Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

door
Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

Voor Caroline Vereenooghe stortte een stuk van haar wereld in, tijdens een drukke zomer. Het nieuws lekte immers uit dat ze uit mekaar is met Karl Vannieuwkerke. Het duo heeft twee kinderen samen, waarvan de jongste nog maar een paar maanden oud was. Caroline slaat nu keihard terug.

LEES OOK: Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Liefde spat uit mekaar

Met Jack en Odile hebben Caroline en Karl twee kindjes, ze deelden ook professioneel veel samen door hun project 'Vive la Vie'. Het was een kledingproject rond het immer populaire Vive le Vélo, de wielertalkshow die door Karl wordt gepresenteerd.

Het kwam als een verrassing dat hun relatie gedaan was, enkele maanden geleden. Meteen werd Vannieuwkerke in de gespecialiseerde pers gekoppeld aan een nieuwe vrouw, de 31-jarige Tine Maertens. Een lokale CD&V politica en iemand die net zoals Karl tennist.

Terugkeer naar oude liefde

Over het liefdesleven van Caroline is weinig geweten, over haar passies des te meer. De blondine stapt nu in een totaal nieuw bedrijf: Intibio. Van Vive la Vie blijft ze aandeelhouder maar er werd een nieuwe investeerder geworden.

De ex van Karl Vannieuwkerke wordt CEO van de start-up, die handelt in medicijnen voor paarden. Iets wat Caroline nauw aan het hart ligt, van opleiding is ze immers dierenarts en ze heeft een enorme liefde voor paarden.

"Het helpt echt niet"

In een openhartig gesprek met Het Nieuwsblad kijkt ze terug op een 'pittig' jaar. “Ik ben een alleenstaande moeder. Mijn zoontjes zijn vijf en een jaar oud. De jongste slaapt nog altijd niet door. Maar het helpt niet om bij de pakken te blijven zitten. Net zoals mijn broers en zus heb ik een grote veerkracht, te danken aan onze opvoeding. De bladzijde omslaan en doorgaan, dat is wat ik heb meegekregen.” De daad bij het woord gevoegd dus.

Begrijpt u dat Vannieuwkerke zijn pas bevallen vrouw verliet?

Meest recent

Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

18
18
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

9
9
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

116
116
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

99
99
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

107
107
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

73
73
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

288
288
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

147
147
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

136
136
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

384
384
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

135
135
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

146
146
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

253
253
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

248
248
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

320
320
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

131
131
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

116
116
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

271
271
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

43
43
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

182
182
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

121
121
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

346
346

Meer sportnieuws