Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

door
Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

Voor Caroline Vereenooghe stortte een stuk van haar wereld in, tijdens een drukke zomer. Het nieuws lekte immers uit dat ze uit mekaar is met Karl Vannieuwkerke. Het duo heeft twee kinderen samen, waarvan de jongste nog maar een paar maanden oud was. Caroline slaat nu keihard terug.

LEES OOK: Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

Liefde spat uit mekaar

Met Jack en Odile hebben Caroline en Karl twee kindjes, ze deelden ook professioneel veel samen door hun project 'Vive la Vie'. Het was een kledingproject rond het immer populaire Vive le Vélo, de wielertalkshow die door Karl wordt gepresenteerd.

Het kwam als een verrassing dat hun relatie gedaan was, enkele maanden geleden. Meteen werd Vannieuwkerke in de gespecialiseerde pers gekoppeld aan een nieuwe vrouw, de 31-jarige Tine Maertens. Een lokale CD&V politica en iemand die net zoals Karl tennist.

Terugkeer naar oude liefde

Over het liefdesleven van Caroline is weinig geweten, over haar passies des te meer. De blondine stapt nu in een totaal nieuw bedrijf: Intibio. Van Vive la Vie blijft ze aandeelhouder maar er werd een nieuwe investeerder geworden.

De ex van Karl Vannieuwkerke wordt CEO van de start-up, die handelt in medicijnen voor paarden. Iets wat Caroline nauw aan het hart ligt, van opleiding is ze immers dierenarts en ze heeft een enorme liefde voor paarden.

"Het helpt echt niet"

In een openhartig gesprek met Het Nieuwsblad kijkt ze terug op een 'pittig' jaar. “Ik ben een alleenstaande moeder. Mijn zoontjes zijn vijf en een jaar oud. De jongste slaapt nog altijd niet door. Maar het helpt niet om bij de pakken te blijven zitten. Net zoals mijn broers en zus heb ik een grote veerkracht, te danken aan onze opvoeding. De bladzijde omslaan en doorgaan, dat is wat ik heb meegekregen.” De daad bij het woord gevoegd dus.

Begrijpt u dat Vannieuwkerke zijn pas bevallen vrouw verliet?

Meest recent

Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

15
15
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

71
71
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

52
52
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

232
232
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

76
76
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

49
49
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

71
71
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

25
25
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

107
107
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

213
213
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

434
434
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

153
153
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

131
131
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

34
34
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

73
73
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

273
273
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

87
87
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

210
210
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

309
309
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

179
179
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

595
595
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

25
25
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

123
123
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

178
178

Meer sportnieuws