Vandaag Inside: René van der Gijp verwerkt absolute mokerslag

door
Vandaag Inside: René van der Gijp verwerkt absolute mokerslag

Vandaag Inside staat vanavond in het teken van de 'goedheilige man'. Sinterklaas zal immers zijn opwachting maken en dat staat meestal synoniem voor... heel wat spektakel. In de marge van het programma viel er nu opmerkelijk nieuws te rapen, dat een pijnlijke nasmaak zal hebben bij René van der Gijp.

LEES OOK: Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

Gekibbel met scherpe messen

Vanavond maakt Marco Louwerens zijn opwachting als 'Sinterklaas'. De man was jarenlang 'de baas' van Genee, Van der Gijp en Derksen. Als er een interne ruzie is, die vaak op tv wordt uitgevochten, wordt hij nog altijd ingevlogen om de rust te doen herstellen.

En dat gekibbel was er weer meermaals de laatste maanden in het Nederlandse programma. Met Johan Derksen, René van der Gijp en presentator Wilfred Genee zijn er een paar kemphanen met een uitgesproken mening.

Van der gijp slikt stevig

Het levert de mannen soms hoongelach op maar toch levert het vooral sprankelende televisie. Dat bewijst ook een heel opmerkelijke verkiezing in Nederland.

De Media250 is een lijst met de meest invloedrijke mensen in de Nederlandse media. En dat levert verrassende resultaten op. Zo staat Johan Derksen momenteel op de vijfde plek, vorig jaar was dat zelfs nog twee plaatsen hoger.

Wilfred Genee stijgt naar plek 17. Gek genoeg is er zelfs bij de eerste 250 namen geen plaats voor... René van der Gijp. De ex-voetballer ziet dus zijn twee 'concurrenten' gloriëren in deze aparte verkiezing.

Wie van de heren ziet u het liefste bezig?

Meest recent

Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

12
12
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

167
167
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

184
184
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

60
60
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

120
120
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

72
72
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

255
255
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

90
90
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

226
226
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

802
802
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

237
237
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

78
78
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

133
133
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

97
97
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

68
68
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

142
142
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

747
747
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

478
478
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

436
436
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

185
185
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

284
284
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

496
496
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

601
601
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

128
128

Meer sportnieuws