Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana: "Oh my god!"

door
Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana:

Aster Nzeyimana en vriendin Lize Feryn hebben er een druk jaar opzitten. De twee begonnen met een eigen modelabel, wat heel wat extra werk op de plank bracht. Daarnaast stond er voor Lize zelf nog een heel apart project op het programma. Dat leidde nu plots tot een pikante ontboezeming.

LEES OOK: Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

Succesvolle kledinglijn ondanks 'horror'

Met 'Melange' begonnen Aster en Lize aan een kledinglijn, waarbij de insteek is dat zowel mannen als vrouwen het kunnen dragen. Er werd zelfs een heuse pop-up aan gekoppeld in hartje Antwerpen.

Het concept sloeg duidelijk aan, al kampte het duo wel met wat logistieke problemen. Zo waren er tijdens de pop-up plots... wegenwerken in de straat. Iets wat uiteraard nefast is voor de verkoop.

Desondanks werd het een groot succes en dat smaakt duidelijk naar meer. De twee lieten al verstaan dat er sowieso nog een nieuwe collectie komt.

"Die mooie jongen van de sport"

De 'modesector' combineren ze naadloos met hun succesvolle carrière als actrice en sportanker. Zo is Lize momenteel ook te zien in de Streamz-reeks Single Bells. Waarbij iemand met kerst in aantocht op zoek gaat naar een lief. Aster zagen we dan weer in De Slimste Mens Ter Wereld.

De liefdesperikelen in de nieuwe serie deden Feryn ook terugdenken aan de tijd waarin ze Aster leerde kennen. Daarin werd vooral ook de rol van haar... zussen belangrijk. "Bij mij waren ze vooral benieuwd met wie ik zou thuiskomen. Ik heb hen wel betrokken bij dat proces. Ze wisten dat ik met die ‘mooie jongen van sport’ over en weer aan het sturen was. En na de eerste date heb ik hen ook meteen gebeld: oh my god, ik denk dat hij the one is.” De twee zijn ondertussen verloofd en hebben nog een heel mooie toekomst voor zicht.

Ziet u Aster graag bezig op televisie?

Meest recent

Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

14
14
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

18
18
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

22
22
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

243
243
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

67
67
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

462
462
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

357
357
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

55
55
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

65
65
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

683
683
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

487
487
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

109
109
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

306
306
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

28
28
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

89
89
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

34
34
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

262
262
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

224
224
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

106
106
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

76
76
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

526
526
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

146
146
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

105
105
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

121
121
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

101
101

Meer sportnieuws