Opvallende onthulling over Tom Waes komt naar buiten

door
Opvallende onthulling over Tom Waes komt naar buiten

Royal Antwerp FC-supporter Tom Waes maakte een verschrikkelijk auto-ongeluk mee in Antwerpen. Het bekende TV-gezicht had echter te veel gedronken en reed zijn Porsche volledig in de vernieling. Buiten Waes zelf waren er geen andere betrokkenen. 

Tom Waes zelf werd zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. Daar wacht nu een revalidatie. Toch is de lichamelijke pijn niet het enige waar hij met zal moeten afrekenen, dat laat vriend Tim Van Aelst weten tijdens ‘De Tafel van Gert’.

LEES OOK: Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Heel veel pijn

Tijdens het praatprogramma van Gert Verhulst laat Van Aelst zich uit over Tom Waes. Ze maakten samen onder meer 'Tomtesterom'. “Hij heeft veel pijn. Zoiets is heel pijnlijk. Hij is ook erg aangedaan. Ik heb daar wel grappen gemaakt.”

Van Aelst probeerde Waes op te beuren tijdens deze moeilijke tijden. “Hoeveel heb jij nu al overleefd? Ik denk dat ik ooit een krantenkop ga lezen: Tom Waes verslikt zich in perzik.' Dat hij dan zoiets niet zal overleven."

Erg aangedaan

De media is niet mals voor Waes die aldus dronken achter het stuur kroop. “Je mag niet vergeten dat Tom ook al een zwaar fietsongeval heeft gehad. Er zit wel wat ijzer in hem. Hij heeft zeker ook schuldbesef. Dit kan op termijn misschien een positieve wending krijgen.”

Vervolgens deed Van Aelst een opvallende onthulling. Waes volgt voorlopig niets van het nieuws. “Hij is nu aan het recupereren en volgt absoluut niets van het nieuws. Hij sluit zich af, en ik denk dat dat goed is.”

Vind jij dat Tom Waes té hard wordt aangepakt?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

26
26
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

131
131
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

182
182
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

36
36
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

208
208
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

107
107
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

106
106
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

191
191
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1232
1232
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

68
68
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

80
80
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

539
539
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

244
244
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

123
123
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

157
157
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

140
140
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

33
33
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1080
1080
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

134
134
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

64
64
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

402
402
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

904
904

Meer sportnieuws