Ruben Van Gucht 'boertig' behandeld: 'Wat een dekstier!'

37 stemmen
Ruben Van Gucht 'boertig' behandeld: 'Wat een dekstier!'

Ruben Van Gucht zit niet om een stunt verlegen. Bij het afgelopen EK zorgde hij voor een kleine rel, door vanop zijn hotelkamer een paar knappe vrouwenbenen te tonen. Een paar jaar geleden zorgde Ruben zelfs voor... een geboorte, al is het een verhaal met een sappig kantje.

LEES OOK: Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Spectaculaire ontboezeming

Ruben Van Gucht gaf afgelopen weekend commentaar bij het vrouwenwielrennen en verraste de kijker midden in de uitzending met een wel heel prikkelende ontboezeming.

“In 2019 maakte ik filmpjes voor de boerenbond”, zo gaf de commentator mee. “Voor zo’n video liep ik een hele dag mee op een veeteeltbedrijf hier in de buurt. Daar heb ik vooral geleerd dat het werk op zo’n bedrijf nooit stopt. Het gezin moest elkaar zelfs aflossen om om beurt naar een familiefeest te kunnen.”

En daar stopte het verhaal niet. Van Gucht bracht mee een kalfje ter wereld. Die kreeg uiteindelijk een prachtige naam, namelijk... Ruben. 

"Hij is een prima dekstier"

Reden genoeg voor HLN om op zoek te gaan naar het kalfje en die is... nog steeds in heel goede gezondheid. Ruben kreeg onderdak bij de familie Lowet-Strauven in Heers. 

En daar zit het beestje nog steeds. Ruben blijkt de ster van het erf te zijn: "Ruben is trouwens een dekstier, en hij levert bijzonder goed werk.” De familie contacteerde Van Gucht zelf om het leuke nieuws mee te delen.

Welk duo verkiest u bij het wielrennen?

Meest recent

Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

45
45
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

45
45
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

343
343
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

296
296
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3034
3034
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

54
54
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

57
57
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

136
136
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

52
52
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

175
175
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

62
62
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

20
20
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

179
179
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

186
186
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

166
166
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

99
99
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

113
113
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

119
119
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

120
120
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

248
248
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

51
51
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

184
184
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

373
373

Meer sportnieuws