Italiaans tranendal voor Wullaert: 'Vriend neemt drastisch besluit'

door
Italiaans tranendal voor Wullaert: 'Vriend neemt drastisch besluit'

Oekraïne is vanavond (en in de terugwedstrijd) de laatste tegenstander die nog tussen de Red Flames en een 3e EK op een rij staat. Falen is daarbij geen optie voor de Belgische voetbalvrouwen, dat beseft ook boegbeeld Tessa Wullaert. De topschutter schetste in een interview voorafgaand een onthutsend beeld van haar passage in Italië.

LEES OOK: Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Doelpuntenmachine aardt slecht in Italië

Wullaert staat al jarenlang garant voor een karrenvracht aan doelpunten. Zowel in clubverband als bij de Red Flames is ze doorgaans de absolute sterkhouder van de ploeg. Vorig jaar maakte Wullaert nog het mooie weer in Nederland, waar ze bij Fortuna topschutter werd van de competitie.

Deze zomer kwam er een absolute toptransfer richting Italië, waar Tessa zich opnieuw snel integreerde en opnieuw aan de lopende band de netten doet trillen. In ondertussen 10 gespeelde wedstrijden was ze goed voor 5 doelpunten en één assist.

Horror-accommodaties

Toch is het niet allemaal rozengeur en maneschijn bij Inter, zo geeft de Red Flame toe in een interview bij HLN. "De accommodaties zijn op z’n Italiaans, redelijk oud. Niet wat ik gewend was in Duitsland of Engeland. Het straalt wel geschiedenis uit, dus als je daarvan houdt, is het best cool. Maar veel terreinen liggen er niet goed bij, wat niet in het voordeel is van technische speelsters zoals ik.”

"Mathi wil het gewoon niet"

Wullaert zit momenteel alleen in Italië, al komen familie en vriend Mathi regelmatig over en weer. Toch kampt de Red Flame met heel wat heimwee, mede door de 'Spartaanse' omstandigheden bij Inter.

Een aantal jaren geleden gingen Tessa en Mathi (Mathias Deveugele) al eens samen naar Manchester, niet het beste idee zo bleek. "Toen stonden we echt op het punt van: gaan we samen verder of niet? Vandaar dat hij nu resoluut ‘neen’ zei. Mathi wil z’n eigen ding doen, hij wil daar niet gewoon zitten." 

Bij Inter is het thema 'mentaal welzijn' sowieso eentje dat weinig aan bod komt. "In Italië heerst echt nog wel de cultuur van: trainen, trainen, trainen. Mentaal welzijn, dat kennen ze er precies niet: deal with it. Het individuele verhaal is een moeilijk gegeven", iets waar Wullaert het heel moeilijk mee heeft. Komt er al snel een terugkeer naar de Belgische of Nederlandse velden?

Heeft ze reden tot klagen?

Meest recent

Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

75
75
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

292
292
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

434
434
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

463
463
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

168
168
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

278
278
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

584
584
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

157
157
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

632
632
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

451
451
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

2453
2453
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

257
257
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

119
119
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

432
432
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

134
134
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

119
119
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

482
482
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

403
403
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

384
384
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

1242
1242
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

428
428
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

50
50
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

200
200
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

220
220
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

235
235

Meer sportnieuws