Frank Boeckx zorgt voor enorme shock: "Ik doe het niet!"

door
Frank Boeckx zorgt voor enorme shock:

Frank Boeckx is ondertussen al enkele jaren actief als analist in de Belgische voetbalwereld. Regelmatig duikt hij ook op in andere TV-producties en dat leverde zowaar een opvallende ontboezeming op. 

LEES OOK: Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Bloedhete temperaturen in woestijn

Boeckx is één van de deelnemers van het nieuwe TV-format: ‘De expeditie: Namibië’. Het is de opvolger van het avontuur dat een paar andere BV's vorig jaar al aangingen richting Groenland. Op Streamz is het programma nu al te zien, later komt het ook op Play4.

Samen met Willem De Schryver, Janne Desmet, Tom Van Dyck, Linde Merckpoel, Nathalie Meskens, Omar Souidi en Flo Windey trok de voormalig doelman richting de woestijn, waar de deelnemers geconfronteerd werden met de pracht en praal van het mooie land. 

Maar uiteraard ook de confrontatie aangingen met... zichzelf. De woestijn is immers geen pretje om in te overleven door de bloedhete temperaturen.

"Kon het nooit verdragen"

Het programma levert een aantal opmerkelijke ontboezemingen op, waaronder eentje van Frank Boeckx. Die onthulde immers dat hij al geruime tijd... geen ondergoed meer draagt. “Ik heb alles geprobeerd, buiten een tanga. Korte, lange, vaste en losse modellen: het kruipt altijd ergens waar het mij stoort.” Zo klonk het met het nodige drama.

De oud doelman stopte met het gebruik, mede door het voetbal. “Ik heb onderbroeken nooit kunnen verdragen, maar ik deed die wel aan omdat iedereen dat doet. Tot je een keer een proper exemplaar vergeet en na het douchen onderbroekloos naar huis gaat. Dat gaf een veel beter gevoel, waardoor ik na een tijdje helemaal gestopt ben met ze te dragen.” Aldus Boeckx, die iets 'losser' in het leven staat.

Vindt u Frank Boeckx een goede analist?

Meest recent

Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

0
0
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

32
32
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

40
40
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

32
32
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

133
133
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

77
77
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

112
112
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

193
193
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

213
213
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

116
116
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

202
202
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

352
352
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

586
586
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

289
289
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

480
480
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

399
399
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

416
416
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

68
68
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

244
244
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

365
365

Meer sportnieuws