Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

door
Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

Het was meteen bijltjesdag voor de Belgen gisteren, op de eerste dag van het WK Darts. Met Kim Huybrechts kwam er immers meteen een landgenoot in actie, die een horroravond beleefde. The Hurricane zette een sterke prestatie neer, maar botste op een wel heel efficiënte tegenstander.

LEES OOK: Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hurricane start als wervelwind

Voor Kim Huybrechts was het niet zijn beste jaar op de Tour. The Hurricane redde zijn seizoen wat met een finaleplaats op de laatste Euro Tour (waar hij last minute mocht invallen), toch leefde vooral het gevoel dat dit WK zijn jaar wat moest redden.

Met Keane Barry wachtte in ronde één geen gemakkelijke klant. De nog steeds maar 22-jarige Ier heeft bakken talent, alleen kwam dat er (te) vaak niet uit op het grote podium. Er lagen dus zeker kansen voor Kim, die in de vorige duels wel steevast verloor van zijn jongere kompaan.

In een razend spannende eerste set trok The Hurricane finaal het laken naar zich toe. Vooral scorend was Huybrechts meer dan op de afspraak met maar liefs tien (!) 180's over heel de wedstrijd gezien. 

Kantelmoment dankzij uitmuntende efficiëntie

De partij zou echter keren in een eveneens knettergekke tweede set. Daarin kwam The Hurricane bij 2-2 als eerste op een finish, het was echter de Ier die met een prachtige 108-uitworp het laken naar zich toe trok en de bordjes gelijk hing.

Een absoluut kantelmoment, de volgende twee sets gingen immers met 3-1 naar Barry en zo zat het WK van Huybrechts er meteen op. Geen kraker tegen Price in de tweede ronde, een illusie armer. De Nijlenaar gooide met 97 gemiddeld een ijzersterke pot (zeker voor een eerste ronde) en was na afloop de wanhoop nabij in een interview bij de collega's van VTM2.

Wanhoop op gezicht Huybrechts

"Heb ik hier zo hard voor getraind? Wekenlang mijn familie niet gezien? Was het dat allemaal waard? Hij gooit hier de partij van zijn leven,..." Waarna een zichtbaar heel ontgoochelde Huybrechts nog even door ging en na afloop de handen voor de ogen sloeg. TV-kijkend Vlaanderen leefde duidelijk mee met de onfortuinlijke Hurricane.

Denkt u dat hij zich volgend seizoen kan herpakken?

Meest recent

'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

0
0
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

22
22
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

24
24
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

24
24
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

50
50
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

113
113
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

113
113
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

38
38
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

244
244
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

90
90
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

99
99
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

155
155
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

73
73
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

375
375
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

165
165
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

464
464
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

117
117
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

100
100
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

306
306
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

402
402
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

413
413
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

249
249
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

122
122

Meer sportnieuws