Annelien Coorevits haalt in interview snoeihard uit naar Deschacht

door
Annelien Coorevits haalt in interview snoeihard uit naar Deschacht

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een knap 'showbizzkoppel'. De voormalig Miss België en de ex-voetballer zijn ondertussen al enkele jaren uit mekaar. In een spraakmakend interview deelde Annelien nu enkele sneren uit naar haar ex.

LEES OOK: Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

Schok in voetbalwereld

Het zijn niet de gemakkelijkste jaren geweest voor Annelien Coorevits. De blondine was lange tijd samen met Anderlecht-voetballer Olivier Deschacht maar aan hun relatie kwam pijnlijk een einde in 2019. Dat liet heel diepe wonden na bij de voormalig Miss België.

Deschacht zelf leek ondertussen een paar keer terug de liefde te vinden: zo passeerde de bevallige Bo Praet en ook Pauline Slangen werd aan de ex-voetballer gekoppeld. Ondertussen gaat Olivier, volgens de laatste berichten, als vrijgezel door het leven.

Sprankelend gezinsgeluk

Het bleef op liefdesvlak ook lang stil bij Annelien Coorevits. “Over die scheiding kan ik me nog steeds schuldig voelen, het voelde als falen. Ik heb mij zo vaak schuldig gevoeld ten opzichte van de kinderen. We hebben een week-om-week-regeling." Zo liet de blondine al eens optekenen bij Libelle.

Maar kijk: ondertussen vond Annelien opnieuw de liefde, bij zakenman Frederik Verfaillie. In Nina (HLN) sprak Coorevits vol lof over haar nieuwe partner.  “Een vriendin zei laatst: ‘Eindelijk zie ik de echte Annelien’, en zo is het. Ik voel me goed in m’n vel, het is alsof ik eindelijk serieus word genomen. Ik krijg de geloofwaardigheid waarvan ik zelf altijd al heb geweten dat die er zat. Die bevestiging is fijn.”

Het was niet de enige 'sneer' richting haar ex. Ook over het al dan niet gaan werken verschilden de ex'en danig. “Met Olivier heb ik over mijn werk nooit veel kunnen praten. Onze werelden verschilden te hard, hij vond mijn werk ook gewoon niet zo belangrijk. Het hoefde voor hem niet. Liefst van al wou hij dat ik gewoon thuis zat, maar dat heeft er nooit ingezeten". Zo klinkt het toch behoorlijk hard.

Is het slim dat ze over Deschacht blijft praten in de pers?

Meest recent

Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

91
91
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

30
30
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

130
130
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

419
419
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

111
111
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

35
35
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

187
187
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

773
773
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

122
122
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

181
181
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

95
95
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

41
41
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

740
740
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

500
500
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

63
63
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

435
435
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

219
219
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

361
361
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

245
245
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

440
440
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

409
409
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

241
241
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

143
143
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

238
238

Meer sportnieuws