MAGIC Mike trekt Van den Bergh de broek af richting eerste Major-finale

door
MAGIC Mike trekt Van den Bergh de broek af richting eerste Major-finale

Mike De Decker blijft op een roze wolk surfen in een absolute droomweek. Gisteren nam The Real Deal het op tegen goede vriend Dimitri Van den Bergh. Een clash die aarzelend begon maar nadien flink wat spektakel opleverde.

Nerveuze start van The Real Deal

Voor De Decker was het sowieso al een mijlpaal in zijn carrière, voor de eerste keer bereikte hij de laatste vier op een Major. Van den Bergh had uiteraard al wat meer ervaring, dit seizoen won hij nog de UK Open.

De start van The Real Deal was dan ook aarzelend en nerveus te noemen. De Mechelaar vond amper de openingsdubbel en was veelvuldig op zichzelf aan het sakkeren. The Dreammaker profiteerde en zette met 3-0 meteen een statement neer.

Motor gaat op enorm hoog toerental

Vanaf set twee kwam ook De Decker echter volledig op toerental. Deze keer werd de dubbel-16 wel veelvuldig gevonden en ook scorend ging het niveau van Mike geweldig de hoogte in. Nu was het de Antwerpernaar die plots begon te sukkelen en in no time van een 0-1 voorsprong naar een 3-1 achterstand ging.

The Dreammaker klauwde nog even terug tot 3-2 maar had vervolgens weinig in te brengen tegen het scorend geweld van zijn landgenoot. De Decker pakte ook set zes en zeven en staat zo volledig terecht in zijn eerste Major-finale.

Wereldkampioen als volgende obstakel

Dit seizoen pakte Magic Mike al een eerste titel op een vloertoernooi, volgt vandaag ook de absolute stunt in de finale tegen wereldkampioen Luke Humphries? Die schminkte gisteren alvast die andere revelatie, Ryan Joyce, af met 5-0 (slechts 3 verloren legs!). De winnaar steekt vanavond dik 140.000 euro op zak.

Van wie bent u fan?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

100
100
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

25
25
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

37
37
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

62
62
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

122
122
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

42
42
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

154
154
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

291
291
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

252
252
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

140
140
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

79
79
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

646
646
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

107
107
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

106
106
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

275
275
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

149
149
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

138
138
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

474
474
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

132
132
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

302
302
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

503
503
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

405
405
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

241
241
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

410
410

Meer sportnieuws