Tom Waes houdt zich niet meer in: “Interesseert me geen fluit!”

170 stemmen
Tom Waes houdt zich niet meer in: “Interesseert me geen fluit!”

Tom Waes zal aandachtig hebben gekeken naar de Antwerpse derby tussen ‘zijn’ Royal Antwerp FC en Beerschot, maar het TV-figuur zit stevig in de rats met zijn programma 'Kalm Waes'. 

Waes is normaal gezien een garantie op hoge kijkcijfers, maar het nieuwe programma 'Kalm Waes' kampt met zorgwekkende cijfers. De afgelopen weken haakten veel kijkers af. Waes hield zich niet meer in en reageerde tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Typische Waes-reactie

De bekende TV-maker reageerde op zijn typische manier over de slechte kijkcijfers. “Want nummer 1 zijn in tv-land interesseert me werkelijk geen fluit. Wekelijks leren 600.000 mensen iets bij over stress, de op één na grootste doodsoorzaak ter wereld. Dat is toch waardevol?”

De reacties op het programma zijn wél zeer positief en daar trekt Waes zich aan op. “Ik heb nog nooit zoveel respons en positieve berichten gekregen als nu. Ik heb, samen met de kijkers, veel bijgeleerd over het vinden van rust. Het is jammer dat dat allemaal ondergesneeuwd raakt door dat discours over kijkcijfers.”

Kijkcijfers blijven dalen

Tom Wes startte op maandag 2 september met de eerste aflevering van ‘Kalm Waes’. Toen keken er nog 624.000 live-kijkers, maar na de derde aflevering is dat maar 388.000. Dat is bijna de helft, al moet daar nog een deel bijkomen via uitgesteld kijken.

Met uitgesteld kijken keken er 942.000 kijkers naar de eerste aflevering, vervolgens waren er dat nog maar 664.000, dat is een daling van maar liefst dertig procent. Dat is niet de gewoonte van Waes en de cijfers komen dan ook hard aan.

‘Kamp Waes’ haalde bijvoorbeeld wekelijks twee miljoen kijkers en ook topseries ‘Undercover’ en ‘Het Verhaal van Vlaanderen’ waren grote successen van Tom Waes.

Ben jij fan van Tom Waes?

Meest recent

Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

13
13
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

12
12
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

212
212
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

92
92
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

64
64
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

122
122
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

52
52
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

743
743
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

157
157
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

98
98
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

61
61
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

31
31
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

257
257
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

87
87
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

62
62
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

211
211
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

315
315
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

184
184
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

42
42
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

270
270
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

75
75
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

44
44
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

632
632
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

643
643

Meer sportnieuws