Aster Nzeyimana dropt bom over relatie met Lize Feryn

door
Aster Nzeyimana dropt bom over relatie met Lize Feryn

Aster Nzeyimana is één van de finalisten van ‘De Slimste Mens ter Wereld’. De voetbalcommentator is bijna altijd te zien met zijn wederhelft Lize Feryn, maar tegenover presentator en Antwerp-fan Erik Van Looy dropte Nzeyimana een bommetje.

Nzeyimana had eerder in het seizoen van 'De Slimste Mens ter Wereld' al een put voor zichzelf gegraven in verband met geliefde Lize Feryn. Toen Nzeyimana gevraagd werd waarom Feryn niet meedeed aan ‘De Slimste Mens ter Wereld’ zei hij “omdat ze andere kwaliteiten heeft”. Dat werd uiteraard niet negatief bedoeld, maar nu deed hij wéér opmerkelijke uitspraken.

LEES OOK: Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

Erik Van Looy schrikt zich een hoedje

Van Looy merkte op dat Nzeyimana altijd samen is met Feryn, maar vervolgens onthulde de voetbalcommentator dat er geen verliefdheid meer aan te pas komt. “Mensen zeggen dan dat we nog altijd verliefd zijn, maar dat is niet”, citeert Het Belang van Limburg.

Presentator Van Looy schrok zich een hoedje gevolgd door een “what the fuck man”, maar Nzeyimana zette het één en ander recht. “Dan is alles makkelijk, maar we zijn daar al voorbij. Maar toch zijn we nog altijd zo graag bij elkaar, da’s veel beter dan verliefd zijn”, zei hij met een knipoog richting Feryn.

Geen Simon Mignolet, Radja kwaad

Simon Mignolet zou ook in de finaleweken van 'De Slimste Mens ter Wereld' terugkeren, maar de doelman van Club Brugge moest verstek geven. Eerder stampte Barbara Sarafian ook al ferm tegen de schenen van Radja Nainggolan door opmerkingen over drugs. De finaleweken van ‘De Slimste Mens ter Wereld’ zorgen alvast voor ophef.

Zie jij Aster Nzeyimana graag op TV?

Meest recent

De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

2
2
Hasi roept ferme waarschuwing naar Vrancken en STVV

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

48
48
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

16
16
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

37
37
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

170
170
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

85
85
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

340
340
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

118
118
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

60
60
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

163
163
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

77
77
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

338
338
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

219
219
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

60
60
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

210
210
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

57
57
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

173
173
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

114
114
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

455
455
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

207
207
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

591
591
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

469
469
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

59
59
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

415
415
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

146
146

Meer sportnieuws