Marc Coucke haalt genadeloos uit: "Gooi het online!"

door
Marc Coucke haalt genadeloos uit:

Marc Coucke kennen we doorgaans als gedreven en soms ook harde zakenman. De man heeft echter ook een heel zachtaardige kant en die kwam gisteren ten volle tot uiting in een revival van 'Het Conclaaf'. Daarin maakte een opvallende biecht iedereen muisstil.

LEES OOK: Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Vlaamse helden fileren 2024

Coucke werd uitgenodigd door Eric Goens om een paar dagen zijn intrek te nemen in het indrukwekkende kasteel, dat bij Het Conclaaf al heel wat indruk maakte op iedereen.

Hij schitterde aan de zijde van onder meer Nina Derwael, Cathérine Moerkerke, William Boeva en... Niels Destadsbader. Het VRT-gezicht keerde zo terug op VTM en dat was met een heel opvallende reden.

Destadsbader liet diep in zijn hart kijken, na al het onheil dat hij het voorbije jaar over zich heen kreeg. Zo waren er de snoeiharde kritieken in de pers waarbij zijn nieuwe loon bij de openbare omroep meer dan eens het voorwerp van spot waren.

Diepe crisis

Het zorgde voor een diepe crisis bij Destadsbader, die ook nog zijn appartement in brand zag opgaan. In een 'biecht' bij Eric Goens gaf Niels aan dat hij al een tijdje professionele hulp nodig heeft, tijdelijk niet op een podium verscheen en zich de kritieken in de pers heel hard aantrok.

Zo waren er onder meer een aantal fans die geld inzamelden voor Destadsbader te steunen na de zware brand. Iets wat een journalist min of meer tot de uitspraak ontlokte dat dit toch 'de schaamte voorbij was' (gezien het loon van het VRT-gezicht). Het was één van de vele totaal ongepaste uitspraken, wat de zanger bijna tot tranen toe bewoog.

Destadsbader besloot om te zwijgen, tot nu. En dat zorgde voor stilte maar ook heel wat lof bij de mede-gasten zoals Coucke. "Wie is die journalist? Deel het gewoon op je Instagram met zijn naam er bij". Zo klonk het hard. Zo kreeg de pers een stevige veeg uit de pan!

Volledig terecht van Coucke?

Meest recent

'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

30
30
Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

36
36
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

275
275
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

85
85
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

32
32
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

61
61
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

197
197
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

135
135
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

21
21
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

418
418
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

259
259
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

117
117
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

304
304
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

593
593
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

84
84
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

344
344
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

235
235
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

168
168
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

183
183
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

273
273
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

748
748
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

436
436
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

492
492
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

344
344

Meer sportnieuws