Opvallende onthulling over Tom Waes komt naar buiten

382 stemmen
Opvallende onthulling over Tom Waes komt naar buiten

Royal Antwerp FC-supporter Tom Waes maakte een verschrikkelijk auto-ongeluk mee in Antwerpen. Het bekende TV-gezicht had echter te veel gedronken en reed zijn Porsche volledig in de vernieling. Buiten Waes zelf waren er geen andere betrokkenen. 

Tom Waes zelf werd zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. Daar wacht nu een revalidatie. Toch is de lichamelijke pijn niet het enige waar hij met zal moeten afrekenen, dat laat vriend Tim Van Aelst weten tijdens ‘De Tafel van Gert’.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Heel veel pijn

Tijdens het praatprogramma van Gert Verhulst laat Van Aelst zich uit over Tom Waes. Ze maakten samen onder meer 'Tomtesterom'. “Hij heeft veel pijn. Zoiets is heel pijnlijk. Hij is ook erg aangedaan. Ik heb daar wel grappen gemaakt.”

Van Aelst probeerde Waes op te beuren tijdens deze moeilijke tijden. “Hoeveel heb jij nu al overleefd? Ik denk dat ik ooit een krantenkop ga lezen: Tom Waes verslikt zich in perzik.' Dat hij dan zoiets niet zal overleven."

Erg aangedaan

De media is niet mals voor Waes die aldus dronken achter het stuur kroop. “Je mag niet vergeten dat Tom ook al een zwaar fietsongeval heeft gehad. Er zit wel wat ijzer in hem. Hij heeft zeker ook schuldbesef. Dit kan op termijn misschien een positieve wending krijgen.”

Vervolgens deed Van Aelst een opvallende onthulling. Waes volgt voorlopig niets van het nieuws. “Hij is nu aan het recupereren en volgt absoluut niets van het nieuws. Hij sluit zich af, en ik denk dat dat goed is.”

Vind jij dat Tom Waes té hard wordt aangepakt?

Meest recent

'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

0
0
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

7
7
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

30
30
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

43
43
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

156
156
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

58
58
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

21
21
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

50
50
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

125
125
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

254
254
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

27
27
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

180
180
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

34
34
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

351
351
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

483
483
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

385
385
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

702
702
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

255
255
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

364
364
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

178
178
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

598
598
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

658
658
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

459
459
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

695
695

Meer sportnieuws