MAGIC Mike trekt Van den Bergh de broek af richting eerste Major-finale

door
MAGIC Mike trekt Van den Bergh de broek af richting eerste Major-finale

Mike De Decker blijft op een roze wolk surfen in een absolute droomweek. Gisteren nam The Real Deal het op tegen goede vriend Dimitri Van den Bergh. Een clash die aarzelend begon maar nadien flink wat spektakel opleverde.

Nerveuze start van The Real Deal

Voor De Decker was het sowieso al een mijlpaal in zijn carrière, voor de eerste keer bereikte hij de laatste vier op een Major. Van den Bergh had uiteraard al wat meer ervaring, dit seizoen won hij nog de UK Open.

De start van The Real Deal was dan ook aarzelend en nerveus te noemen. De Mechelaar vond amper de openingsdubbel en was veelvuldig op zichzelf aan het sakkeren. The Dreammaker profiteerde en zette met 3-0 meteen een statement neer.

Motor gaat op enorm hoog toerental

Vanaf set twee kwam ook De Decker echter volledig op toerental. Deze keer werd de dubbel-16 wel veelvuldig gevonden en ook scorend ging het niveau van Mike geweldig de hoogte in. Nu was het de Antwerpernaar die plots begon te sukkelen en in no time van een 0-1 voorsprong naar een 3-1 achterstand ging.

The Dreammaker klauwde nog even terug tot 3-2 maar had vervolgens weinig in te brengen tegen het scorend geweld van zijn landgenoot. De Decker pakte ook set zes en zeven en staat zo volledig terecht in zijn eerste Major-finale.

Wereldkampioen als volgende obstakel

Dit seizoen pakte Magic Mike al een eerste titel op een vloertoernooi, volgt vandaag ook de absolute stunt in de finale tegen wereldkampioen Luke Humphries? Die schminkte gisteren alvast die andere revelatie, Ryan Joyce, af met 5-0 (slechts 3 verloren legs!). De winnaar steekt vanavond dik 140.000 euro op zak.

Van wie bent u fan?

Meest recent

Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

9
9
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

15
15
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

39
39
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

117
117
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

110
110
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

512
512
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

73
73
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

177
177
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

381
381
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

429
429
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

526
526
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

225
225
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

547
547
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

389
389
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

59
59
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

129
129
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

230
230
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

48
48
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

138
138
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

205
205
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

214
214
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

195
195
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

103
103
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

190
190
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

64
64

Meer sportnieuws