Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

door
Ex Karl Vannieuwkerke slaat hard terug: 'Oude liefde gevonden'

Voor Caroline Vereenooghe stortte een stuk van haar wereld in, tijdens een drukke zomer. Het nieuws lekte immers uit dat ze uit mekaar is met Karl Vannieuwkerke. Het duo heeft twee kinderen samen, waarvan de jongste nog maar een paar maanden oud was. Caroline slaat nu keihard terug.

LEES OOK: Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Liefde spat uit mekaar

Met Jack en Odile hebben Caroline en Karl twee kindjes, ze deelden ook professioneel veel samen door hun project 'Vive la Vie'. Het was een kledingproject rond het immer populaire Vive le Vélo, de wielertalkshow die door Karl wordt gepresenteerd.

Het kwam als een verrassing dat hun relatie gedaan was, enkele maanden geleden. Meteen werd Vannieuwkerke in de gespecialiseerde pers gekoppeld aan een nieuwe vrouw, de 31-jarige Tine Maertens. Een lokale CD&V politica en iemand die net zoals Karl tennist.

Terugkeer naar oude liefde

Over het liefdesleven van Caroline is weinig geweten, over haar passies des te meer. De blondine stapt nu in een totaal nieuw bedrijf: Intibio. Van Vive la Vie blijft ze aandeelhouder maar er werd een nieuwe investeerder geworden.

De ex van Karl Vannieuwkerke wordt CEO van de start-up, die handelt in medicijnen voor paarden. Iets wat Caroline nauw aan het hart ligt, van opleiding is ze immers dierenarts en ze heeft een enorme liefde voor paarden.

"Het helpt echt niet"

In een openhartig gesprek met Het Nieuwsblad kijkt ze terug op een 'pittig' jaar. “Ik ben een alleenstaande moeder. Mijn zoontjes zijn vijf en een jaar oud. De jongste slaapt nog altijd niet door. Maar het helpt niet om bij de pakken te blijven zitten. Net zoals mijn broers en zus heb ik een grote veerkracht, te danken aan onze opvoeding. De bladzijde omslaan en doorgaan, dat is wat ik heb meegekregen.” De daad bij het woord gevoegd dus.

Begrijpt u dat Vannieuwkerke zijn pas bevallen vrouw verliet?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

124
124
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

46
46
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

21
21
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

29
29
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

273
273
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

45
45
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

387
387
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

188
188
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

350
350
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

325
325
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

324
324
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1245
1245
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

418
418
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

705
705
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

317
317
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

405
405
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1003
1003
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

464
464
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

482
482
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

94
94
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

356
356
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

144
144
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

129
129
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws