Ruben Van Gucht slikt stevig bij Ine Beyen: "Wat een kind..."

184
Ruben Van Gucht slikt stevig bij Ine Beyen:

Ruben Van Gucht is momenteel bezig aan een nieuw 'sportief' avontuur. De presentator van de openbare omroep kampeert in Zwitserland, waar het WK wielrennen dit weekend een absolute suspens krijgt met de wegritten bij de mannelijke en vrouwelijke profs. Met collega Ine Beyen beleeft Ruben alvast... mooie tijden.

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Pikante verhalen

Het liefdesleven van Ruben Van Gucht werd het afgelopen jaar gretig opgepikt in de Vlaamse pers. Eerst was er uiteraard het verrassende huwelijk met voormalig olympisch kampioene Blanka Vlasic.

Maar de afspraken binnen dat huwelijk zijn voer voor heel wat speculaties. Dag Allemaal kwam immers een tijd geleden met het verhaal dat... Ruben er meerdere minnaressen op zou nahouden.

Om het nog wat smeuïger te maken werd ook de naam van Ine Beyen genoemd. Zij was lange tijd samen met ex-wielrenner Serge Pauwels en zou... intiem geweest zijn met Van Gucht.

Meerdere intense dates

De twee reageerden nooit openlijk op de verhalen, al kunnen ze het wel prima met mekaar vinden. Onlangs ging het duo nog op 'date', trekken ze regelmatig samen op en uiteraard geven ze gezamenlijk commentaar bij het vrouwenwielrennen.

Op sociale media deelden zowel Ruben als Ine nu een video vanop het parcours in Zürich. Daarin geeft Beyen liefkozend aan dat 'Ruben zich als een kind in een snoepwinkel waant'. De sfeer zit alvast goed in Zwitserland, op naar nog één of meerdere Belgische wereldtitels?

Vindt u Ine Beyen een goede sidekick van Ruben?

Meest recent

Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

29
29
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

11
11
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

91
91
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

85
85
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

49
49
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

44
44
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

77
77
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

182
182
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

155
155
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

342
342
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

303
303
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

130
130
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

230
230
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

195
195
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

260
260
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

324
324
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

222
222
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

102
102
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

143
143

Meer sportnieuws