Ongeval Tom Waes: Familie helpt leugens de wereld uit

door
Ongeval Tom Waes: Familie helpt leugens de wereld uit

Heel Vlaanderen schrok enorm toen het nieuws werd meegedeeld dat Tom Waes betrokken was bij een verkeersongeval in Antwerp. De immer geliefde presentator, en fan van Royal Antwerp FC, was zelfs even in levensgevaar. Gelukkig komen er steeds meer positieve geluiden naar buiten. De familie kwam nu met een verrassende update.

Waes reed met zijn oldtimer Porsche tegen een botsabsorbeerder. De schade was enorme en de 'Reizen Waes'-presentator verkeerde in levensgevaar. Zijn zoon werd uit Nederland zelfs met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Er werd toen gevreesd voor het leven van Waes.

LEES OOK: Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

Verschillende breuken

Ondertussen raakte meer nieuws bekend over de toestand van Waes. Volgens Het Laatste Nieuws werd hij een tijdje in kunstmatige coma gehouden, maar ondertussen zou hij al hebben kunnen praten met zijn familie op de afdeling intensieve zorgen. Dat is alvast positief nieuws. Gelukkig.

Volgens de krant zou Waes zijn bekken en enkele ribben hebben gebroken. Een rib zorgde voor een beschadigde long. Voor de geliefde Waes zal er ongetwijfeld een lange revalidatie aankomen. Maar iedereen is vooral zeer opgelucht dat hij dit zware ongeval heeft overleefd.

Contact met de familie

De VRT kwam gisteren ook met een persbericht. "Tom Waes is bij bewustzijn, ademt volledig zelfstandig en heeft zijn familie kunnen spreken. Hij stelt het, alles in acht genomen, goed en wordt verder verzorgd op de afdeling intensieve zorgen." Zijn familie gaf ook een reactie. “We hebben Tom kort kunnen spreken en vastpakken. Dat doet geweldig veel deugd. Wat een opluchting."

Nieuwe update schept duidelijkheid

Ondertussen kwam er een nieuwe update vanuit de familie-Waes en daarin werden wat misverstanden de wereld uitgeholpen. “Voor alle duidelijkheid en in tegenstelling tot eerdere berichtgeving, diende Tom niet gereanimeerd te worden, noch op de plaats van het ongeval, noch in het ziekenhuis". Zo klonk het verrassend, aangezien zowat alle media dit voor waar aannamen.

De dokters omschrijven de toestand van het VRT-gezicht momenteel als 'stabiel en buiten onmiddellijk levensgevaar'. Hij verblijft nog steeds op de dienst intensieve zorgen. "In de loop van de volgende dagen zal hij nog een orthopedische scan ondergaan om beter zicht te krijgen op de mogelijke breuken.” Zo blijft het onduidelijk wat exact de gevolgen zijn van de zware crash

De redactie van VoetbalNieuws wenst Tom Waes alvast een zeer spoedig herstel toe.

Zijn sommige media te snel met details over een ongeval te publiceren?

Meest recent

De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

31
31
Lammens is 'hot' in Engeland: paparazzi en doelen

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

31
31
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

20
20
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

36
36
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

53
53
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

34
34
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

21
21
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

138
138
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

210
210
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

65
65
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

249
249
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

215
215
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

140
140
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

69
69
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

43
43
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

167
167
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

77
77
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

243
243
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

199
199
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

315
315
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

160
160
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

273
273
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

182
182

Meer sportnieuws