Carrière Tom Waes voorbij? Nederland sabelt TV-ster neer

door
Carrière Tom Waes voorbij? Nederland sabelt TV-ster neer

We zijn ongeveer één week na de zware crash van TV-held Tom Waes. Eén van de meest populaire gezichten van de openbare omroep ging zwaar door het stof na de bekentenis van alcohol te hebben gebruikt. Nu kwam er ook dramatisch nieuws vanuit Nederland.

LEES OOK: Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Diepe k(r)ater geslagen

Vorig weekend sloeg het nieuws in als een bom: Tom Waes had op de Antwerpse ring een zware crash met zijn oldtimer Porsche en verkeerde een tijdje in levensgevaar. Vlaanderen (en Nederland) ontwaakte met een kater.

Die kater werd nog wat groter toen de VRT-man (aan de beterhand) zelf met een verklaring kwam dat hij gedronken had. Tevens gaf hij aan zich nog 'weinig te herinneren van de aanrijding'.

Het zorgde voor heel wat negatieve reacties, daar waar er eerst sprake was van 'steun' en 'bezorgdheid'. Denk maar aan de vele lichtjes die Bart Peeters liet aangaan tijdens één van zijn concerten, als steun aan zijn 'goede vriend'.

"Het is geen beginnend soapsterretje"

Hoe het verder moet met de TV-carrière van Waes is nog hoogst onduidelijk. De VRT was 'not amused' in een persbericht, in Nederland gaan ze zelfs nog een stapje verder. “Zijn gedrag wordt in Nederland eensgezind afgekeurd. Ik heb begrepen dat er bij jullie wel meer mensen dronken achter het stuur kruipen, maar in Nederland is dat not done", zo liet columniste Angela de Jong optekenen bij het AD.

Volgens De Jong is het onzeker of men Waes terug zal omarmen bij onze Noorderburen. “Ik heb mezelf toch afgevraagd of het nog wel leuk zal zijn om naar hem te kijken op tv, omdat de val van zijn sokkel wel heel hoog is. Tom is een gelauwerd acteur van middelbare leeftijd, geen beginnend soapsterretje of influencer die moet wennen aan de druk van de media". Zo klinkt het hard. Al geeft de Nederlandse ook aan dat een publieke spijtbetuiging, gekoppeld aan een cursus, mogelijk soelaas kan brengen.

Zal hij ooit nog dezelfde status krijgen?

Meest recent

Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

7
7
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

46
46
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

49
49
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

90
90
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

505
505
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

205
205
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

93
93
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

88
88
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

80
80
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

232
232
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

117
117
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

168
168
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

85
85
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

276
276
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

245
245
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

295
295
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

402
402
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

332
332
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

194
194
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

211
211
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

455
455

Meer sportnieuws