Ongeval Tom Waes: Familie helpt leugens de wereld uit

400 stemmen
Ongeval Tom Waes: Familie helpt leugens de wereld uit

Heel Vlaanderen schrok enorm toen het nieuws werd meegedeeld dat Tom Waes betrokken was bij een verkeersongeval in Antwerp. De immer geliefde presentator, en fan van Royal Antwerp FC, was zelfs even in levensgevaar. Gelukkig komen er steeds meer positieve geluiden naar buiten. De familie kwam nu met een verrassende update.

Waes reed met zijn oldtimer Porsche tegen een botsabsorbeerder. De schade was enorme en de 'Reizen Waes'-presentator verkeerde in levensgevaar. Zijn zoon werd uit Nederland zelfs met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Er werd toen gevreesd voor het leven van Waes.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Verschillende breuken

Ondertussen raakte meer nieuws bekend over de toestand van Waes. Volgens Het Laatste Nieuws werd hij een tijdje in kunstmatige coma gehouden, maar ondertussen zou hij al hebben kunnen praten met zijn familie op de afdeling intensieve zorgen. Dat is alvast positief nieuws. Gelukkig.

Volgens de krant zou Waes zijn bekken en enkele ribben hebben gebroken. Een rib zorgde voor een beschadigde long. Voor de geliefde Waes zal er ongetwijfeld een lange revalidatie aankomen. Maar iedereen is vooral zeer opgelucht dat hij dit zware ongeval heeft overleefd.

Contact met de familie

De VRT kwam gisteren ook met een persbericht. "Tom Waes is bij bewustzijn, ademt volledig zelfstandig en heeft zijn familie kunnen spreken. Hij stelt het, alles in acht genomen, goed en wordt verder verzorgd op de afdeling intensieve zorgen." Zijn familie gaf ook een reactie. “We hebben Tom kort kunnen spreken en vastpakken. Dat doet geweldig veel deugd. Wat een opluchting."

Nieuwe update schept duidelijkheid

Ondertussen kwam er een nieuwe update vanuit de familie-Waes en daarin werden wat misverstanden de wereld uitgeholpen. “Voor alle duidelijkheid en in tegenstelling tot eerdere berichtgeving, diende Tom niet gereanimeerd te worden, noch op de plaats van het ongeval, noch in het ziekenhuis". Zo klonk het verrassend, aangezien zowat alle media dit voor waar aannamen.

De dokters omschrijven de toestand van het VRT-gezicht momenteel als 'stabiel en buiten onmiddellijk levensgevaar'. Hij verblijft nog steeds op de dienst intensieve zorgen. "In de loop van de volgende dagen zal hij nog een orthopedische scan ondergaan om beter zicht te krijgen op de mogelijke breuken.” Zo blijft het onduidelijk wat exact de gevolgen zijn van de zware crash

De redactie van VoetbalNieuws wenst Tom Waes alvast een zeer spoedig herstel toe.

Zijn sommige media te snel met details over een ongeval te publiceren?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

86
86
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

23
23
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

74
74
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

110
110
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

141
141
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

162
162
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

239
239
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

765
765
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

518
518
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

378
378
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

691
691
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

519
519
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2183
2183
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws