Tom Waes er compleet onderdoor: “Andere man in huis”

21
Tom Waes er compleet onderdoor: “Andere man in huis”

Tom Waes is een alombekend TV-figuur in Vlaanderen én een fervent supporter van Royal Antwerp FC. De televisiemaker heeft ook een nieuw programma dat op de buis komt: ‘Kalm Waes’.

Tegenover Dag Allemaal gaf Waes een interview en de Antwerp-fan liet zich ook open uit over zijn experiment ‘Kalm Waes’. Daarin leefde hij afgelegen van de wereld en probeerde hij zijn stressniveau te verlagen.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Compleet eronderdoor

Waes was volledig geïsoleerd van de buitenwereld. De BV leerde zichzelf ferm kennen. “Ik ben ongelooflijk blij dat ik dat programma heb gedaan, want ik heb een paar dingen geleerd over mezelf. Dat ik een heel sociale mens ben en niet gemaakt ben om lang alleen te zijn, bijvoorbeeld.”

Waes ging er ook compleet onderdoor. “Ze hebben me deze keer nochtans vooraf in een Tibetaans klooster laten proeven wat het is om twee dagen niet te mogen spreken, tegen niemand, en ook niet aangesproken te worden. Je mocht niemand in de ogen kijken en je moest vijf keer per dag in een tempel gaan mediteren. Maar toch ben ik in dat bos op de zevende dag gekraakt.”

Breekpunt bereikt

Tijdens ‘Kalm Waes’ werd het breekpunt bereikt. “Het ging echt niet meer. Christopher McCandless, die avonturier met zijn bus waarover de film ‘Into the Wild’ gemaakt is, zei ooit: ‘Geluk is alleen echt als het gedeeld is.’ Dat drong ineens heel hard door. Ik heb mensen rond mij nodig. Sarah, de psychologe, is toen naar mij toe gekomen. Ze zei: ‘Je bent nu op dit breekpunt gekomen, nu moet je er iets mee doen.’”

Toch blijft Waes de chaos nog omarmen, een TV-pensioen lijkt er nog niet aan te komen. “Ja, Charlotte vindt nu al dat ze een andere man in huis heeft gekregen na ‘Kalm Waes’. (lachje) Maar het werk is ook een deel van mijn leven. Met die tv-collega’s breng ik tien tot twaalf uur per dag door. Ik heb altijd het gevoel dat ik in een gat zou vallen als ik mij daar helemaal uit zou trekken”, citeert Het Laatste Nieuws.

Kijk jij naar 'Kalm Waes'?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

13
13
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

11
11
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

10
10
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

30
30
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

114
114
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

24
24
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

87
87
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

176
176
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

59
59
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

81
81
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

890
890
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

854
854
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

151
151
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

130
130
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws