Schoondochter Eddy Snelders komt met schrikbarend verhaal

1892
Schoondochter Eddy Snelders komt met schrikbarend verhaal

Het zijn al heftige tijden geweest voor de slachtoffers van Eddy Snelders en zeker ook zijn familie. De analist kwam in het oog van de storm te staan na feiten van exhibitionisme en voyeurisme en trok heel wat personen mee in de afgrond. Met schoondochter Nele Somers telt die familie overigens nog een 'BV' in de rangen, die deed nu een schrikbarend verhaal uit de doeken.

LEES OOK: Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

Knappe vrouw met sterke genen

Nele is de schoondochter van Eddy en al geruime tijd samen met Philippe Snelders, één van de zonen van de gevallen analist. De blondine werd in 2007 nog gekroond tot Miss Belgian Beauty 2008 en kende nadien een korte carrière in de media.

Nadien ging de dame aan de slag als gastdocente bij twee universiteiten en richtte in 2018 ook haar eigen advocatenkantoor (artes) op in Antwerpen.

"Het is verschrikkelijk"

In de zaak rond haar schoonvader komt Nele echter niet juridisch tussen (dat mag ook niet) maar ze getuigde in De Tafel van Gert op Play4 eind 2023 wel over de feiten. “Zoiets heeft een enorme impact. Wij zitten er natuurlijk al een beetje langer in dan het verhaal in de media is, maar het is gewoon verschrikkelijk”. Zo klonk het met veel emotie.

Nu was Nele zopas terug te gast bij Gert Verhulst en deed ze een hallucinant verhaal uit de doeken. Zo had Somers het lange tijd heel lastig op professioneel vlak. Nele kreeg te maken met zwaar pestgedrag, omwille van... haar bekendheid. "Het waren lastige vrouwen en mannen die samenspanden en opmerkingen maakten. Ik heb vaak gehuild", zo klonk het met de krop in de keel.

“Er is een fijne lijn tussen plagen en pesten. Ik heb wel heel erg aangevoeld dat ze het met kwade intenties deden.” Haar ontslag zou nadien volgen, al geeft Somers wel aan dat de pesterijen niet de enige reden waren voor die beslissing.

Denkt u dat Eddy Snelders zwaar gestraft zal worden?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

30
30
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

14
14
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

39
39
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

146
146
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

95
95
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

175
175
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

925
925
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

163
163
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

911
911
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

301
301
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws