WK Darts: Van Gerwen pelt snoeihard eitje met Peter Wright

door
WK Darts: Van Gerwen pelt snoeihard eitje met Peter Wright

Op het WK darts genieten ook de spelers van een dagje rust vandaag. Vanaf morgen barst het spektakel weer los met de kwartfinales. Gisteren stonden nog een paar krakers op het programma en dat leverde ook naast de arena vuurwerk op.

LEES OOK: Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Slagveld voor favorieten

Het WK Darts was voorlopig een stevig slagveld voor de favorieten. Met Luke Humphries werd één van de absolute topfavorieten vroegtijdig uit het toernooi geknikkerd.

Gisteren stonden nog zes duels uit de vierde ronde op het programma in Ally Pally en ook die leverden weer een pak spektakel op. In de namiddagsessie had de boeman van Dimitri Van den Bergh, Callan Rydz, het knap lastig met de verrassende Robert Owen. Die laatste stak een hand uit naar de zege maar zou finaal met 4-3 het strijdtoneel verlaten.

Eén van de schaduwfavorieten, Chris Dobey, had het dan weer knap lastig met de verrassende Nederlander Kevin Doets. Die laatste rook eveneens aan de overwinning maar liet die met 3-4 uit handen glippen. Nathan Aspinall veegde dan weer de vloer aan met een ondermaatse Pietreczko (4-0).

In de avondpartijen had Bunting geen moeite met een zwakke Woodhouse (4-0), Littler werd zowaar wel zwaar getest door Ryan Joyce. Na een moeizame partij haalde The Nuke het met 4-3.

The Green Machine zet turbo in gang

Een sterke Van Gerwen haalde het van halve landgenoot De Graaf (officieel een Zweed) met 4-2 en haalde na afloop zwaar uit naar Peter Wright.  "Elk jaar op het WK kraamt hij zoveel onzin uit. Hij mag dat altijd weer doen. Maar niemand neemt hem serieus, omdat hij thuis geen mening mag hebben”. Zo klonk het hard op de persconferentie.

Wright staat bekend om zijn straffe meningen, iets wat duidelijk niet in goede aarde valt bij veel collega's. Na afloop van zijn partij gaf hij aan dat Rydz topfavoriet is om het WK te winnen. Toevallig... de volgende tegenstander van The Green Machine.

Wie wint het WK volgens u?

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

68
68
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

110
110
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

160
160
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

45
45
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

330
330
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

225
225
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

64
64
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

50
50
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

134
134
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

501
501
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

257
257
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

57
57
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

56
56
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

410
410
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

335
335
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

131
131
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

206
206
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

133
133
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

209
209
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

463
463

Meer sportnieuws