Komt De Mol in gevaar? Gilles De Coster: "Er is grote paniek"

door
Komt De Mol in gevaar? Gilles De Coster:

In de voetbalwereld zien we Gilles De Coster vaak opduiken in programma's van Play Sports en uiteraard ook in de populaire podcast 90 Minutes. Met De Mol heeft hij echter goud in handen, al is het nog de vraag of dat dit seizoen echt gaat blinken?

LEES OOK: Brusselmans vs Van Gucht: woordenoorlog escaleert helemaal

Unieke band met Filip Joos

Veel voetballiefhebbers waren enorm blij dat Gilles De Coster werd aangewezen als nieuwe host van 90 Minutes. Daar fileert Gilles elke week de voetbalactualiteit, doorgaans vergezeld door Filip Joos, Tuur Dierckx en Daan Heymans. Met Joris Brys staat er een 'reservehost' klaar als De Coster weg is voor andere verplichtingen, doorgaans voor... De Mol.

Vurige liefde en uitgekomen droom

Op familiaal vlak vormde De Coster (43) jarenlang een koppel met radiostem Linde Merckpoel. Na ruim 10 jaar ging het koppel in 2017 definitief uit mekaar. Het zorgde voor een kleine schokgolf door Vlaanderen.

Gilles vond echter snel terug de liefde bij de 29-jarige Flo. Het duo zou in 2021 ook, in alle discretie, in het huwelijksbootje treden. Sindsdien waren er wilde plannen:  “Ik weet op dit moment nog niet hoe, waar of wanneer, maar ik hou heel veel van kinderen en zou inderdaad ooit graag vader worden. Ik vind het echt zalig om met mijn petekindje en nichtjes te spelen. Je krijgt daar ook zoveel van terug.”

Paniek in de tent

Het dertiende seizoen van De Mol is momenteel volop in productie, al loopt dat niet van een leien dakje. Zo schetste De Coster bij Radio Nostalgie een... alarmerend beeld van het programma.

“We zitten momenteel in de paniekfase: zal het wel goed genoeg zijn? Er moet nog zoveel afgewerkt worden, er zijn zoveel twijfels... maar daar belanden we elk jaar in”, aldus Gilles bij de radiozender. De verwachting is dat het programma er uiteraard gewoon komt, vermoedelijk binnen dit en een paar maanden.

Wat is uw mening over Gilles De Coster?

Meest recent

Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over Oosting

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

1
1
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

59
59
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

50
50
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

52
52
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

118
118
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

117
117
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

116
116
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

179
179
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

61
61
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

79
79
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

54
54
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

406
406
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

117
117
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

287
287
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

526
526
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

409
409
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

100
100
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

250
250
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

168
168
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

305
305
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

342
342
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

330
330
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

364
364
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

221
221
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

151
151

Meer sportnieuws