Tom Waes houdt zich niet meer in: “Interesseert me geen fluit!”

170 stemmen
Tom Waes houdt zich niet meer in: “Interesseert me geen fluit!”

Tom Waes zal aandachtig hebben gekeken naar de Antwerpse derby tussen ‘zijn’ Royal Antwerp FC en Beerschot, maar het TV-figuur zit stevig in de rats met zijn programma 'Kalm Waes'. 

Waes is normaal gezien een garantie op hoge kijkcijfers, maar het nieuwe programma 'Kalm Waes' kampt met zorgwekkende cijfers. De afgelopen weken haakten veel kijkers af. Waes hield zich niet meer in en reageerde tegenover Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Typische Waes-reactie

De bekende TV-maker reageerde op zijn typische manier over de slechte kijkcijfers. “Want nummer 1 zijn in tv-land interesseert me werkelijk geen fluit. Wekelijks leren 600.000 mensen iets bij over stress, de op één na grootste doodsoorzaak ter wereld. Dat is toch waardevol?”

De reacties op het programma zijn wél zeer positief en daar trekt Waes zich aan op. “Ik heb nog nooit zoveel respons en positieve berichten gekregen als nu. Ik heb, samen met de kijkers, veel bijgeleerd over het vinden van rust. Het is jammer dat dat allemaal ondergesneeuwd raakt door dat discours over kijkcijfers.”

Kijkcijfers blijven dalen

Tom Wes startte op maandag 2 september met de eerste aflevering van ‘Kalm Waes’. Toen keken er nog 624.000 live-kijkers, maar na de derde aflevering is dat maar 388.000. Dat is bijna de helft, al moet daar nog een deel bijkomen via uitgesteld kijken.

Met uitgesteld kijken keken er 942.000 kijkers naar de eerste aflevering, vervolgens waren er dat nog maar 664.000, dat is een daling van maar liefst dertig procent. Dat is niet de gewoonte van Waes en de cijfers komen dan ook hard aan.

‘Kamp Waes’ haalde bijvoorbeeld wekelijks twee miljoen kijkers en ook topseries ‘Undercover’ en ‘Het Verhaal van Vlaanderen’ waren grote successen van Tom Waes.

Ben jij fan van Tom Waes?

Meest recent

Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

6
6
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

132
132
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

23
23
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

133
133
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

511
511
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

267
267
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

98
98
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

801
801
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

164
164
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

65
65
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

532
532
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

188
188
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

435
435
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

219
219
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

260
260
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1110
1110
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

578
578
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

321
321
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

284
284
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

145
145
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

164
164
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

643
643
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

319
319
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

102
102
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

245
245

Meer sportnieuws