Ramp voor De Slimste Mens? 'Die antisemiet moet weg!'

door
Ramp voor De Slimste Mens? 'Die antisemiet moet weg!'

Eerder deze week geraakten alle kandidaten bekend voor het nieuwe seizoen van De Slimste Mens ter Wereld. Daarbij ook een pak figuren uit de sportwereld zoals Simon Mignolet en Aster Nzeyimana. Alleen kampt het paradepaardje van Play4 nu wel met een immens probleem.

LEES OOK: Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Familie-uitje in De Slimste Mens

Vanaf maandag 17 oktober zitten ongetwijfeld weer veel Vlamingen gekluisterd aan hun TV. De Slimste Mens ter Wereld wint nog jaarlijks aan populariteit, mede door de diversiteit van de kandidaten.

Ook dit jaar zijn er heel wat verrassende namen bij, onder meer de broer van Erik Van Looy (Patrick) zal deelnemen. Daarnaast maken ook Melissa Depraetere en VRT-gezicht Tess Elst hun opwachting.

De kandidaten zijn één factor van het succes, de rol van quizmaster Erik Van Looy en zijn vakkundige jury doen de rest. De laatste jaren wordt er zowat dagelijks gewisseld tussen juryleden.

"Die antisemiet moet weg!"

Eén van de vaste gezichten is ongetwijfeld Herman Brusselmans. De schrijver/columnist/analist zorgt meestal voor een grofgebekte komische noot, iets wat door heel veel kijkers gewaardeerd wordt.

Toch ligt Brusselmans nu zwaar onder vuur na een 'verhitte' column bij Humo, waarin hij ten strijde trok tegen 'de Joden'. Uiteraard met verontwaardiging over de oorlog in Israël als insteek. Nu pleit Ludo Van Campenhout, politicus en ex-schepen uit Antwerpen, bij GVA voor een verbanning van Brusselmans uit De Slimste Mens. Een mening die heel wat controverse uitlokt:

Wat vindt u van de uitspraken van Ludo Van Campenhout?

Meest recent

DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

47
47
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

36
36
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

59
59
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

127
127
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

205
205
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

195
195
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

55
55
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

23
23
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

563
563
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

295
295
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

423
423
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

117
117
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

511
511
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1033
1033
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

304
304
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

646
646
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

319
319
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

231
231
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

141
141
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

91
91
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

62
62
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

252
252

Meer sportnieuws