Belgisch dartssucces zwelt aan: Nieuw duel KV-Antwerp op komst?

door
Belgisch dartssucces zwelt aan: Nieuw duel KV-Antwerp op komst?

Het najaar is stilaan aan het uitgroeien tot één groot succes voor het Belgische darts. Mike De Decker won enkele weken geleden zijn eerste major, in datzelfde toernooi haalde Dimitri Van den Bergh de halve finales. Opnieuw kunnen we reikhalzend uitkijken naar een potentieel heerlijke hap.

Wereld verandert voor The Real Deal

Mike De Decker beleefde goed een maand geleden een echte jongensdroom. Met de World Grand Prix won hij totaal onverwacht zijn eerste major. De Mechelaar bulkt al jaren van het talent maar op de TV-toernooien kwam het er daarvoor minder uit. 

Alles veranderde echter sindsdien. The Real Deal blijft imponeren op het grote podium en kwalificeerde zich op de Grand Slam, opnieuw één van de majors, wederom voor de volgende ronde. In dit TV-toernooi wordt er in een uniek format eerst in poules van 4 gespeeld. De eerste twee mogen richting de 1/8ste finales.

De Decker nam het in een 'do or die duel' gisterenavond op tegen voormalig wereldkampioen Michael Smith. Iemand die de Mechelaar wel ligt, in de vorige duels nam hij vaak de maat van de Engelsman. Gisteren was The Real Deal helemaal ontketend, met maar liefst 5-0 werd de vloer aangeveegd met Smith.

Smullen van Rood-Geel tegen Rood-Wit?

En ook Dimitri Van den Bergh was eerder op de avond succesvol. Hij haalde het met 5-1 van Keane Barry, zo mag The Dreammaker als tweede in zijn poule mee naar de volgende ronde. Zijn er niet meer bij: wereldkampioen Luke Humphries, Michael van Gerwen en Dave Chisnall.

De winnaar uit de poule van VDB treft nu... Mike De Decker. En dat is niemand minder dan rastalent Luke Littler. The Dreammaker zelf neemt het dan weer op tegen Jermaine Wattimena, nog finalist op de vorige major. Bij winst van beiden treffen ze mekaar in de kwartfinales. Krijgen we opnieuw een duel tussen KV Mechelen (De Decker) en Antwerp (Dimitri Van den Bergh)?

Wie gaat er winnen in de 1/8ste finales?

Meest recent

RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

2
2
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

30
30
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

72
72
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

30
30
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

177
177
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

63
63
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

54
54
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

81
81
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

147
147
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

312
312
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

72
72
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

140
140
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

403
403
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

328
328
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

531
531
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

450
450
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

436
436
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

176
176
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

437
437

Meer sportnieuws