Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana: "Oh my god!"

door
Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana:

Aster Nzeyimana en vriendin Lize Feryn hebben er een druk jaar opzitten. De twee begonnen met een eigen modelabel, wat heel wat extra werk op de plank bracht. Daarnaast stond er voor Lize zelf nog een heel apart project op het programma. Dat leidde nu plots tot een pikante ontboezeming.

LEES OOK: Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Succesvolle kledinglijn ondanks 'horror'

Met 'Melange' begonnen Aster en Lize aan een kledinglijn, waarbij de insteek is dat zowel mannen als vrouwen het kunnen dragen. Er werd zelfs een heuse pop-up aan gekoppeld in hartje Antwerpen.

Het concept sloeg duidelijk aan, al kampte het duo wel met wat logistieke problemen. Zo waren er tijdens de pop-up plots... wegenwerken in de straat. Iets wat uiteraard nefast is voor de verkoop.

Desondanks werd het een groot succes en dat smaakt duidelijk naar meer. De twee lieten al verstaan dat er sowieso nog een nieuwe collectie komt.

"Die mooie jongen van de sport"

De 'modesector' combineren ze naadloos met hun succesvolle carrière als actrice en sportanker. Zo is Lize momenteel ook te zien in de Streamz-reeks Single Bells. Waarbij iemand met kerst in aantocht op zoek gaat naar een lief. Aster zagen we dan weer in De Slimste Mens Ter Wereld.

De liefdesperikelen in de nieuwe serie deden Feryn ook terugdenken aan de tijd waarin ze Aster leerde kennen. Daarin werd vooral ook de rol van haar... zussen belangrijk. "Bij mij waren ze vooral benieuwd met wie ik zou thuiskomen. Ik heb hen wel betrokken bij dat proces. Ze wisten dat ik met die ‘mooie jongen van sport’ over en weer aan het sturen was. En na de eerste date heb ik hen ook meteen gebeld: oh my god, ik denk dat hij the one is.” De twee zijn ondertussen verloofd en hebben nog een heel mooie toekomst voor zicht.

Ziet u Aster graag bezig op televisie?

Meest recent

Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

68
68
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

171
171
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

539
539
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

279
279
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

28
28
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

307
307
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

849
849
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

517
517
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

402
402
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

929
929
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

101
101
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

207
207
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

136
136
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

225
225
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

598
598
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

418
418
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

823
823
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1309
1309
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

70
70
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

205
205
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

307
307
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

547
547
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

260
260

Meer sportnieuws