Walter Grootaers kruipt uit dal na drama: "Het scheurde gewoon"

103 stemmen
Walter Grootaers kruipt uit dal na drama:

Er zijn weinig mensen die nog positiever in het leven staan dan Walter Grootaers. De 69-jarige zanger/presentator is op de weg terug na een absoluut drama, waarin hij te maken kreeg met leverkanker. Toch blikt het ex-bestuurslid van Lierse hoopvol vooruit richting de toekomst.

Sympathieke veelvraat

Walter Grootaers aan u voorstellen is uiteraard onnodig. De Lierenaar bouwde een succesvolle carrière uit als zanger maar als polyvalente 'veelvraat' (positief bedoeld) was hij ook onder meer presentator, politicus en bestuurslid van voetbalclub Lierse.

De laatste jaren waren echter enorm intens voor Grootaers. In 2018 kreeg hij te maken met een herseninfarct, het begin van veel miserie.

In het begin van de coronaperiode liep hij immers ook een besmetting op, waardoor hij een tijdje op intensieve lag. Samen met Axel Daeseleire waren ze de eerste BV's die slachtoffer werden van de epidemie.

Hemel op de kop gekregen

Het noodlot sloeg niet lang geleden nog harder toe bij de zanger. Een jaar geleden werd een stuk van zijn lever, waarin een tumor zat, weggehaald. Er volgde een immuuntherapie, met heel wat nare obstakels. “Het was angstaanjagend, het leek alsof mijn stem scheurde", aldus Walter bij HLN.

“Bij het verdict kreeg ik de hemel op mijn kop. Maar na drie dagen heb ik de knop omgedraaid en werd ik weer optimistisch, omdat het probleem kon worden aangepakt. De kanker is nu weg, al ontsnap ik niet aan de halfjaarlijkse controles. Maar recent bleek alles prima in orde”, zo klinkt het op dit moment vol enthousiasme bij GVA.

Grootaers bracht onlangs zijn biografie uit en daaraan gekoppeld ook een nieuwe song. Hij was ook te gast in de uitstekende podcast Welcome to the AA, waarin hij honderuit vertelde over zijn leven. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar positiviteit.

Wat vindt u van De Kreuners?

Meest recent

Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

2
2
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

92
92
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

173
173
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

24
24
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

60
60
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

104
104
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

178
178
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

772
772
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

148
148
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

220
220
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

187
187
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

171
171
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

281
281
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

45
45
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

51
51
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

187
187
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

529
529
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

264
264
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

247
247
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

481
481
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

354
354

Meer sportnieuws