Walter Grootaers kruipt uit dal na drama: "Het scheurde gewoon"

door
Walter Grootaers kruipt uit dal na drama:

Er zijn weinig mensen die nog positiever in het leven staan dan Walter Grootaers. De 69-jarige zanger/presentator is op de weg terug na een absoluut drama, waarin hij te maken kreeg met leverkanker. Toch blikt het ex-bestuurslid van Lierse hoopvol vooruit richting de toekomst.

Sympathieke veelvraat

Walter Grootaers aan u voorstellen is uiteraard onnodig. De Lierenaar bouwde een succesvolle carrière uit als zanger maar als polyvalente 'veelvraat' (positief bedoeld) was hij ook onder meer presentator, politicus en bestuurslid van voetbalclub Lierse.

De laatste jaren waren echter enorm intens voor Grootaers. In 2018 kreeg hij te maken met een herseninfarct, het begin van veel miserie.

In het begin van de coronaperiode liep hij immers ook een besmetting op, waardoor hij een tijdje op intensieve lag. Samen met Axel Daeseleire waren ze de eerste BV's die slachtoffer werden van de epidemie.

Hemel op de kop gekregen

Het noodlot sloeg niet lang geleden nog harder toe bij de zanger. Een jaar geleden werd een stuk van zijn lever, waarin een tumor zat, weggehaald. Er volgde een immuuntherapie, met heel wat nare obstakels. “Het was angstaanjagend, het leek alsof mijn stem scheurde", aldus Walter bij HLN.

“Bij het verdict kreeg ik de hemel op mijn kop. Maar na drie dagen heb ik de knop omgedraaid en werd ik weer optimistisch, omdat het probleem kon worden aangepakt. De kanker is nu weg, al ontsnap ik niet aan de halfjaarlijkse controles. Maar recent bleek alles prima in orde”, zo klinkt het op dit moment vol enthousiasme bij GVA.

Grootaers bracht onlangs zijn biografie uit en daaraan gekoppeld ook een nieuwe song. Hij was ook te gast in de uitstekende podcast Welcome to the AA, waarin hij honderuit vertelde over zijn leven. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar positiviteit.

Wat vindt u van De Kreuners?

Meest recent

'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

5
5
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

37
37
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

89
89
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

53
53
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

90
90
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

56
56
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

459
459
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

33
33
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

246
246
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

25
25
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

77
77
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

35
35
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

81
81
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

73
73
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

51
51
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

455
455
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

118
118
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

67
67
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

235
235
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

153
153
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

63
63
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

168
168
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

19
19
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

547
547
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

165
165

Meer sportnieuws