Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

35
Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

Het was meteen bijltjesdag voor de Belgen gisteren, op de eerste dag van het WK Darts. Met Kim Huybrechts kwam er immers meteen een landgenoot in actie, die een horroravond beleefde. The Hurricane zette een sterke prestatie neer, maar botste op een wel heel efficiënte tegenstander.

LEES OOK: RAFC-fan Kim Huybrechts beleeft dubbel drama in Antwerpen

Hurricane start als wervelwind

Voor Kim Huybrechts was het niet zijn beste jaar op de Tour. The Hurricane redde zijn seizoen wat met een finaleplaats op de laatste Euro Tour (waar hij last minute mocht invallen), toch leefde vooral het gevoel dat dit WK zijn jaar wat moest redden.

Met Keane Barry wachtte in ronde één geen gemakkelijke klant. De nog steeds maar 22-jarige Ier heeft bakken talent, alleen kwam dat er (te) vaak niet uit op het grote podium. Er lagen dus zeker kansen voor Kim, die in de vorige duels wel steevast verloor van zijn jongere kompaan.

In een razend spannende eerste set trok The Hurricane finaal het laken naar zich toe. Vooral scorend was Huybrechts meer dan op de afspraak met maar liefs tien (!) 180's over heel de wedstrijd gezien. 

Kantelmoment dankzij uitmuntende efficiëntie

De partij zou echter keren in een eveneens knettergekke tweede set. Daarin kwam The Hurricane bij 2-2 als eerste op een finish, het was echter de Ier die met een prachtige 108-uitworp het laken naar zich toe trok en de bordjes gelijk hing.

Een absoluut kantelmoment, de volgende twee sets gingen immers met 3-1 naar Barry en zo zat het WK van Huybrechts er meteen op. Geen kraker tegen Price in de tweede ronde, een illusie armer. De Nijlenaar gooide met 97 gemiddeld een ijzersterke pot (zeker voor een eerste ronde) en was na afloop de wanhoop nabij in een interview bij de collega's van VTM2.

Wanhoop op gezicht Huybrechts

"Heb ik hier zo hard voor getraind? Wekenlang mijn familie niet gezien? Was het dat allemaal waard? Hij gooit hier de partij van zijn leven,..." Waarna een zichtbaar heel ontgoochelde Huybrechts nog even door ging en na afloop de handen voor de ogen sloeg. TV-kijkend Vlaanderen leefde duidelijk mee met de onfortuinlijke Hurricane.

Denkt u dat hij zich volgend seizoen kan herpakken?

Meest recent

‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

38
38
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

1
1
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

74
74
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

8
8
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

55
55
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

335
335
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

79
79
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

478
478
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

126
126
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

689
689
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

66
66
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

77
77
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

965
965
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

55
55
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

66
66
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

226
226
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

153
153
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

381
381
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

184
184
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

88
88
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

134
134
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

263
263
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

111
111
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

598
598
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

612
612

Meer sportnieuws