Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

door
Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

Voor Caroline Vereenooghe stortte een stuk van haar wereld in, tijdens een drukke zomer. Het nieuws lekte immers uit dat ze uit mekaar is met Karl Vannieuwkerke. Het duo heeft twee kinderen samen, waarvan de jongste nog maar een paar maanden oud was. Caroline slaat nu keihard terug.

LEES OOK: Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Liefde spat uit mekaar

Met Jack en Odile hebben Caroline en Karl twee kindjes, ze deelden ook professioneel veel samen door hun project 'Vive la Vie'. Het was een kledingproject rond het immer populaire Vive le Vélo, de wielertalkshow die door Karl wordt gepresenteerd.

Het kwam als een verrassing dat hun relatie gedaan was, enkele maanden geleden. Meteen werd Vannieuwkerke in de gespecialiseerde pers gekoppeld aan een nieuwe vrouw, de 31-jarige Tine Maertens. Een lokale CD&V politica en iemand die net zoals Karl tennist.

Terugkeer naar oude liefde

Over het liefdesleven van Caroline is weinig geweten, over haar passies des te meer. De blondine stapt nu in een totaal nieuw bedrijf: Intibio. Van Vive la Vie blijft ze aandeelhouder maar er werd een nieuwe investeerder geworden.

De ex van Karl Vannieuwkerke wordt CEO van de start-up, die handelt in medicijnen voor paarden. Iets wat Caroline nauw aan het hart ligt, van opleiding is ze immers dierenarts en ze heeft een enorme liefde voor paarden.

"Het helpt echt niet"

In een openhartig gesprek met Het Nieuwsblad kijkt ze terug op een 'pittig' jaar. “Ik ben een alleenstaande moeder. Mijn zoontjes zijn vijf en een jaar oud. De jongste slaapt nog altijd niet door. Maar het helpt niet om bij de pakken te blijven zitten. Net zoals mijn broers en zus heb ik een grote veerkracht, te danken aan onze opvoeding. De bladzijde omslaan en doorgaan, dat is wat ik heb meegekregen.” De daad bij het woord gevoegd dus.

Begrijpt u dat Vannieuwkerke zijn pas bevallen vrouw verliet?

Meest recent

'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

19
19
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

67
67
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

48
48
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

68
68
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

19
19
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

47
47
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

94
94
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

43
43
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

179
179
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

74
74
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

169
169
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

122
122
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

76
76
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

80
80
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

340
340
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

394
394
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

360
360
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

257
257

Meer sportnieuws