Tom Waes er compleet onderdoor: “Andere man in huis”

21 stemmen
Tom Waes er compleet onderdoor: “Andere man in huis”

Tom Waes is een alombekend TV-figuur in Vlaanderen én een fervent supporter van Royal Antwerp FC. De televisiemaker heeft ook een nieuw programma dat op de buis komt: ‘Kalm Waes’.

Tegenover Dag Allemaal gaf Waes een interview en de Antwerp-fan liet zich ook open uit over zijn experiment ‘Kalm Waes’. Daarin leefde hij afgelegen van de wereld en probeerde hij zijn stressniveau te verlagen.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Compleet eronderdoor

Waes was volledig geïsoleerd van de buitenwereld. De BV leerde zichzelf ferm kennen. “Ik ben ongelooflijk blij dat ik dat programma heb gedaan, want ik heb een paar dingen geleerd over mezelf. Dat ik een heel sociale mens ben en niet gemaakt ben om lang alleen te zijn, bijvoorbeeld.”

Waes ging er ook compleet onderdoor. “Ze hebben me deze keer nochtans vooraf in een Tibetaans klooster laten proeven wat het is om twee dagen niet te mogen spreken, tegen niemand, en ook niet aangesproken te worden. Je mocht niemand in de ogen kijken en je moest vijf keer per dag in een tempel gaan mediteren. Maar toch ben ik in dat bos op de zevende dag gekraakt.”

Breekpunt bereikt

Tijdens ‘Kalm Waes’ werd het breekpunt bereikt. “Het ging echt niet meer. Christopher McCandless, die avonturier met zijn bus waarover de film ‘Into the Wild’ gemaakt is, zei ooit: ‘Geluk is alleen echt als het gedeeld is.’ Dat drong ineens heel hard door. Ik heb mensen rond mij nodig. Sarah, de psychologe, is toen naar mij toe gekomen. Ze zei: ‘Je bent nu op dit breekpunt gekomen, nu moet je er iets mee doen.’”

Toch blijft Waes de chaos nog omarmen, een TV-pensioen lijkt er nog niet aan te komen. “Ja, Charlotte vindt nu al dat ze een andere man in huis heeft gekregen na ‘Kalm Waes’. (lachje) Maar het werk is ook een deel van mijn leven. Met die tv-collega’s breng ik tien tot twaalf uur per dag door. Ik heb altijd het gevoel dat ik in een gat zou vallen als ik mij daar helemaal uit zou trekken”, citeert Het Laatste Nieuws.

Kijk jij naar 'Kalm Waes'?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

16
16
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

28
28
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

83
83
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

260
260
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

106
106
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

287
287
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

369
369
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1027
1027
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

106
106
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

403
403
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

151
151
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

168
168
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

47
47

Meer sportnieuws