Carrière Tom Waes voorbij? Nederland sabelt TV-ster neer

431
Carrière Tom Waes voorbij? Nederland sabelt TV-ster neer

We zijn ongeveer één week na de zware crash van TV-held Tom Waes. Eén van de meest populaire gezichten van de openbare omroep ging zwaar door het stof na de bekentenis van alcohol te hebben gebruikt. Nu kwam er ook dramatisch nieuws vanuit Nederland.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Diepe k(r)ater geslagen

Vorig weekend sloeg het nieuws in als een bom: Tom Waes had op de Antwerpse ring een zware crash met zijn oldtimer Porsche en verkeerde een tijdje in levensgevaar. Vlaanderen (en Nederland) ontwaakte met een kater.

Die kater werd nog wat groter toen de VRT-man (aan de beterhand) zelf met een verklaring kwam dat hij gedronken had. Tevens gaf hij aan zich nog 'weinig te herinneren van de aanrijding'.

Het zorgde voor heel wat negatieve reacties, daar waar er eerst sprake was van 'steun' en 'bezorgdheid'. Denk maar aan de vele lichtjes die Bart Peeters liet aangaan tijdens één van zijn concerten, als steun aan zijn 'goede vriend'.

"Het is geen beginnend soapsterretje"

Hoe het verder moet met de TV-carrière van Waes is nog hoogst onduidelijk. De VRT was 'not amused' in een persbericht, in Nederland gaan ze zelfs nog een stapje verder. “Zijn gedrag wordt in Nederland eensgezind afgekeurd. Ik heb begrepen dat er bij jullie wel meer mensen dronken achter het stuur kruipen, maar in Nederland is dat not done", zo liet columniste Angela de Jong optekenen bij het AD.

Volgens De Jong is het onzeker of men Waes terug zal omarmen bij onze Noorderburen. “Ik heb mezelf toch afgevraagd of het nog wel leuk zal zijn om naar hem te kijken op tv, omdat de val van zijn sokkel wel heel hoog is. Tom is een gelauwerd acteur van middelbare leeftijd, geen beginnend soapsterretje of influencer die moet wennen aan de druk van de media". Zo klinkt het hard. Al geeft de Nederlandse ook aan dat een publieke spijtbetuiging, gekoppeld aan een cursus, mogelijk soelaas kan brengen.

Zal hij ooit nog dezelfde status krijgen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

105
105
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

62
62
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

120
120
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

286
286
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

623
623
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

78
78
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

150
150
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

184
184
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

346
346
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

657
657
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

246
246
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

592
592
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws