Walter Grootaers kruipt uit dal na drama: "Het scheurde gewoon"

door
Walter Grootaers kruipt uit dal na drama:

Er zijn weinig mensen die nog positiever in het leven staan dan Walter Grootaers. De 69-jarige zanger/presentator is op de weg terug na een absoluut drama, waarin hij te maken kreeg met leverkanker. Toch blikt het ex-bestuurslid van Lierse hoopvol vooruit richting de toekomst.

Sympathieke veelvraat

Walter Grootaers aan u voorstellen is uiteraard onnodig. De Lierenaar bouwde een succesvolle carrière uit als zanger maar als polyvalente 'veelvraat' (positief bedoeld) was hij ook onder meer presentator, politicus en bestuurslid van voetbalclub Lierse.

De laatste jaren waren echter enorm intens voor Grootaers. In 2018 kreeg hij te maken met een herseninfarct, het begin van veel miserie.

In het begin van de coronaperiode liep hij immers ook een besmetting op, waardoor hij een tijdje op intensieve lag. Samen met Axel Daeseleire waren ze de eerste BV's die slachtoffer werden van de epidemie.

Hemel op de kop gekregen

Het noodlot sloeg niet lang geleden nog harder toe bij de zanger. Een jaar geleden werd een stuk van zijn lever, waarin een tumor zat, weggehaald. Er volgde een immuuntherapie, met heel wat nare obstakels. “Het was angstaanjagend, het leek alsof mijn stem scheurde", aldus Walter bij HLN.

“Bij het verdict kreeg ik de hemel op mijn kop. Maar na drie dagen heb ik de knop omgedraaid en werd ik weer optimistisch, omdat het probleem kon worden aangepakt. De kanker is nu weg, al ontsnap ik niet aan de halfjaarlijkse controles. Maar recent bleek alles prima in orde”, zo klinkt het op dit moment vol enthousiasme bij GVA.

Grootaers bracht onlangs zijn biografie uit en daaraan gekoppeld ook een nieuwe song. Hij was ook te gast in de uitstekende podcast Welcome to the AA, waarin hij honderuit vertelde over zijn leven. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar positiviteit.

Wat vindt u van De Kreuners?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

58
58
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

423
423
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

47
47
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

50
50
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

266
266
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

62
62
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

321
321
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

358
358
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

143
143
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

36
36
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

268
268
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

122
122
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

311
311
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

304
304
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

718
718
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws