Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

721 stemmen
Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

Dries Mertens en Kat Kerhofs vertoeven nu al een tijdje in Turkije. Bij Galatasaray beleeft Mertens zowat een tweede jeugd, terwijl Kat ook haar draai lijkt te hebben gevonden. Toch viel er nu plots pijnlijk nieuws te rapen vanuit de hoek van de blondine.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Guitige flapuit is vat vol emoties

Kat was de laatste weken te zien in het veel bekeken Play-programma (en eveneens te bekijken op Streamz) 'Over de Oceaan'. Daarin leerden we haar kennen als de guitige flapuit die ook een heel gevoelige kant heeft.

Vooral de overgang vanuit Napels naar Istanbul bezorgde de blondine aanvankelijk heel wat kopzorgen. Dries en Kat waren immers verknocht aan de prachtige stad in Italië, de liefde was duidelijk wederzijds.

"Kon niet meer eten"

Dat ze finaal met de kleine Ciro moesten verhuizen, bezorgde haar... een heel apart gevoel. “Toen we naar Istanbul zijn verhuisd, had ik het even heel moeilijk. Ik vond het superlastig om Napels te verlaten."

"Ik kan het omschrijven als zwaar liefdesverdriet. Ik kon niet meer eten, ik werd ongelukkig wakker. Ik had er maar net mijn kind gekregen, ik had er een mooi kamertje voor hem”, zo klonk het in Het Laatste Nieuws.

Ook het (tijdelijke) hotelleven hielp niet bij de start in Turkije. “Ciro en ik zaten in een hotelkamer, terwijl Dries al direct aan zijn nieuwe voetbalavontuur begon. Door die omstandigheden hebben Ciro en ik letterlijk álles samen gedaan. Van 's ochtends tot 's avonds, zonder hulp, gewoon wij tweeën. Als ik dat nu zo vertel, wéét ik ook wel dat dat allemaal niet zo erg was." Zo relativeerde Kerkhofs ook die beginperiode in Turkije. Ondertussen hebben de drie het dus prima naar hun zin en zijn ze extreem geliefd, niet in het minst zoontje Ciro.

Heeft u het voor Kat Kerkhofs?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

24
24
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

24
24
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

61
61
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

106
106
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

26
26
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

101
101
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

360
360
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

176
176
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

172
172
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

120
120
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

399
399
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

320
320
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

137
137
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

121
121
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

523
523
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

333
333
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

214
214
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

69
69
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

115
115

Meer sportnieuws