Komt De Mol in gevaar? Gilles De Coster: "Er is grote paniek"

door
Komt De Mol in gevaar? Gilles De Coster:

In de voetbalwereld zien we Gilles De Coster vaak opduiken in programma's van Play Sports en uiteraard ook in de populaire podcast 90 Minutes. Met De Mol heeft hij echter goud in handen, al is het nog de vraag of dat dit seizoen echt gaat blinken?

LEES OOK: BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Unieke band met Filip Joos

Veel voetballiefhebbers waren enorm blij dat Gilles De Coster werd aangewezen als nieuwe host van 90 Minutes. Daar fileert Gilles elke week de voetbalactualiteit, doorgaans vergezeld door Filip Joos, Tuur Dierckx en Daan Heymans. Met Joris Brys staat er een 'reservehost' klaar als De Coster weg is voor andere verplichtingen, doorgaans voor... De Mol.

Vurige liefde en uitgekomen droom

Op familiaal vlak vormde De Coster (43) jarenlang een koppel met radiostem Linde Merckpoel. Na ruim 10 jaar ging het koppel in 2017 definitief uit mekaar. Het zorgde voor een kleine schokgolf door Vlaanderen.

Gilles vond echter snel terug de liefde bij de 29-jarige Flo. Het duo zou in 2021 ook, in alle discretie, in het huwelijksbootje treden. Sindsdien waren er wilde plannen:  “Ik weet op dit moment nog niet hoe, waar of wanneer, maar ik hou heel veel van kinderen en zou inderdaad ooit graag vader worden. Ik vind het echt zalig om met mijn petekindje en nichtjes te spelen. Je krijgt daar ook zoveel van terug.”

Paniek in de tent

Het dertiende seizoen van De Mol is momenteel volop in productie, al loopt dat niet van een leien dakje. Zo schetste De Coster bij Radio Nostalgie een... alarmerend beeld van het programma.

“We zitten momenteel in de paniekfase: zal het wel goed genoeg zijn? Er moet nog zoveel afgewerkt worden, er zijn zoveel twijfels... maar daar belanden we elk jaar in”, aldus Gilles bij de radiozender. De verwachting is dat het programma er uiteraard gewoon komt, vermoedelijk binnen dit en een paar maanden.

Wat is uw mening over Gilles De Coster?

Meest recent

Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

8
8
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

17
17
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

211
211
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

225
225
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

246
246
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

258
258
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

190
190
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

323
323
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

358
358
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

355
355
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

142
142
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

206
206
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

114
114
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

342
342
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

168
168
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

210
210
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

157
157
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

513
513
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

86
86
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

177
177
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

266
266
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

93
93

Meer sportnieuws