

Hoe kijkt u naar de familie Pfaff?

Meest recent

Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

2
2
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

0
0
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

30
30
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

14
14
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

79
79
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

28
28
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

291
291
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

74
74
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

74
74
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

52
52
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

138
138
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

261
261
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

93
93
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

304
304
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

141
141
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20

Meer sportnieuws