Frank Boeckx zorgt voor enorme shock: "Ik doe het niet!"

door
Frank Boeckx zorgt voor enorme shock:

Frank Boeckx is ondertussen al enkele jaren actief als analist in de Belgische voetbalwereld. Regelmatig duikt hij ook op in andere TV-producties en dat leverde zowaar een opvallende ontboezeming op. 

LEES OOK: Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Bloedhete temperaturen in woestijn

Boeckx is één van de deelnemers van het nieuwe TV-format: ‘De expeditie: Namibië’. Het is de opvolger van het avontuur dat een paar andere BV's vorig jaar al aangingen richting Groenland. Op Streamz is het programma nu al te zien, later komt het ook op Play4.

Samen met Willem De Schryver, Janne Desmet, Tom Van Dyck, Linde Merckpoel, Nathalie Meskens, Omar Souidi en Flo Windey trok de voormalig doelman richting de woestijn, waar de deelnemers geconfronteerd werden met de pracht en praal van het mooie land. 

Maar uiteraard ook de confrontatie aangingen met... zichzelf. De woestijn is immers geen pretje om in te overleven door de bloedhete temperaturen.

"Kon het nooit verdragen"

Het programma levert een aantal opmerkelijke ontboezemingen op, waaronder eentje van Frank Boeckx. Die onthulde immers dat hij al geruime tijd... geen ondergoed meer draagt. “Ik heb alles geprobeerd, buiten een tanga. Korte, lange, vaste en losse modellen: het kruipt altijd ergens waar het mij stoort.” Zo klonk het met het nodige drama.

De oud doelman stopte met het gebruik, mede door het voetbal. “Ik heb onderbroeken nooit kunnen verdragen, maar ik deed die wel aan omdat iedereen dat doet. Tot je een keer een proper exemplaar vergeet en na het douchen onderbroekloos naar huis gaat. Dat gaf een veel beter gevoel, waardoor ik na een tijdje helemaal gestopt ben met ze te dragen.” Aldus Boeckx, die iets 'losser' in het leven staat.

Vindt u Frank Boeckx een goede analist?

Meest recent

Olivier Deschacht in opspraak: Rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

0
0
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

1
1
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

49
49
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

34
34
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

289
289
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

72
72
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

72
72
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

16
16
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

329
329
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

411
411
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

379
379
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

113
113
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

216
216
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

285
285
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

306
306
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

241
241
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

138
138
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

485
485
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

347
347
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

116
116
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

556
556
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

262
262
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

129
129

Meer sportnieuws