Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana: "Oh my god!"

door
Pikante ontboezeming rond Aster Nzeyimana:

Aster Nzeyimana en vriendin Lize Feryn hebben er een druk jaar opzitten. De twee begonnen met een eigen modelabel, wat heel wat extra werk op de plank bracht. Daarnaast stond er voor Lize zelf nog een heel apart project op het programma. Dat leidde nu plots tot een pikante ontboezeming.

LEES OOK: Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Succesvolle kledinglijn ondanks 'horror'

Met 'Melange' begonnen Aster en Lize aan een kledinglijn, waarbij de insteek is dat zowel mannen als vrouwen het kunnen dragen. Er werd zelfs een heuse pop-up aan gekoppeld in hartje Antwerpen.

Het concept sloeg duidelijk aan, al kampte het duo wel met wat logistieke problemen. Zo waren er tijdens de pop-up plots... wegenwerken in de straat. Iets wat uiteraard nefast is voor de verkoop.

Desondanks werd het een groot succes en dat smaakt duidelijk naar meer. De twee lieten al verstaan dat er sowieso nog een nieuwe collectie komt.

"Die mooie jongen van de sport"

De 'modesector' combineren ze naadloos met hun succesvolle carrière als actrice en sportanker. Zo is Lize momenteel ook te zien in de Streamz-reeks Single Bells. Waarbij iemand met kerst in aantocht op zoek gaat naar een lief. Aster zagen we dan weer in De Slimste Mens Ter Wereld.

De liefdesperikelen in de nieuwe serie deden Feryn ook terugdenken aan de tijd waarin ze Aster leerde kennen. Daarin werd vooral ook de rol van haar... zussen belangrijk. "Bij mij waren ze vooral benieuwd met wie ik zou thuiskomen. Ik heb hen wel betrokken bij dat proces. Ze wisten dat ik met die ‘mooie jongen van sport’ over en weer aan het sturen was. En na de eerste date heb ik hen ook meteen gebeld: oh my god, ik denk dat hij the one is.” De twee zijn ondertussen verloofd en hebben nog een heel mooie toekomst voor zicht.

Ziet u Aster graag bezig op televisie?

Meest recent

Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

30
30
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

17
17
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

43
43
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

88
88
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

141
141
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

55
55
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

208
208
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

52
52
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

146
146
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

202
202
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

539
539
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

778
778
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

227
227
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

330
330
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

61
61
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

700
700
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

144
144
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

181
181
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

1097
1097
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

354
354
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

374
374
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

259
259
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

547
547
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

705
705
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

267
267

Meer sportnieuws