MAGIC Mike trekt Van den Bergh de broek af richting eerste Major-finale

50 stemmen
MAGIC Mike trekt Van den Bergh de broek af richting eerste Major-finale

Mike De Decker blijft op een roze wolk surfen in een absolute droomweek. Gisteren nam The Real Deal het op tegen goede vriend Dimitri Van den Bergh. Een clash die aarzelend begon maar nadien flink wat spektakel opleverde.

Nerveuze start van The Real Deal

Voor De Decker was het sowieso al een mijlpaal in zijn carrière, voor de eerste keer bereikte hij de laatste vier op een Major. Van den Bergh had uiteraard al wat meer ervaring, dit seizoen won hij nog de UK Open.

De start van The Real Deal was dan ook aarzelend en nerveus te noemen. De Mechelaar vond amper de openingsdubbel en was veelvuldig op zichzelf aan het sakkeren. The Dreammaker profiteerde en zette met 3-0 meteen een statement neer.

Motor gaat op enorm hoog toerental

Vanaf set twee kwam ook De Decker echter volledig op toerental. Deze keer werd de dubbel-16 wel veelvuldig gevonden en ook scorend ging het niveau van Mike geweldig de hoogte in. Nu was het de Antwerpernaar die plots begon te sukkelen en in no time van een 0-1 voorsprong naar een 3-1 achterstand ging.

The Dreammaker klauwde nog even terug tot 3-2 maar had vervolgens weinig in te brengen tegen het scorend geweld van zijn landgenoot. De Decker pakte ook set zes en zeven en staat zo volledig terecht in zijn eerste Major-finale.

Wereldkampioen als volgende obstakel

Dit seizoen pakte Magic Mike al een eerste titel op een vloertoernooi, volgt vandaag ook de absolute stunt in de finale tegen wereldkampioen Luke Humphries? Die schminkte gisteren alvast die andere revelatie, Ryan Joyce, af met 5-0 (slechts 3 verloren legs!). De winnaar steekt vanavond dik 140.000 euro op zak.

Van wie bent u fan?

Meest recent

Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

5
5
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

33
33
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

19
19
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

85
85
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

67
67
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

14
14
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

119
119
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

275
275
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

178
178
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

54
54
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

597
597
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

430
430
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

424
424
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

321
321
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

592
592
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

312
312
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

462
462
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

127
127
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1991
1991
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

174
174
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

256
256
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

237
237
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

77
77
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

345
345
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323

Meer sportnieuws