Johan Derksen zet 'dorpsidioot' Joost Klein volledig voor schut

door
Johan Derksen zet 'dorpsidioot' Joost Klein volledig voor schut

Johan Derksen en Joost Klein, de twee zouden als duo mogelijk niet misstaan op een songfestival. De Nederlandse analist zullen we echter vermoedelijk niet al te vaak samen zien met de zanger, in het programma Vandaag Inside haalde Derksen snoeihard uit richting zijn landgenoot.

LEES OOK: Derksen sneert: ‘Media smullen ziekelijk van Borsato-zaak’

Forfait na agressief gedrag

Joost Klein maakte het afgelopen jaar furore in Nederland en ver daarbuiten. De zanger zou deelnemen aan het songfestival maar werd vlak voor de finale uitgesloten vanwege... wangedrag.

In een onbewaakt moment zou onze Noorderbuur 'een dreigende beweging gemaakt hebben naar een cameravrouw'. De EBU (de organisatie die het songfestival organiseert) nam de controversiële beslissing om Klein ook meteen uit het zangfestijn te zetten. 

Nederland twijfelde lang om nog deel te nemen aan het komende eurovisiesongfestival maar zal toch terug een kandidaat sturen. Dat zal zeker niet Joost Klein zelf zijn. Die zou naar eigen zeggen zelf de stekker getrokken hebben uit een mogelijke deelname.

"Het is gewoon een afwijking"

In het programma Vandaag Inside had ook Johan Derksen een duidelijke mening over Klein en die was op zijn zachtst gezegd niet zo 'amicaal'. "Kijk, Nederland maakt zich druk over een combinatie van een dorpsidoot en een gek. En die heeft een kutliedje geschreven en misdraagt zich en daar maakt heel Nederland zich dan druk om. Want we moeten namelijk revanche nemen. Maar we moeten die snijboom helemaal niet meer daarheen sturen.” Aldus onze Noorderbuur met een vleugje sarcasme.

En de Nederlandse analist ging nog een stapje verder toen Genee het opnam voor Klein en aangaf dat aan iedereen wel een 'hoekje af' is. " Dat is geen randje, maar een afwijking. Dat is wat hij heeft”, zo klonk het onomwonden bij Derksen.

Heeft Derksen gelijk met zijn harde mening over Klein?

Meest recent

Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

366
366
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

147
147
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

1183
1183
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

3096
3096
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

560
560
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

267
267
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

198
198
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

413
413
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

233
233
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

72
72
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

275
275
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

29
29
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

452
452
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

396
396
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1255
1255
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

157
157
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

177
177
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

30
30
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1483
1483
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

417
417
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

155
155
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

296
296
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

237
237
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

162
162
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

169
169

Meer sportnieuws