Ruben Van Gucht 'boertig' behandeld: 'Wat een dekstier!'

door
Ruben Van Gucht 'boertig' behandeld: 'Wat een dekstier!'

Ruben Van Gucht zit niet om een stunt verlegen. Bij het afgelopen EK zorgde hij voor een kleine rel, door vanop zijn hotelkamer een paar knappe vrouwenbenen te tonen. Een paar jaar geleden zorgde Ruben zelfs voor... een geboorte, al is het een verhaal met een sappig kantje.

LEES OOK: Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Spectaculaire ontboezeming

Ruben Van Gucht gaf afgelopen weekend commentaar bij het vrouwenwielrennen en verraste de kijker midden in de uitzending met een wel heel prikkelende ontboezeming.

“In 2019 maakte ik filmpjes voor de boerenbond”, zo gaf de commentator mee. “Voor zo’n video liep ik een hele dag mee op een veeteeltbedrijf hier in de buurt. Daar heb ik vooral geleerd dat het werk op zo’n bedrijf nooit stopt. Het gezin moest elkaar zelfs aflossen om om beurt naar een familiefeest te kunnen.”

En daar stopte het verhaal niet. Van Gucht bracht mee een kalfje ter wereld. Die kreeg uiteindelijk een prachtige naam, namelijk... Ruben. 

"Hij is een prima dekstier"

Reden genoeg voor HLN om op zoek te gaan naar het kalfje en die is... nog steeds in heel goede gezondheid. Ruben kreeg onderdak bij de familie Lowet-Strauven in Heers. 

En daar zit het beestje nog steeds. Ruben blijkt de ster van het erf te zijn: "Ruben is trouwens een dekstier, en hij levert bijzonder goed werk.” De familie contacteerde Van Gucht zelf om het leuke nieuws mee te delen.

Welk duo verkiest u bij het wielrennen?

Meest recent

Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

0
0
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

130
130
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

98
98
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

39
39
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

224
224
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

72
72
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

362
362
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

99
99
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

183
183
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

150
150
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

360
360
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

296
296
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

154
154
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

391
391
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

169
169
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1315
1315
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

212
212
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

145
145
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

37
37
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

689
689
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

961
961
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

446
446
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

467
467
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

167
167

Meer sportnieuws