Celine van Ouytsel en vriend opnieuw uit elkaar: dit is de reden

491 stemmen
Celine van Ouytsel en vriend opnieuw uit elkaar: dit is de reden

Celine Van Ouytsel maakte zopas nog een sprankelende doortocht in het Play-programma 'Over de Oceaan'. Daarin liet de voormalig Miss België zien dat ze heel wat in haar mars heeft. Privé gaat de blondine echter weer door een heel woelige storm.

LEES OOK: Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Storm op zee gevolgd door...

Van Ouytsel ging samen met onder meer Kat Kerkhofs en Steven Van Gucht de uitdaging aan om de oceaan over te steken met een zeilboot. Elk jaar levert dat mooie en hartverwarmende televisie op.

In het programma leren we Celine vooral kennen als een goedlachse dame die met iedereen goed overeen komt. Het kan de start zijn voor een nog intensievere mediacarrière, al is de voormalig Miss België ook al bijvoorbeeld te zien in De Tafel van Gert.

...privé-storm met orkaankracht 12

Privé ging Van Ouytsel al een paar keer door een zeer zware storm. Ze vond het geluk bij tandarts Andreas Bonne, die bleek echter meermaals een scheve schaats te hebben gereden. Toen Celine het nieuws ontdekte, werd de relatie prompt stopgezet.

Groot was dan ook de verbazing toen enige tijd geleden uitlekte dat de twee... toch weer samen waren. Sindsdien traden ze weinig als koppel naar buiten, in het programma 'Over de Oceaan' kwam Andreas nooit ter sprake.

En voor dat laatste is een goede reden: Dag Allemaal achterhaalde dat Celine en Andreas opnieuw uit mekaar zijn. Vermoedelijk een stevige klap voor de blondine, al wil ze het nieuws enkel bevestigen via haar management, maar geen verdere details geven. De twee zouden mekaar ook niet meer volgen op Instagram.

Is Celine één van de knapste en sympathiekste BV's?

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

15
15
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

15
15
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

26
26
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

148
148
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

474
474
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

63
63
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

419
419
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

188
188
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

504
504
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

474
474
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

472
472
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

343
343
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

181
181
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

569
569
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

259
259
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

981
981
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

644
644
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

462
462
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

731
731
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

294
294

Meer sportnieuws