Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

721 stemmen
Kat Kerkhofs door zware storm: 'Puur liefdesverdriet'

Dries Mertens en Kat Kerhofs vertoeven nu al een tijdje in Turkije. Bij Galatasaray beleeft Mertens zowat een tweede jeugd, terwijl Kat ook haar draai lijkt te hebben gevonden. Toch viel er nu plots pijnlijk nieuws te rapen vanuit de hoek van de blondine.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Guitige flapuit is vat vol emoties

Kat was de laatste weken te zien in het veel bekeken Play-programma (en eveneens te bekijken op Streamz) 'Over de Oceaan'. Daarin leerden we haar kennen als de guitige flapuit die ook een heel gevoelige kant heeft.

Vooral de overgang vanuit Napels naar Istanbul bezorgde de blondine aanvankelijk heel wat kopzorgen. Dries en Kat waren immers verknocht aan de prachtige stad in Italië, de liefde was duidelijk wederzijds.

"Kon niet meer eten"

Dat ze finaal met de kleine Ciro moesten verhuizen, bezorgde haar... een heel apart gevoel. “Toen we naar Istanbul zijn verhuisd, had ik het even heel moeilijk. Ik vond het superlastig om Napels te verlaten."

"Ik kan het omschrijven als zwaar liefdesverdriet. Ik kon niet meer eten, ik werd ongelukkig wakker. Ik had er maar net mijn kind gekregen, ik had er een mooi kamertje voor hem”, zo klonk het in Het Laatste Nieuws.

Ook het (tijdelijke) hotelleven hielp niet bij de start in Turkije. “Ciro en ik zaten in een hotelkamer, terwijl Dries al direct aan zijn nieuwe voetbalavontuur begon. Door die omstandigheden hebben Ciro en ik letterlijk álles samen gedaan. Van 's ochtends tot 's avonds, zonder hulp, gewoon wij tweeën. Als ik dat nu zo vertel, wéét ik ook wel dat dat allemaal niet zo erg was." Zo relativeerde Kerkhofs ook die beginperiode in Turkije. Ondertussen hebben de drie het dus prima naar hun zin en zijn ze extreem geliefd, niet in het minst zoontje Ciro.

Heeft u het voor Kat Kerkhofs?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

111
111
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

85
85
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

101
101
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

183
183
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

192
192
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

356
356
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

342
342
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

151
151
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

374
374
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

645
645
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

763
763
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

460
460
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws