EA Sports FC ratings bekend: twéé Belgen boven Messi

door
EA Sports FC ratings bekend: twéé Belgen boven Messi

EA Sports brengt naar goede gewoonte de ratings voor de nieuwe editie van EA Sports FC 25 (vroeger FIFA) naar buiten. De beste spelers zijn inmiddels bekendgemaakt en daarin prijken twee Belgen.

Kylian Mbappé, Rodri en Erling Haaland zijn met rating 91 de beste spelers van het spel. Daarna volgen Kevin De Bruyne, Bellingham, Vinicius Junior en Harry Kane met 90. Virgil Van Dijk, Martin Odegaard, Gianluigi Donnarumma, Alisson, Lautaro Martinez, André Ter Stegen, Mo Salah en Thibaut Courtois krijgen 89.

LEES OOK: ‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

Messi en Ronaldo?

Jarenlang waren Lionel Messi en Cristiano Ronaldo de top 2 van het bekende voetbalspel FIFA, nu EA Sports FC. De Argentijn en Portugees komen echter al op leeftijd en zakken ver weg. Messi krijgt zijn laatste rating ooit met 88, maar liefst vijftien spelers krijgen een hogere rating.

Messi is momenteel actief bij Inter Miami in de Verenigde Staten, de aanvaller staat nog wel in de top 25 van EA Sports FC. Op Ronaldo is het zelfs nog wachten. De Portugese ster van het Saudi-Arabische Al Nassr staat niet in de top 25. Ronaldo is twee jaar ouder dan Messi.

Vrouwenvoetbal

Ook de ratings van de toppers in het vrouwenvoetbal zijn vrijgegeven. Speelsters van grootmachten FC Barcelona en Olympique Lyon domineren daar, maar het zijn vooral de Spaanse vrouwen die prominent aanwezig zijn in de top 25 van ratings.

Ga jij EA Sports FC 25 kopen?

Meest recent

Brecel ontploft online: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

1
1
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

124
124
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

17
17
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

234
234
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

336
336
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

599
599
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

125
125
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

161
161
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

25
25
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

1368
1368
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

372
372
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

146
146
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

284
284
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

230
230
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

158
158
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

163
163
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

230
230
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

81
81
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

127
127
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

473
473
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1440
1440
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

355
355
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

104
104
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

143
143
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

181
181

Meer sportnieuws