Ruben Van Gucht slikt stevig bij Ine Beyen: "Wat een kind..."

184 stemmen
Ruben Van Gucht slikt stevig bij Ine Beyen:

Ruben Van Gucht is momenteel bezig aan een nieuw 'sportief' avontuur. De presentator van de openbare omroep kampeert in Zwitserland, waar het WK wielrennen dit weekend een absolute suspens krijgt met de wegritten bij de mannelijke en vrouwelijke profs. Met collega Ine Beyen beleeft Ruben alvast... mooie tijden.

LEES OOK: Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Pikante verhalen

Het liefdesleven van Ruben Van Gucht werd het afgelopen jaar gretig opgepikt in de Vlaamse pers. Eerst was er uiteraard het verrassende huwelijk met voormalig olympisch kampioene Blanka Vlasic.

Maar de afspraken binnen dat huwelijk zijn voer voor heel wat speculaties. Dag Allemaal kwam immers een tijd geleden met het verhaal dat... Ruben er meerdere minnaressen op zou nahouden.

Om het nog wat smeuïger te maken werd ook de naam van Ine Beyen genoemd. Zij was lange tijd samen met ex-wielrenner Serge Pauwels en zou... intiem geweest zijn met Van Gucht.

Meerdere intense dates

De twee reageerden nooit openlijk op de verhalen, al kunnen ze het wel prima met mekaar vinden. Onlangs ging het duo nog op 'date', trekken ze regelmatig samen op en uiteraard geven ze gezamenlijk commentaar bij het vrouwenwielrennen.

Op sociale media deelden zowel Ruben als Ine nu een video vanop het parcours in Zürich. Daarin geeft Beyen liefkozend aan dat 'Ruben zich als een kind in een snoepwinkel waant'. De sfeer zit alvast goed in Zwitserland, op naar nog één of meerdere Belgische wereldtitels?

Vindt u Ine Beyen een goede sidekick van Ruben?

Meest recent

PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

4
4
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

17
17
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

104
104
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

72
72
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

94
94
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

35
35
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

55
55
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

47
47
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

46
46
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

195
195
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

132
132
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

107
107
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

32
32
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

269
269
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

169
169
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

46
46
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

315
315
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

242
242
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

114
114
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

786
786
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

257
257

Meer sportnieuws