Celine van Ouytsel en vriend opnieuw uit elkaar: dit is de reden

door
Celine van Ouytsel en vriend opnieuw uit elkaar: dit is de reden

Celine Van Ouytsel maakte zopas nog een sprankelende doortocht in het Play-programma 'Over de Oceaan'. Daarin liet de voormalig Miss België zien dat ze heel wat in haar mars heeft. Privé gaat de blondine echter weer door een heel woelige storm.

LEES OOK: Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

Storm op zee gevolgd door...

Van Ouytsel ging samen met onder meer Kat Kerkhofs en Steven Van Gucht de uitdaging aan om de oceaan over te steken met een zeilboot. Elk jaar levert dat mooie en hartverwarmende televisie op.

In het programma leren we Celine vooral kennen als een goedlachse dame die met iedereen goed overeen komt. Het kan de start zijn voor een nog intensievere mediacarrière, al is de voormalig Miss België ook al bijvoorbeeld te zien in De Tafel van Gert.

...privé-storm met orkaankracht 12

Privé ging Van Ouytsel al een paar keer door een zeer zware storm. Ze vond het geluk bij tandarts Andreas Bonne, die bleek echter meermaals een scheve schaats te hebben gereden. Toen Celine het nieuws ontdekte, werd de relatie prompt stopgezet.

Groot was dan ook de verbazing toen enige tijd geleden uitlekte dat de twee... toch weer samen waren. Sindsdien traden ze weinig als koppel naar buiten, in het programma 'Over de Oceaan' kwam Andreas nooit ter sprake.

En voor dat laatste is een goede reden: Dag Allemaal achterhaalde dat Celine en Andreas opnieuw uit mekaar zijn. Vermoedelijk een stevige klap voor de blondine, al wil ze het nieuws enkel bevestigen via haar management, maar geen verdere details geven. De twee zouden mekaar ook niet meer volgen op Instagram.

Is Celine één van de knapste en sympathiekste BV's?

Meest recent

'De Bruyne bezorgt Napoli eigenhandig nieuwe sterspeler'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

9
9
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

151
151
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

23
23
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

45
45
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

364
364
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

45
45
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

309
309
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

168
168
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

266
266
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

217
217
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

359
359
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

371
371
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

305
305
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

232
232
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

110
110
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

184
184
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

249
249
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

141
141
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1122
1122
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

85
85
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

102
102
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

541
541
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

137
137
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

44
44

Meer sportnieuws