Erik Van Looy verbaast met straffe bekentenis: “Met wie dan?!”

123 stemmen
Erik Van Looy verbaast met straffe bekentenis: “Met wie dan?!”

Het nieuwe seizoen van 'De Slimste Mens ter Wereld' is van start gegaan. Presentator Erik Van Looy is een fervente supporter van Royal Antwerp FC en is aan het 22e seizoen begonnen van de populaire BV-quiz waar onder meer Club Brugge-doelman Simon Mignolet te zien zal zijn. 

Van Looy kwam nog niet zo lang geleden ook in beeld tijdens Komen Eten. Daarin vertelde hij onder meer over zijn ex-vrouw Nadine. In een aflevering van 'De Slimste Mens ter Wereld' deed Van Looy zijn gasten, de jury én het publiek schrikken met een straffe bekentenis over zijn persoonlijk leven.

LEES OOK: Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Opnieuw trouwen

Van Looy wil namelijk nog eens trouwen. “Ik zou graag nog een keer trouwen”, klinkt het. Jurylid Jennifer Heylen schrok zich een hoedje. “Met wie dan?!” Medejurylid Sven De Leijer schoot Erik Van Looy meteen te hulp. “Als je wil, Erik, heb ik alle nummers van de kandidaten van ‘Hotel Romantiek’”, klonk het lachend.

Erik Van Looy is al jaren gescheiden van ex-vrouw Nadine, maar de regisseur/presentator heeft nog een zeer goede band met zijn oude liefde. “Ik heb spijt, want ze is een geweldige vrouw”, klonk het nog niet zo lang geleden tijdens een aflevering van Komen Eten. Van Looy woont ook nog steeds in hetzelfde gebouw als Nadine.

Veel spijt

Van Looy heeft veel spijt dat zijn huwelijk is misgelopen. De presentator heeft nog veel liefde voor Nadine. "Mijn ex is een geweldige vrouw”, vertelde hij tijdens Komen Eten. “Nadine, je bent fantastisch”, loofde hij zijn ex. Ze waren 26 jaar getrouwd voor het huwelijk op de klippen liep.

Met Ingrid Parewijck en Anouck Lepère volgden nadien overigens nog twee 'spraakmakende' relaties voor Erik, nu zou de presentator van ‘De Slimste Mens Ter Wereld’ weer single zijn. Hij weet dan ook nog niet met wie hij nog zou willen trouwen.

Wat vind jij van 'De Slimste Mens ter Wereld'?

Meest recent

'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

35
35
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

83
83
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

434
434
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

362
362
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

70
70
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

175
175
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

689
689
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

101
101
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

186
186
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

203
203
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

536
536
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

445
445
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

876
876
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

310
310
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

501
501
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

278
278
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

175
175
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

429
429
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

46
46
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

515
515
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

108
108
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

340
340
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

736
736
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

81
81

Meer sportnieuws