Familie Pfaff komt met geweldig nieuws op de proppen

115 stemmen
Familie Pfaff komt met geweldig nieuws op de proppen

Het waren recent turbulente jaren voor de familie Pfaff. Momenteel loopt via VTM nog de herhalingen van de realityreeks rond de roemrijke familie, zowat alle telgen tikken ondertussen (dik) de volwassen leeftijd aan. Nu viel er sprankelend nieuws te rapen.

LEES OOK: Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Unieke, hartverwarmende televisie

Het was redelijk uniek in Vlaanderen: in de jaren 90 werd de gehele familie Pfaff gevolgd door camera's van VTM. Dat leverde emotionele, verrassende en ook grappige televisie op.

De reeks kon rekenen op een grote schare trouwe fans. Ook nu nog, goed 30 jaar later, zijn Jean-Marie en zijn familie geliefd in zowat heel Vlaanderen.

Drama's bestormen de Pfaff's

De familie Pfaff kwam de laatste jaren wel een paar keer 'negatief' in het nieuws. Mater familias Carmen kampte met zware gezondheidsproblemen en er was ook een gewelddadige homejacking in het huis van Jean-Marie en zijn vrouw. De feiten lieten zware littekens na bij de hechte familie.

Tevens kwam een paar maanden geleden het nieuws dat Debby (dochter Jean-Marie) en Nicolas op scheiden staan, het toeval wil dat de twee in de herhalingen momenteel... zwanger zijn van hun tweede kindje.

Geen einde aan succes

Ondertussen gaat het binnen de familie Pfaff alvast terug beter en zopas kwam er ook heel fijn nieuws. Het Jean-Marie Pfaff Museum in Beveren blijkt immers een groot succes. In juli 2023 ging dit open en nu werd het project al voor de derde keer verlengd: tot augustus 2024.

Het museum zal voorlopig enkel nog open zijn in het weekend en op aanvraag. Er passeerden ondertussen al enkele 10.000 bezoekers, waaronder ronkende namen als Prins Laurent en Alexander De Croo.

Hoe kijkt u naar de familie Pfaff?

Meest recent

‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

23
23
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

38
38
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

28
28
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

141
141
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

410
410
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

312
312
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

199
199
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

364
364
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

104
104
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

138
138
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

175
175
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

398
398
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

529
529
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

198
198
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

370
370
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

303
303
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

74
74
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

301
301
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

131
131
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

151
151
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

610
610
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

165
165
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

212
212
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

813
813
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70

Meer sportnieuws