Belgisch dartssucces zwelt aan: Nieuw duel KV-Antwerp op komst?

door
Belgisch dartssucces zwelt aan: Nieuw duel KV-Antwerp op komst?

Het najaar is stilaan aan het uitgroeien tot één groot succes voor het Belgische darts. Mike De Decker won enkele weken geleden zijn eerste major, in datzelfde toernooi haalde Dimitri Van den Bergh de halve finales. Opnieuw kunnen we reikhalzend uitkijken naar een potentieel heerlijke hap.

LEES OOK: Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Wereld verandert voor The Real Deal

Mike De Decker beleefde goed een maand geleden een echte jongensdroom. Met de World Grand Prix won hij totaal onverwacht zijn eerste major. De Mechelaar bulkt al jaren van het talent maar op de TV-toernooien kwam het er daarvoor minder uit. 

Alles veranderde echter sindsdien. The Real Deal blijft imponeren op het grote podium en kwalificeerde zich op de Grand Slam, opnieuw één van de majors, wederom voor de volgende ronde. In dit TV-toernooi wordt er in een uniek format eerst in poules van 4 gespeeld. De eerste twee mogen richting de 1/8ste finales.

De Decker nam het in een 'do or die duel' gisterenavond op tegen voormalig wereldkampioen Michael Smith. Iemand die de Mechelaar wel ligt, in de vorige duels nam hij vaak de maat van de Engelsman. Gisteren was The Real Deal helemaal ontketend, met maar liefst 5-0 werd de vloer aangeveegd met Smith.

Smullen van Rood-Geel tegen Rood-Wit?

En ook Dimitri Van den Bergh was eerder op de avond succesvol. Hij haalde het met 5-1 van Keane Barry, zo mag The Dreammaker als tweede in zijn poule mee naar de volgende ronde. Zijn er niet meer bij: wereldkampioen Luke Humphries, Michael van Gerwen en Dave Chisnall.

De winnaar uit de poule van VDB treft nu... Mike De Decker. En dat is niemand minder dan rastalent Luke Littler. The Dreammaker zelf neemt het dan weer op tegen Jermaine Wattimena, nog finalist op de vorige major. Bij winst van beiden treffen ze mekaar in de kwartfinales. Krijgen we opnieuw een duel tussen KV Mechelen (De Decker) en Antwerp (Dimitri Van den Bergh)?

Wie gaat er winnen in de 1/8ste finales?

Meest recent

Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

22
22
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

46
46
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

51
51
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

5
5
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

21
21
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

51
51
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

145
145
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

43
43
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

360
360
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

35
35
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

217
217
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

48
48
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

43
43
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

58
58
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

260
260
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

79
79
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

34
34
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

223
223
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

155
155
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

264
264
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

99
99
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

69
69
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

449
449
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

157
157
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

191
191

Meer sportnieuws