Ontknoping WK Darts: Social Media ster of 'The Green Madness'?

door
Ontknoping WK Darts: Social Media ster of 'The Green Madness'?

En plots gaat het hard op het WK Darts, heel hard. De wedstrijden volgen elkaar in razend snel tempo op en ondertussen zitten we nog met 4 protagonisten. Krijgen we een absolute sensatie in Ally Pally of ontvouwt zich een nieuwe 'Green Madness'?

LEES OOK: Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

Iceman ontdooit maar bevriest nadien

Op nieuwjaarsdag werden er al in de namiddag twee krakers voorgeschoteld aan het enthousiaste publiek in Alexandra Palace. In de eerste partij nam Gerwyn Price het op tegen Chris Dobey, ofwel The Iceman tegen Hollywood.

Het was Price die een geweldige start nam, 2-0 in sets voorkwam maar dan... als een pudding in mekaar zakte. Dobey liep uit tot 4-2, verzuimde nadien om het af te maken maar won finaal met 5-3 en schaarde zich zo als eerste bij de laatste 4, een primeur in zijn dartsloopbaan.

180-festival in The Green Machine

Vervolgens deed Michael van Gerwen waar hij goed in is: winnen. In een onwaarschijnlijk hoogstaande partij, gekruid met 31 180's, won de Nederlander met 5-3 van sensatie Callan Rydz. De twee tikten een gemiddelde aan van ruim boven de 100. The Green Machine staat zo andermaal in de halve finales, hij kan voor de 4de keer het WK winnen. De laatste dateert wel al van 2019, krijgen we een opstoot van The Green Madness?

Social Media ster blinkt

In de avondsessie kregen we de verrassende Snakebite tegenover één van de absolute culthelden: Stephen Bunting. Die laatste is enorm actief op sociale media, heeft bakken fans en... zou tot maar liefst 4-0 uitlopen tegen een ontredderde Wright.

Die laatste vocht nog even terug (4-2) maar het vat was nadien af en zo staat Bunting voor de tweede keer in zijn carrière in de halve finale.

The Nuke schiet juiste pijlen af

In de slotpartij namen 'goede vrienden' Littler en Aspinall het tegen mekaar op. Een bizar duel, waarin beide spelers voortdurend met elkaar dolden. Een oppermachtige The Nuke had finaal geen enkele moeite met een tegenvallende Asp en won met 5-2. Zo staan er drie spelers in de halve finales die al een WK wonnen bij de PDC, enkel MVG kent het gevoel en dat kan mogelijk doorslaggevend zijn in de eindafrekening.

Wie wint het WK?

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

21
21
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

38
38
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

101
101
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

37
37
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

188
188
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

16
16
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

340
340
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

145
145
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

46
46
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

440
440
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

97
97
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

100
100
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

52
52
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

200
200
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

123
123
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

97
97
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

166
166
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

79
79
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

180
180
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws