Belgisch dartssucces zwelt aan: Nieuw duel KV-Antwerp op komst?

door
Belgisch dartssucces zwelt aan: Nieuw duel KV-Antwerp op komst?

Het najaar is stilaan aan het uitgroeien tot één groot succes voor het Belgische darts. Mike De Decker won enkele weken geleden zijn eerste major, in datzelfde toernooi haalde Dimitri Van den Bergh de halve finales. Opnieuw kunnen we reikhalzend uitkijken naar een potentieel heerlijke hap.

Wereld verandert voor The Real Deal

Mike De Decker beleefde goed een maand geleden een echte jongensdroom. Met de World Grand Prix won hij totaal onverwacht zijn eerste major. De Mechelaar bulkt al jaren van het talent maar op de TV-toernooien kwam het er daarvoor minder uit. 

Alles veranderde echter sindsdien. The Real Deal blijft imponeren op het grote podium en kwalificeerde zich op de Grand Slam, opnieuw één van de majors, wederom voor de volgende ronde. In dit TV-toernooi wordt er in een uniek format eerst in poules van 4 gespeeld. De eerste twee mogen richting de 1/8ste finales.

De Decker nam het in een 'do or die duel' gisterenavond op tegen voormalig wereldkampioen Michael Smith. Iemand die de Mechelaar wel ligt, in de vorige duels nam hij vaak de maat van de Engelsman. Gisteren was The Real Deal helemaal ontketend, met maar liefst 5-0 werd de vloer aangeveegd met Smith.

Smullen van Rood-Geel tegen Rood-Wit?

En ook Dimitri Van den Bergh was eerder op de avond succesvol. Hij haalde het met 5-1 van Keane Barry, zo mag The Dreammaker als tweede in zijn poule mee naar de volgende ronde. Zijn er niet meer bij: wereldkampioen Luke Humphries, Michael van Gerwen en Dave Chisnall.

De winnaar uit de poule van VDB treft nu... Mike De Decker. En dat is niemand minder dan rastalent Luke Littler. The Dreammaker zelf neemt het dan weer op tegen Jermaine Wattimena, nog finalist op de vorige major. Bij winst van beiden treffen ze mekaar in de kwartfinales. Krijgen we opnieuw een duel tussen KV Mechelen (De Decker) en Antwerp (Dimitri Van den Bergh)?

Wie gaat er winnen in de 1/8ste finales?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

58
58
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

79
79
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

112
112
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

102
102
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

75
75
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

217
217
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

333
333
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

79
79
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

525
525
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

270
270
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

407
407
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

95
95
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

88
88
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

294
294
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws