Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

door
Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

Voor Caroline Vereenooghe stortte een stuk van haar wereld in, tijdens een drukke zomer. Het nieuws lekte immers uit dat ze uit mekaar is met Karl Vannieuwkerke. Het duo heeft twee kinderen samen, waarvan de jongste nog maar een paar maanden oud was. Caroline slaat nu keihard terug.

LEES OOK: Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Liefde spat uit mekaar

Met Jack en Odile hebben Caroline en Karl twee kindjes, ze deelden ook professioneel veel samen door hun project 'Vive la Vie'. Het was een kledingproject rond het immer populaire Vive le Vélo, de wielertalkshow die door Karl wordt gepresenteerd.

Het kwam als een verrassing dat hun relatie gedaan was, enkele maanden geleden. Meteen werd Vannieuwkerke in de gespecialiseerde pers gekoppeld aan een nieuwe vrouw, de 31-jarige Tine Maertens. Een lokale CD&V politica en iemand die net zoals Karl tennist.

Terugkeer naar oude liefde

Over het liefdesleven van Caroline is weinig geweten, over haar passies des te meer. De blondine stapt nu in een totaal nieuw bedrijf: Intibio. Van Vive la Vie blijft ze aandeelhouder maar er werd een nieuwe investeerder geworden.

De ex van Karl Vannieuwkerke wordt CEO van de start-up, die handelt in medicijnen voor paarden. Iets wat Caroline nauw aan het hart ligt, van opleiding is ze immers dierenarts en ze heeft een enorme liefde voor paarden.

"Het helpt echt niet"

In een openhartig gesprek met Het Nieuwsblad kijkt ze terug op een 'pittig' jaar. “Ik ben een alleenstaande moeder. Mijn zoontjes zijn vijf en een jaar oud. De jongste slaapt nog altijd niet door. Maar het helpt niet om bij de pakken te blijven zitten. Net zoals mijn broers en zus heb ik een grote veerkracht, te danken aan onze opvoeding. De bladzijde omslaan en doorgaan, dat is wat ik heb meegekregen.” De daad bij het woord gevoegd dus.

Begrijpt u dat Vannieuwkerke zijn pas bevallen vrouw verliet?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

15
15
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

73
73
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

28
28
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

203
203
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

183
183
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

106
106
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

24
24
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

279
279
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

192
192
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

136
136
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

257
257
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

271
271
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

252
252
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

438
438
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

258
258
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

397
397
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

661
661

Meer sportnieuws