Frank Boeckx zorgt voor enorme shock: "Ik doe het niet!"

126
Frank Boeckx zorgt voor enorme shock:

Frank Boeckx is ondertussen al enkele jaren actief als analist in de Belgische voetbalwereld. Regelmatig duikt hij ook op in andere TV-producties en dat leverde zowaar een opvallende ontboezeming op. 

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Bloedhete temperaturen in woestijn

Boeckx is één van de deelnemers van het nieuwe TV-format: ‘De expeditie: Namibië’. Het is de opvolger van het avontuur dat een paar andere BV's vorig jaar al aangingen richting Groenland. Op Streamz is het programma nu al te zien, later komt het ook op Play4.

Samen met Willem De Schryver, Janne Desmet, Tom Van Dyck, Linde Merckpoel, Nathalie Meskens, Omar Souidi en Flo Windey trok de voormalig doelman richting de woestijn, waar de deelnemers geconfronteerd werden met de pracht en praal van het mooie land. 

Maar uiteraard ook de confrontatie aangingen met... zichzelf. De woestijn is immers geen pretje om in te overleven door de bloedhete temperaturen.

"Kon het nooit verdragen"

Het programma levert een aantal opmerkelijke ontboezemingen op, waaronder eentje van Frank Boeckx. Die onthulde immers dat hij al geruime tijd... geen ondergoed meer draagt. “Ik heb alles geprobeerd, buiten een tanga. Korte, lange, vaste en losse modellen: het kruipt altijd ergens waar het mij stoort.” Zo klonk het met het nodige drama.

De oud doelman stopte met het gebruik, mede door het voetbal. “Ik heb onderbroeken nooit kunnen verdragen, maar ik deed die wel aan omdat iedereen dat doet. Tot je een keer een proper exemplaar vergeet en na het douchen onderbroekloos naar huis gaat. Dat gaf een veel beter gevoel, waardoor ik na een tijdje helemaal gestopt ben met ze te dragen.” Aldus Boeckx, die iets 'losser' in het leven staat.

Vindt u Frank Boeckx een goede analist?

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

27
27
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

46
46
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

36
36
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

97
97
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

139
139
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

67
67
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

39
39
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

168
168
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

155
155
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

183
183
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

356
356
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

253
253
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

204
204
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

954
954
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

380
380
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

155
155
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

280
280
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

653
653

Meer sportnieuws