Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

door
Horror op WK Darts: Sterke Huybrechts in tranen na verlies

Het was meteen bijltjesdag voor de Belgen gisteren, op de eerste dag van het WK Darts. Met Kim Huybrechts kwam er immers meteen een landgenoot in actie, die een horroravond beleefde. The Hurricane zette een sterke prestatie neer, maar botste op een wel heel efficiënte tegenstander.

LEES OOK: VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Hurricane start als wervelwind

Voor Kim Huybrechts was het niet zijn beste jaar op de Tour. The Hurricane redde zijn seizoen wat met een finaleplaats op de laatste Euro Tour (waar hij last minute mocht invallen), toch leefde vooral het gevoel dat dit WK zijn jaar wat moest redden.

Met Keane Barry wachtte in ronde één geen gemakkelijke klant. De nog steeds maar 22-jarige Ier heeft bakken talent, alleen kwam dat er (te) vaak niet uit op het grote podium. Er lagen dus zeker kansen voor Kim, die in de vorige duels wel steevast verloor van zijn jongere kompaan.

In een razend spannende eerste set trok The Hurricane finaal het laken naar zich toe. Vooral scorend was Huybrechts meer dan op de afspraak met maar liefs tien (!) 180's over heel de wedstrijd gezien. 

Kantelmoment dankzij uitmuntende efficiëntie

De partij zou echter keren in een eveneens knettergekke tweede set. Daarin kwam The Hurricane bij 2-2 als eerste op een finish, het was echter de Ier die met een prachtige 108-uitworp het laken naar zich toe trok en de bordjes gelijk hing.

Een absoluut kantelmoment, de volgende twee sets gingen immers met 3-1 naar Barry en zo zat het WK van Huybrechts er meteen op. Geen kraker tegen Price in de tweede ronde, een illusie armer. De Nijlenaar gooide met 97 gemiddeld een ijzersterke pot (zeker voor een eerste ronde) en was na afloop de wanhoop nabij in een interview bij de collega's van VTM2.

Wanhoop op gezicht Huybrechts

"Heb ik hier zo hard voor getraind? Wekenlang mijn familie niet gezien? Was het dat allemaal waard? Hij gooit hier de partij van zijn leven,..." Waarna een zichtbaar heel ontgoochelde Huybrechts nog even door ging en na afloop de handen voor de ogen sloeg. TV-kijkend Vlaanderen leefde duidelijk mee met de onfortuinlijke Hurricane.

Denkt u dat hij zich volgend seizoen kan herpakken?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

29
29
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

45
45
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

75
75
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

66
66
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

48
48
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

49
49
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

83
83
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

186
186
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

154
154
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

138
138
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

67
67
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

65
65
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

130
130
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

184
184
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

270
270
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

155
155
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

205
205
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

387
387
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

69
69
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

519
519
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

137
137
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

282
282

Meer sportnieuws