Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

door
Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

Dries Mertens en Kat Kerhofs vertoeven nu al een tijdje in Turkije. Bij Galatasaray beleeft Mertens zowat een tweede jeugd, terwijl Kat ook haar draai lijkt te hebben gevonden. Toch viel er nu plots pijnlijk nieuws te rapen vanuit de hoek van de blondine.

LEES OOK: Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Guitige flapuit is vat vol emoties

Kat was de laatste weken te zien in het veel bekeken Play-programma (en eveneens te bekijken op Streamz) 'Over de Oceaan'. Daarin leerden we haar kennen als de guitige flapuit die ook een heel gevoelige kant heeft.

Vooral de overgang vanuit Napels naar Istanbul bezorgde de blondine aanvankelijk heel wat kopzorgen. Dries en Kat waren immers verknocht aan de prachtige stad in Italië, de liefde was duidelijk wederzijds.

"Kon niet meer eten"

Dat ze finaal met de kleine Ciro moesten verhuizen, bezorgde haar... een heel apart gevoel. “Toen we naar Istanbul zijn verhuisd, had ik het even heel moeilijk. Ik vond het superlastig om Napels te verlaten."

"Ik kan het omschrijven als zwaar liefdesverdriet. Ik kon niet meer eten, ik werd ongelukkig wakker. Ik had er maar net mijn kind gekregen, ik had er een mooi kamertje voor hem”, zo klonk het in Het Laatste Nieuws.

Ook het (tijdelijke) hotelleven hielp niet bij de start in Turkije. “Ciro en ik zaten in een hotelkamer, terwijl Dries al direct aan zijn nieuwe voetbalavontuur begon. Door die omstandigheden hebben Ciro en ik letterlijk álles samen gedaan. Van 's ochtends tot 's avonds, zonder hulp, gewoon wij tweeën. Als ik dat nu zo vertel, wéét ik ook wel dat dat allemaal niet zo erg was." Zo relativeerde Kerkhofs ook die beginperiode in Turkije. Ondertussen hebben de drie het dus prima naar hun zin en zijn ze extreem geliefd, niet in het minst zoontje Ciro.

Heeft u het voor Kat Kerkhofs?

Meest recent

Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

3
3
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

41
41
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

65
65
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

9
9
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

60
60
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

213
213
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

92
92
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

421
421
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

146
146
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

140
140
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

168
168
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

115
115
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

238
238
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

183
183
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

218
218
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

239
239
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

399
399
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

170
170
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

184
184
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

110
110
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

245
245
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

901
901
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

233
233
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

597
597

Meer sportnieuws