WK Darts: Van Gerwen pelt snoeihard eitje met Peter Wright

67 stemmen
WK Darts: Van Gerwen pelt snoeihard eitje met Peter Wright

Op het WK darts genieten ook de spelers van een dagje rust vandaag. Vanaf morgen barst het spektakel weer los met de kwartfinales. Gisteren stonden nog een paar krakers op het programma en dat leverde ook naast de arena vuurwerk op.

LEES OOK: Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Slagveld voor favorieten

Het WK Darts was voorlopig een stevig slagveld voor de favorieten. Met Luke Humphries werd één van de absolute topfavorieten vroegtijdig uit het toernooi geknikkerd.

Gisteren stonden nog zes duels uit de vierde ronde op het programma in Ally Pally en ook die leverden weer een pak spektakel op. In de namiddagsessie had de boeman van Dimitri Van den Bergh, Callan Rydz, het knap lastig met de verrassende Robert Owen. Die laatste stak een hand uit naar de zege maar zou finaal met 4-3 het strijdtoneel verlaten.

Eén van de schaduwfavorieten, Chris Dobey, had het dan weer knap lastig met de verrassende Nederlander Kevin Doets. Die laatste rook eveneens aan de overwinning maar liet die met 3-4 uit handen glippen. Nathan Aspinall veegde dan weer de vloer aan met een ondermaatse Pietreczko (4-0).

In de avondpartijen had Bunting geen moeite met een zwakke Woodhouse (4-0), Littler werd zowaar wel zwaar getest door Ryan Joyce. Na een moeizame partij haalde The Nuke het met 4-3.

The Green Machine zet turbo in gang

Een sterke Van Gerwen haalde het van halve landgenoot De Graaf (officieel een Zweed) met 4-2 en haalde na afloop zwaar uit naar Peter Wright.  "Elk jaar op het WK kraamt hij zoveel onzin uit. Hij mag dat altijd weer doen. Maar niemand neemt hem serieus, omdat hij thuis geen mening mag hebben”. Zo klonk het hard op de persconferentie.

Wright staat bekend om zijn straffe meningen, iets wat duidelijk niet in goede aarde valt bij veel collega's. Na afloop van zijn partij gaf hij aan dat Rydz topfavoriet is om het WK te winnen. Toevallig... de volgende tegenstander van The Green Machine.

Wie wint het WK volgens u?

Meest recent

‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

33
33
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

22
22
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

32
32
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

145
145
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

21
21
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

286
286
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

57
57
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

185
185
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

347
347
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

46
46
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

178
178
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

92
92
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

310
310
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

477
477
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

408
408
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

161
161
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

410
410
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

210
210
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

498
498
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

138
138
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

342
342
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

600
600
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

336
336

Meer sportnieuws