Walter Grootaers kruipt uit dal na drama: "Het scheurde gewoon"

103 stemmen
Walter Grootaers kruipt uit dal na drama:

Er zijn weinig mensen die nog positiever in het leven staan dan Walter Grootaers. De 69-jarige zanger/presentator is op de weg terug na een absoluut drama, waarin hij te maken kreeg met leverkanker. Toch blikt het ex-bestuurslid van Lierse hoopvol vooruit richting de toekomst.

LEES OOK: ‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

Sympathieke veelvraat

Walter Grootaers aan u voorstellen is uiteraard onnodig. De Lierenaar bouwde een succesvolle carrière uit als zanger maar als polyvalente 'veelvraat' (positief bedoeld) was hij ook onder meer presentator, politicus en bestuurslid van voetbalclub Lierse.

De laatste jaren waren echter enorm intens voor Grootaers. In 2018 kreeg hij te maken met een herseninfarct, het begin van veel miserie.

In het begin van de coronaperiode liep hij immers ook een besmetting op, waardoor hij een tijdje op intensieve lag. Samen met Axel Daeseleire waren ze de eerste BV's die slachtoffer werden van de epidemie.

Hemel op de kop gekregen

Het noodlot sloeg niet lang geleden nog harder toe bij de zanger. Een jaar geleden werd een stuk van zijn lever, waarin een tumor zat, weggehaald. Er volgde een immuuntherapie, met heel wat nare obstakels. “Het was angstaanjagend, het leek alsof mijn stem scheurde", aldus Walter bij HLN.

“Bij het verdict kreeg ik de hemel op mijn kop. Maar na drie dagen heb ik de knop omgedraaid en werd ik weer optimistisch, omdat het probleem kon worden aangepakt. De kanker is nu weg, al ontsnap ik niet aan de halfjaarlijkse controles. Maar recent bleek alles prima in orde”, zo klinkt het op dit moment vol enthousiasme bij GVA.

Grootaers bracht onlangs zijn biografie uit en daaraan gekoppeld ook een nieuwe song. Hij was ook te gast in de uitstekende podcast Welcome to the AA, waarin hij honderuit vertelde over zijn leven. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar positiviteit.

Wat vindt u van De Kreuners?

Meest recent

VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

19
19
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

544
544
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

100
100
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

257
257
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

137
137
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

97
97
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

370
370
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

124
124
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

224
224
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

22
22
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

132
132
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

618
618
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

438
438
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

418
418
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

340
340
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

262
262
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

115
115
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

66
66
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

329
329
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

91
91

Meer sportnieuws