Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

721 stemmen
Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

Dries Mertens en Kat Kerhofs vertoeven nu al een tijdje in Turkije. Bij Galatasaray beleeft Mertens zowat een tweede jeugd, terwijl Kat ook haar draai lijkt te hebben gevonden. Toch viel er nu plots pijnlijk nieuws te rapen vanuit de hoek van de blondine.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Guitige flapuit is vat vol emoties

Kat was de laatste weken te zien in het veel bekeken Play-programma (en eveneens te bekijken op Streamz) 'Over de Oceaan'. Daarin leerden we haar kennen als de guitige flapuit die ook een heel gevoelige kant heeft.

Vooral de overgang vanuit Napels naar Istanbul bezorgde de blondine aanvankelijk heel wat kopzorgen. Dries en Kat waren immers verknocht aan de prachtige stad in Italië, de liefde was duidelijk wederzijds.

"Kon niet meer eten"

Dat ze finaal met de kleine Ciro moesten verhuizen, bezorgde haar... een heel apart gevoel. “Toen we naar Istanbul zijn verhuisd, had ik het even heel moeilijk. Ik vond het superlastig om Napels te verlaten."

"Ik kan het omschrijven als zwaar liefdesverdriet. Ik kon niet meer eten, ik werd ongelukkig wakker. Ik had er maar net mijn kind gekregen, ik had er een mooi kamertje voor hem”, zo klonk het in Het Laatste Nieuws.

Ook het (tijdelijke) hotelleven hielp niet bij de start in Turkije. “Ciro en ik zaten in een hotelkamer, terwijl Dries al direct aan zijn nieuwe voetbalavontuur begon. Door die omstandigheden hebben Ciro en ik letterlijk álles samen gedaan. Van 's ochtends tot 's avonds, zonder hulp, gewoon wij tweeën. Als ik dat nu zo vertel, wéét ik ook wel dat dat allemaal niet zo erg was." Zo relativeerde Kerkhofs ook die beginperiode in Turkije. Ondertussen hebben de drie het dus prima naar hun zin en zijn ze extreem geliefd, niet in het minst zoontje Ciro.

Heeft u het voor Kat Kerkhofs?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

76
76
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

196
196
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

765
765
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

89
89
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

148
148
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

59
59
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

66
66
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

35
35
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

157
157
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

179
179
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

24
24
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

149
149
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

381
381
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

193
193
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

110
110
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

853
853
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

515
515
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

365
365
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws