Erik Van Looy verbaast met straffe bekentenis: “Met wie dan?!”

door
Erik Van Looy verbaast met straffe bekentenis: “Met wie dan?!”

Het nieuwe seizoen van 'De Slimste Mens ter Wereld' is van start gegaan. Presentator Erik Van Looy is een fervente supporter van Royal Antwerp FC en is aan het 22e seizoen begonnen van de populaire BV-quiz waar onder meer Club Brugge-doelman Simon Mignolet te zien zal zijn. 

Van Looy kwam nog niet zo lang geleden ook in beeld tijdens Komen Eten. Daarin vertelde hij onder meer over zijn ex-vrouw Nadine. In een aflevering van 'De Slimste Mens ter Wereld' deed Van Looy zijn gasten, de jury én het publiek schrikken met een straffe bekentenis over zijn persoonlijk leven.

LEES OOK: Erik Van Looy schokt Vlaanderen met afscheid: "Anderlecht..."

Opnieuw trouwen

Van Looy wil namelijk nog eens trouwen. “Ik zou graag nog een keer trouwen”, klinkt het. Jurylid Jennifer Heylen schrok zich een hoedje. “Met wie dan?!” Medejurylid Sven De Leijer schoot Erik Van Looy meteen te hulp. “Als je wil, Erik, heb ik alle nummers van de kandidaten van ‘Hotel Romantiek’”, klonk het lachend.

Erik Van Looy is al jaren gescheiden van ex-vrouw Nadine, maar de regisseur/presentator heeft nog een zeer goede band met zijn oude liefde. “Ik heb spijt, want ze is een geweldige vrouw”, klonk het nog niet zo lang geleden tijdens een aflevering van Komen Eten. Van Looy woont ook nog steeds in hetzelfde gebouw als Nadine.

Veel spijt

Van Looy heeft veel spijt dat zijn huwelijk is misgelopen. De presentator heeft nog veel liefde voor Nadine. "Mijn ex is een geweldige vrouw”, vertelde hij tijdens Komen Eten. “Nadine, je bent fantastisch”, loofde hij zijn ex. Ze waren 26 jaar getrouwd voor het huwelijk op de klippen liep.

Met Ingrid Parewijck en Anouck Lepère volgden nadien overigens nog twee 'spraakmakende' relaties voor Erik, nu zou de presentator van ‘De Slimste Mens Ter Wereld’ weer single zijn. Hij weet dan ook nog niet met wie hij nog zou willen trouwen.

Wat vind jij van 'De Slimste Mens ter Wereld'?

Meest recent

'Anderlecht en Genk strijden om Braziliaanse parel'

De transfermarkt mag dan wel momenteel gesloten zijn, maar de zoektocht naar vers talent stopt ...

7
7
Geweldig debuut voor Hubert: "Ik ben fier"

Er was de voorbije dagen heel wat verbazing over de aanstelling van David Hubert bij Union. De ...

11
11
Maarten Martens dompelt Ajax helemaal in crisis

Het lijkt stilaan helemaal crisis bij Ajax. De Amsterdammers leden zaterdagavond ook hun eerste ...

30
30
Tzolis geeft opvallende reden voor moeizame match Club

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht in de Jupiler Pro League, maar dat kostte wel de ...

69
69
Hubert bewijst zich meteen: Union wint fel duel met Zebra’s

David Hubert heeft zijn debuut als hoofdcoach van Union Saint-Gilloise niet gemist. De kersverse T1 ...

25
25
TD Napoli komt met update over terugkeer Lukaku

Het loopt de laatste weken even wat minder bij Napoli. De Italiaanse titelverdediger kijkt aan tegen ...

31
31
Fraaie remontada van KVK in CPL, Futures vechten knap terug

Wat een comeback van KV Kortrijk! De Kerels leken zaterdagavond in de Ghelamco Arena op weg naar een ...

80
80
Jackers doorbreekt eindelijk de stilte na reeks foutjes

Club Brugge heeft zaterdag drie zakelijke punten gepakt aan Den Dreef. Het klopte OH Leuven met 0-1 ...

71
71
'Standard én Wilmots moeten zware straffen vrezen'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League krijgt maandagnamiddag nog een onverwachte afsluiter. ...

152
152
Opluchting bij Hayen, maar domper dreigt voor Bayern

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen aan Den Dreef. Het pakte de drie punten tegen ...

308
308
Pocognoli ziet droomdebuut bij Monaco nog verpest

Zaterdagavond waren in Frankrijk vele ogen gericht op Sébastien Pocognoli. Onze landgenoot ...

118
118
Trossard matchwinnaar, Kompany wint klassieker, De Bruyne onderuit

Er werden in de vooravond in het buitenland heel wat interessante affiches afgewerkt. Vincent ...

48
48
Oktoberfest aan Den Dreef: Club spartelt voorbij sterk OHL

Club Brugge heeft zich uiteindelijk toch nog kunnen redden in Leuven. Op bezoek bij de voorlaatste ...

103
103
Antwerp dropt bom en dient klacht in na gestaakte match

De wedstrijd tussen Standard en Antwerp is vrijdag uiteindelijk helemaal ontspoord. Scheidsrechter ...

323
323
Charai na pover duel: "Toch ben ik tevreden"

La Louvière en KVC Westerlo bakten er weinig van. Het werd 0-0 na een matige partij. Beide ...

22
22
De Mos maakt Dolberg nu al met de grond gelijk

Aad de Mos is iemand die al altijd graag scoort met spraakmakende quotes. Hij had een groot ...

132
132
Club ziet af tegen OHL: "Zo 11 in het mandje tegen Bayern"

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn match aan Den Dreef in Leuven. Hoe deed Blauw-Zwart het in de ...

148
148
Man Utd heeft eindelijk wereldtopper beet: "Beste niveau"

Manchester United hoopt dit weekend nog eens een statement te maken tegen een topploeg. Ze spelen ...

80
80
Deschacht velt oordeel: "De juiste man voor Anderlecht"

RSC Anderlecht kondigde deze week nog maar eens een (broodnodige) wijziging aan in het organigram. ...

123
123
Haaland de grote held, Witsel frustreert FC Barcelona

Om 16u stonden er heel wat duels op het programma in de Premier League. Zo was het uitkijken naar de ...

53
53
La Louvière en Westerlo stellen teleur, Oyen grote held

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u twee matchen genoteerd. La ...

41
41
Lokonga trefzeker, Bayern en Dortmund onder druk gezet

In de Bundesliga staat vanavond de absolute topper tussen Bayern München en Borussia Dortmund ...

26
26
OHL - Club Brugge: Hayen hakt knoop door

Club Brugge speelt om 18u15 op het veld van OH Leuven. Een wedstrijd die Blauw-Zwart uiteraard ...

154
154
Witsel legt FC Barcelona zwijgen op met deze héérlijke goal

Axel Witsel is dit seizoen een vaste waarde bij Girona. De 36-jarige middenvelder speelt op dit ...

122
122
Extra optie voor Garcia: "Een potentiële topspeler"

Rudi Garcia lijkt zijn WK-kern al grotendeels klaar te hebben. Alleen moet hij nog op een aantal ...

143
143

Meer sportnieuws