Tom Waes er compleet onderdoor: “Andere man in huis”

21 stemmen
Tom Waes er compleet onderdoor: “Andere man in huis”

Tom Waes is een alombekend TV-figuur in Vlaanderen én een fervent supporter van Royal Antwerp FC. De televisiemaker heeft ook een nieuw programma dat op de buis komt: ‘Kalm Waes’.

Tegenover Dag Allemaal gaf Waes een interview en de Antwerp-fan liet zich ook open uit over zijn experiment ‘Kalm Waes’. Daarin leefde hij afgelegen van de wereld en probeerde hij zijn stressniveau te verlagen.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Compleet eronderdoor

Waes was volledig geïsoleerd van de buitenwereld. De BV leerde zichzelf ferm kennen. “Ik ben ongelooflijk blij dat ik dat programma heb gedaan, want ik heb een paar dingen geleerd over mezelf. Dat ik een heel sociale mens ben en niet gemaakt ben om lang alleen te zijn, bijvoorbeeld.”

Waes ging er ook compleet onderdoor. “Ze hebben me deze keer nochtans vooraf in een Tibetaans klooster laten proeven wat het is om twee dagen niet te mogen spreken, tegen niemand, en ook niet aangesproken te worden. Je mocht niemand in de ogen kijken en je moest vijf keer per dag in een tempel gaan mediteren. Maar toch ben ik in dat bos op de zevende dag gekraakt.”

Breekpunt bereikt

Tijdens ‘Kalm Waes’ werd het breekpunt bereikt. “Het ging echt niet meer. Christopher McCandless, die avonturier met zijn bus waarover de film ‘Into the Wild’ gemaakt is, zei ooit: ‘Geluk is alleen echt als het gedeeld is.’ Dat drong ineens heel hard door. Ik heb mensen rond mij nodig. Sarah, de psychologe, is toen naar mij toe gekomen. Ze zei: ‘Je bent nu op dit breekpunt gekomen, nu moet je er iets mee doen.’”

Toch blijft Waes de chaos nog omarmen, een TV-pensioen lijkt er nog niet aan te komen. “Ja, Charlotte vindt nu al dat ze een andere man in huis heeft gekregen na ‘Kalm Waes’. (lachje) Maar het werk is ook een deel van mijn leven. Met die tv-collega’s breng ik tien tot twaalf uur per dag door. Ik heb altijd het gevoel dat ik in een gat zou vallen als ik mij daar helemaal uit zou trekken”, citeert Het Laatste Nieuws.

Kijk jij naar 'Kalm Waes'?

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

3
3
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

69
69
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

45
45
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

37
37
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

128
128
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

236
236
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

67
67
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

129
129
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

30
30
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

203
203
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

63
63
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

37
37
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

559
559
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

518
518
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

273
273
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

147
147
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

296
296
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

155
155
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

185
185
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

74
74
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

631
631

Meer sportnieuws