Thibaut Courtois zorg voor ware tranentrekker: "Abnormaal!"

door
Thibaut Courtois zorg voor ware tranentrekker:

Thibaut Courtois zorgde het afgelopen jaar voor de nodige controverse. De doelman kreeg een zwaar conflict met bondscoach Tedesco en besloot de deur van de Rode Duivels achter zich dicht te trekken. Privé toonde de speler van Real Madrid nu zijn zachtaardige kant met een prachtig gebaar.

LEES OOK: Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

Mixed feelings na opspelen ego

Courtois zorgt nog steeds voor enorm veel 'mixed feelings' onder de voetballiefhebbers. Veel supporters willen dat de doelman zo snel mogelijk terugkeert bij het nationale elftal, terwijl evenveel mensen hem liever kwijt dan rijk zijn.

De voormalig speler van Racing Genk zit zelden verlegen om zijn mening te geven en net dat stuit veel fans tegen de borst. Die hebben het stilaan gehad met het 'grote ego' dat Courtois in zich heeft.

Maar privé toont Courtois ook met de regelmaat van de klok zijn gevoelige kant. Zo is er het verhaal van de 18-jarige Limburgse jongen Sem Vandervoort.

Geen flauw idee hoe...

In 2020 kreeg de Limburger voor de eerste keer te maken met een ernstige vorm van leukemie, in 2024 zou hij hervallen in dezelfde ziekte. Uiteraard een drama, maar wel één die zijn vriendengroep inspireerde tot een knappe daad.

Die groep schakelde immers tal van BV's in, waaronder Average Rob en... Thibaut Courtois. De doelman sprak Sem met deze video enorm veel moed in en gaf aan dat hij nooit mag opgeven. “Ik lag in het ziekenhuis toen ik de filmpjes aankreeg. Geen flauw idee hoe ze dat gefikst hebben! Maar het is superfijn dat ze daar moeite voor gedaan hebben. Het deed me echt goed.” Zo liet Sem zelf optekenen bij HLN.

"Het is fijn dat ik zoveel mensen rondom mij heb en het is echt abnormaal hoeveel berichtjes met steunbetuigingen ik al ontvangen heb. Dat houdt mij recht en doet me echt goed.” Zo vulde de jongen, die wij ook enorm veel moed wensen, nog aan.

Hoe staat u tegenover Courtois

Meest recent

Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

62
62
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

110
110
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

153
153
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

66
66
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

193
193
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

141
141
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

320
320
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

617
617
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

690
690
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

204
204
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

696
696
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

1291
1291
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

3472
3472
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

748
748
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

287
287
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

214
214
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

567
567
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

245
245
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

74
74
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

276
276
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

29
29
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

465
465
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

404
404
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

1258
1258
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

163
163

Meer sportnieuws