Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

35 stemmen
Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

Het was meteen bijltjesdag voor de Belgen gisteren, op de eerste dag van het WK Darts. Met Kim Huybrechts kwam er immers meteen een landgenoot in actie, die een horroravond beleefde. The Hurricane zette een sterke prestatie neer, maar botste op een wel heel efficiënte tegenstander.

LEES OOK: Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Hurricane start als wervelwind

Voor Kim Huybrechts was het niet zijn beste jaar op de Tour. The Hurricane redde zijn seizoen wat met een finaleplaats op de laatste Euro Tour (waar hij last minute mocht invallen), toch leefde vooral het gevoel dat dit WK zijn jaar wat moest redden.

Met Keane Barry wachtte in ronde één geen gemakkelijke klant. De nog steeds maar 22-jarige Ier heeft bakken talent, alleen kwam dat er (te) vaak niet uit op het grote podium. Er lagen dus zeker kansen voor Kim, die in de vorige duels wel steevast verloor van zijn jongere kompaan.

In een razend spannende eerste set trok The Hurricane finaal het laken naar zich toe. Vooral scorend was Huybrechts meer dan op de afspraak met maar liefs tien (!) 180's over heel de wedstrijd gezien. 

Kantelmoment dankzij uitmuntende efficiëntie

De partij zou echter keren in een eveneens knettergekke tweede set. Daarin kwam The Hurricane bij 2-2 als eerste op een finish, het was echter de Ier die met een prachtige 108-uitworp het laken naar zich toe trok en de bordjes gelijk hing.

Een absoluut kantelmoment, de volgende twee sets gingen immers met 3-1 naar Barry en zo zat het WK van Huybrechts er meteen op. Geen kraker tegen Price in de tweede ronde, een illusie armer. De Nijlenaar gooide met 97 gemiddeld een ijzersterke pot (zeker voor een eerste ronde) en was na afloop de wanhoop nabij in een interview bij de collega's van VTM2.

Wanhoop op gezicht Huybrechts

"Heb ik hier zo hard voor getraind? Wekenlang mijn familie niet gezien? Was het dat allemaal waard? Hij gooit hier de partij van zijn leven,..." Waarna een zichtbaar heel ontgoochelde Huybrechts nog even door ging en na afloop de handen voor de ogen sloeg. TV-kijkend Vlaanderen leefde duidelijk mee met de onfortuinlijke Hurricane.

Denkt u dat hij zich volgend seizoen kan herpakken?

Meest recent

'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

11
11
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

38
38
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

160
160
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

224
224
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

136
136
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

495
495
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

257
257
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

205
205
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

242
242
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

62
62
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

441
441
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

81
81
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

268
268
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

231
231
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

294
294
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1125
1125
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

537
537
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

180
180
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

95
95
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

247
247
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

230
230
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

629
629
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

787
787
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

352
352
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

672
672

Meer sportnieuws